vibratory.net

Přísavka na bradavky - Hard Nipple Sucker

Přísavka na bradavky Hard Nipple Sucker se dvěma dvojicemi fixačních kroužků pro trvale ztuhlé bradavky.

  • různé velikosti koužků padnou na všechny bravky
  • větší bradavky vám přinesou větší rozkoš
  • balonek by mohl být silnější

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
279

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05133770000
  • Průměry dvojic kroužků: 1cm a 0,8 cm
  • Materiál: ABS

Přísavka na bradavky Hard Nipple Sucker se dvěma dvojicemi fixačních kroužků pro trvale ztuhlé bradavky.

Pro zvětšení bradavek přetáhněte fixační kroužek přes průhledný válec, který hned na to přitiskněte na vaší bradavku. Poté jemně stiskněte balónek, tím se vytvoří podtlak a bradavky se nádherně ztopoří. Nakonec už jen přetáhněte kroužek na bradavku a je hotovo. Totéž opakujte i s druhou bradavkou.

Vakuový efekt dokáže vaše bradavky nádherně zvětšit a zůstanou tak do té doby, dokud na nich budou škrtící kroužky. Obzvlášť při nošení pod tričkem bez podprsenky budou vaše prsa vypadat svůdně a vyzývavě!

Hodnotilo 29 zákazníků: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Fengi | před 22 měsíci 40%

Tvrdé a slabé přisávání.není dobrá erotická pomůcka.

Kámeník S. | před 26 měsíci 80%

Efekt vypadá velmi hezky a je příjemný, jak u mě, tak i u mé přítelkyně. Za tuhle cenu neseženete nic lepšího, produkt doporučuji.

Lucyferka | před 27 měsíci 100%

Sice už domá mám sadu přísavek na bradavky, ale sháněla jsem něco s déle trvajícím efektem a tak jsem si pořídila tohle. Jsem ráda že mám oba dva tyto produkty. Součástí tohoto balení jsou 4 kroužky (2 různé velikosti). Můj přítel snad sežene více velikostí v práci, pracuje totiž jako inženýr. Postupovala jsem podle postupu popsaném v několika zdejších recenzích a moje bradavky byly dokonale napružené! Efekt byl opravdu úžasný - tvrdé citlivé bradavky. Efekt vydržel dokud jsem kroužky nesundala. Mé bradavky byly neobvykle citlivé ještě celý den po použití. Nejlepší na tom je vzhled těch pevných napružených bradavek. Obzvláště pokud kroužky nosíte i pod oblečením, kroužek totiž vidět není, ale pevné bradavky si všimne každý! Pokud vás bolí sundavání kroužků, použijte lubrikant.

aleš | před 27 měsíci 20%

tohle je opravdu na ho*** vůbec nedrží, nedokážou to, co jsem od nich očekával, nemám tušení co se s timhle má dělat, každopádně svůj účel nesplňují

káťa26 | před 27 měsíci 100%

Tento produkt naprosto zbožňuji! Jsem nadržená už jen když sleduju nasátou bradavku. Vůbec to nebolí a moje bradavky vypadají úžasně když kolem nich dám kroužek. Nosím je i pod podprsenkou, aby to vypadalo že mám tvrdé výrazné bradavky, což se mému příteli velmi líbí.

Gabča | před 27 měsíci 100%

Miluju dráždění svých bradavek, proto jsem toto chtěla vyzkoušet. Preferuji ty menší kroužky. Mé bradavky jsou citlivé i bez toho, ale s tímto napumpováním je to něco úžasného. Navíc můj muž miluje vzhled takto napumpovaných bradavek.

Marika | před 28 měsíci 100%

Funguje skvěle! U mě to nejlépe funguje se suchou pokožkou. Postup stejný jako popsaný v mnoha předchozích recenzích. Efekt vypadá skvěle pod upnutým oblečením. Občas si je napumpuji než jedu vyzvednout manžela z letiště. Je úžasné jak na to pořád zírá. Jsou dvě velikosti kroužků - ten větší je na mě dostatečně přilnutý a vytváří požadovaný efekt i zvyšuje citlivost. Menší kroužek je velmi úzký a můj muž ho na mě rád používá když jsem svázaná a nemohu se bránit.... abych pravdu řekla, moc se mi to líbí a dělá to mé bradavky ohromně citlivé, takže jakýkoliv dotek je super. Navíc se dá pumpička použít i na klitoris. Sundavání malých kroužků může být bolestivé, nejlepší je, když vám je partner sundá pusou. Jelikož mám krátké bradavky, nemůžu si na ně dávat většinu šperků na bradavky a podobně... ale díyk tomuto napumpování si na ně mohu dát cokoliv. Narazila jsem ale na problém... tyto kroužky jsou z pružného plastu, takže se časem znehodnotí. Kde mám sakra sehnat náhradní?!

janča47 | před 28 měsíci 100%

Někdy ty nejprimitivnější věci mohou být nejzábavnější. Nic velkého jsem od této věci neočekávala... ale bože ty výsledky... Chvilku mi trvalo než jsem přišla na to, jak si nasadit kroužky aniž bych ztratila efekt v bradavkách, ale stálo to za to. Hrozně se mi líbí pocit kroužků svírající mé bradavky. Taky to vypadá skvěle když to nosím například pod upnutým tričkem. Vůbec mi nevadí nosit kroužky dlouho, spíše naopak mě to vzrušuje. Tyto přísavky opravdu doporučuji, jsou skvělé!

Kristýna Surová | před 29 měsíci 100%

jinak jsou naprosto v pořádku.

Slečna Janča | před 29 měsíci 80%

Nemohla jsem se dočkat az vyzkouším tuto věcičku. Ze začátku je téžké bálonkém pumpovat, ale časem změkne a bude to snažší. Zkusila jsem nejdříve větší kroužky. Bylo docela složité je převalit z pumpy na bradavky. Mám z nich ale skvělý pocit. Nejlepší na tom je, že je můžete používat sama i s partnerem. Jediným rpoblémem je, že si chci nechat propíchnout bradavky a bojím se, že poté nebudu moc používat tyto přísavky. Zkusím to ale až se mi bradavky zahojí. Kroužky se nezdají být nejpevnější a myslím že by mohli prasknout. S trochou opatrnosti by to ale neměl být problém. Je to skvělá hračka-doporučuji.

Bosá bohyně1982 | před 30 měsíci 100%

Mám velice citlivé bradavky, ale příde mi, že jim v posteli neni věnována dostatečná pozornost. Koupila jsem si tuto pumpu, abych se pokusila na ně více upoutat. Musela jsem použít ty dva větší kroužky. Použití je snadné - natáhněte kroužek přez konec pumpy a pumpu přiložte na bradavku. Napumpujte podle potřeby a potě přetáhněte kroužek přez bradavku. Opravdu to moc pomohlo, byly poté lízány a drážděny víc než dost. Jedinou nevýhodou bylo podráždění bradavek po použití, ale prý se tomu dá předejít namázáním bradavek lubrikantem před sundáním kroužku.

MrKlistýr | před 30 měsíci 100%

Koupili jsme si tento produkt spolu a jsme velmi spokojení. Přináší mnoho potěšení nejenom do postele. Vidět napjaté tvrdé bradavky přez tričko je zkrátka paráda. Kroužky se snadno nasazují a můžete je mít nasazené, jak dlouho jen chcete. Pumpa se dá použít i na klitoris a je to úžasné. Hodilo by se nám více kroužků, jelikož jsme 2 už ztratili! :( Kromě toho si ale nemůžeme na nic stěžovat!

Tomáš | před 31 měsíci 100%

Jak už zde bylo řečeno, pokud si pradavky namažete lubrikantem a naučíte se kroužky používat, tak je to skvělé. Použili jsme ty dva menší kroužky. Mé ženě se to moc líbilo a šli jsme potom na jídlo. Nechala si je nasazené pod úzkým tričkem a vypadalo to skvěle. Upoutala mnoho zvědavých pohledů, hehe. Vypadá to skvěle i na fotkách!

Láska2003 | před 32 měsíci 100%

Dobrý produkt za málo peněz. Už s trochou pumpování dosáhnete krásných a pevných bradavek. Je to velice příjemné.

Sokol S | před 32 měsíci 80%

. Moc se mi to líbí. Kupte si to.

Lala2436 | před 33 měsíci 80%

Tato pumpa na bradavky je skvělá. Bylo by fajn, kdyby v balení byly dvě pumpy, aby jste mohli napumpovat obě bradavky najednou. Ale i bez toho je to skvělý produkt. Trochu trvá než se naučíte jak správně nasazovat kroužky po napumpování, ale až se vám to povede, tak je to velice příjemné. Je to o něco jednodušší, pokud máte před použitím nanesený lubrikant na bradavkách, ale to se lubrikant nasaje do pumpy a těžko se to potom vymejvá. Je to vcelku skvělá hračka.

Daňek | před 34 měsíci 80%

Tuto pumpu jsem si s partnerem koupili, jelikož jsme byli zvědaví, jak budou cítit napumpované bradavky. Na to, jak malá pumpa to je, saje velmi dobře. Bradavky jsou naplněné krví během několika sekund a jsou potom velmi citlivé na dotek, což je vzrušující. Bohužel tento efekt nevydrží moc dlouho. Pumpu musíte mačkat velkou silou aby jste něčeho dosáhnuli. Tato pumpa je skvělá na zjištění, jestl ise vám takovéto věci líbí. Pokud ano, tak si ale budete muset pořídit něco kvalitnějšího.

Petruška | před 34 měsíci 20%

Poprvé to fungovalo skvěle. Bylo to dokonalé. Po druhé už to však nešlo - pumpa se rozbila. Je to velmi levně zpracovaná hračka.

bublinka | před 35 měsíci 100%

Skvělý produkt! nosím je téměř pořád! zvýrazňují mé propíchnuté bradavky.

Kateřina E. | před 35 měsíci 100%

Za takto nízkou cenu je to parádní produkt. Plní svůj účel a přináší nepoznané rozkoše. Přisátí je občas nedostačující, ale mnohem lepší, než u podobných produktů.

Mladá a Zábavná 95 | před 36 měsíci 100%

Mám perfektní přísavky bradavek, které ztmaví a zvýrazní celou bradavku, ale zanechávají temně červený kruh kolem bradavky. Tyto přísavky mají lepší efekt, ale nejsou tak příjemné a pravděpodobně nebudou vhodné pro lidi s velkými bradavkami. Musíte být opatrní s nasazováním kroužků po odstranění pumpy. Jinak by jste museli začít pumpovat znovu. Vaše bradavky jsou ihned pevnější a tmvaší, kroužek není téměř vidět. Jsou najednou velice citlivé, ale je třeba je namazat trochou lubrikantu, jelikož když jsou vyschlé tak to může být nepříjemné. Pokud chcete sundat kroužky tak také pomocí lubrikantu nebo slin. Může ale být nepříjemné když vám ten váš cumlá bradavky a kroužky se mu uvolní v puse. Kroužky jsou tlusté a dost pružné. Shrnuto: vypadá to velmi sexy ale je to nepraktické, jelikož nesedí na všechny velikosti bradavek. Na ty mé však pumpa seděla skvěle a tomu mému se potom velmi líbily.

Feminentní Lukáš | před 36 měsíci 100%

Zkrátka pumpu přiložíte na bradavky a přes konec pumpy přetáhnete kroužek. Po napumpování pumpu odtáhnete a kroužek se vám ovine kolem prokrvené bradavky. Moje slečna to milovala a vypadalo to na ní velmi dobře. Používali jsme to i na její klitoris, bez kroužků, a bylo to také skvělé! Dokonce jsem jí přísavky během bondáže přikládal na třísla. Je to skvělá hračka!

Hmmm | před 36 měsíci 80%

Vypadá to hezky. Ze začátku jsem s mou ženou měli torchu problémy, jelikož její bradavky byly moc velké. Časem jsme to ale zvládnuli. Malý kroužek ale vždy sklouzl, větší docela držel ale občas sklouzl také. Je to dobrý nápad ale chtělo by to víc velikostí kroužků.

Aleš Horažďovský | před 37 měsíci 80%

Za tuto cenu si opravdu nemohu stěžovat, svůj účel plní dobře. Bradavky mé přítelkyně to pěkně zvětšuje a jsou potom tvrdé. Díky čtyřem gumovým kroužkům (2 různé velikosti) si drží i svůj tvar. Někdy se mi zdá že pořádně netěsní, ale není to nic hrozného.

skořicová rolka | před 37 měsíci 80%

Balení obsahuje hezkou fialovou pumpičku a 4 kroužky. Vyzkoušela jsem nejdříve ty, které se mi zdály být menší. Když jsem si dostatečně napumpovala bradavky, připevnila jsem na ně kroužek a bylo to skvělá. Cítila jsme mírnou bolest, ale v dobrém slova smyslu. Druhou bradavky jsem nasála o něco méně, abych zjistila, jaký v tom je rozdíl. Na méně nasáté bradavce mi kroužek nechtěl pořádně držet. Citlivost bradavek se mi nezvýšila nijak extrémně, ale hlavně vypadly dokonale. Můj muž se jim hned více věnoval - tudíž to přineslo určité rozkoše :) . Nosím ji často pod oblečením na ostor, nebo s tenkou podprsenkou. Vypadá to zkrátka dokonale. Po 45 minutách nošení mi jedna bradka zůstala ztvrdlá ještě po dobrou část toho dne, což někdy může být nepříjemné. Tyto přísavky musí být obzvláště vhodné pro někoho se zalezlými bradavkami. Jsem velmi ráda že jsem si tyto přísavky koupila, krásně zvýrazňují vaše bradavky.

Vrnící kočička | před 41 měsíci 80%

Tohle je produkt stvořený přesně pro mě! Mám totiž zalezlé bradavky, které nechtějí vylézt ani když jsem nadržená. Plná nadšení jsem produkt vyzkoušela, a efekt byl skvělý. Už po pár pumpnutích moje bradvka vylezla a byla pěkně růžová. Sání bylo velmi příjemné, přivodilo mi pocity, které jsem ještě nikdy před tím necítila. Bálonek se mi ale těžko mačkal, jelikož se mi klepou ruce. PO sundání pumpy jsem si nasadial kroužek, a čekala jsem že i tam mi bradavky zase zalezou. Mýlila jsem se. Bradavky byly vylezlé živé a pěkně tvrdé dokonce i po půl hodině. Poté jsem kroužky sundala a mé bradavky byly napjaté ještě několik minut. Nyní své bradavky naprosto zbožňuji!!

Simona Rojdlová | před 44 měsíci 20%

Hned po prvním použití se to rozbilo. Hodila jsem to do koše. Spojení přísavky a pumpovacího míčku je provedené pouze lepidlem, hned při prvním pumpování se to rozpadlo.

Zulika | před 45 měsíci 60%

Bezrozmyšlenkovitě jsem si tuto přísavku koupila, jelikžo se mi zdála být zajímavá. Časem si jí ale všiml můj přítel a moc se mu zalíbila. Používáme to teď docela často, především při orálním sexu, jelikžo mám ráda stimulaci na více místech najednou. Je třeba však být opatrná při pumpování, obzvláště pokud s tím začínáte. Běžte na to pomalu! Můj přítel to nemohl používat kvůli chlupatým bradavkám. Doufala jsem, že se to bude dát použít i na genitálie, ale tvar pumpy je na to nevhodný. Je to primitivní hračka která vás po chvíli přestane bavit.... doporučuji pokud bude za tuto cenu :)

M. Horská | před 45 měsíci 20%

Koupila jsem si tento produkt ze zvědavosti a také díky předchozím zkušenostem s podobným produktem. Mohu říct jen jedno: tohle si rozhodně nekupujte! Nejdříve vám to pěkně nasaje bradavku, to je v pořádku, ale pak když si nasadíte kroužek tak: AUUUU!!! Ty kroužky vám bradavky hrozně škrtí! A to nemám nijak zvlášť velké bradavky. Okamžitě zrudly a začali hrozně bolet. Problémem také bylo ty kroužky z nateklých bradavek vůbec sundat! Rozhodně tento produkt nedoporučuji!!!

TEST: Poznáš umělý kozy? 16 žen odhaluje hrudníky

Nadsamec / 02.11.2016

Pidiprsa nejsou v kurzu, a proto čekárny plastických chirurgů praskají ve švech stejně jako výstřihy upravených dámiček. Poznáš přifouknutý hrudník na první pohled, nebo se necháš obalamutit silikonem? Odpověď ti přinese můj test!

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Podobné produkty