vibratory.net

Přísavky na bradavky Pink sucks!

Pink sucks!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
259

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05045050000

Rozměry: délka 6,7 cm, průměr 4,1 cm, průměr sacího otvoru 2,5 cm
Barva: světle růžová
Materiál: PVC (neobsahuje ftaláty)
Výrobce: You2Toys

Pink sucks! - a to skutečně velmi kvalitně v případě těchto rozkošných přísavek na bradavky! Jestli máte rádi sání, žužlání a okousávání svých bradavek, nechte se nejdřív pěkně pocucat těmito přísavkami.

Stačí přiložit k prsům a párkrát zmáčknout balonek na přísavce. Použití je tak snadné, že už během několika málo vteřin se budou vaše tvrdé, trčící bradavky natěšeně rozkoukávat, co se to s nimi děje! :) Potom si teprve užijete jejich laskání a mazlení jak se patří...

Materiál (PVC) je odolný, snadno se čistí a je naprosto bezpečný - neobsahuje ftaláty.

Balení obsahuje 2 kusy přísavek, takže je můžete přisát na obě bradavky zároveň.

Vhodné pro ženy i muže (když mají rádi růžovou ;))

Hodnotili 3 zákazníci: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Monika | před 1 měsícem 100%

Miluju je! Zvětšily mi velikost bradavek jenom za jeden den. Nosím je celej den a i ve spánku!

Hana | před 8 měsíci 100%

Plní svůj účel. Slouží dobře

Ana | před 13 měsíci 20%

Pracuji jako poradkyně při výběru erotických a sexuálních pomůcek a už jsem viděla i sama vyzkoušela nějaké produkty, a také dostávám zpětnou vazbu na výrobky od svých zákazníků. Tyhle přísavky za sebe nemohu vůbec doporučit. Kvůli velikosti přísavek je sání spíše bolestivé. Tam, kde to má mít nějaký efekt, to žádný nemá, jen to na kůži zanechá otlačený kruh, který je bolestivý. A bradavky, na které jsou přísavky určené, jsou z toho celého procesu sání jaksi vynechané a navíc díky tomu otlačenému kolečku vypadají ve finále dost podivně

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Podobné produkty