vibratory.net

Vibrační přísavky na bradavky Ultraviolett Nipple Sucker

Ultraviolett Nipple Sucker jsou vibrační přísavky na bradavky, kterých kvality ocení každá žena se zálibou v dráždění této intimní části těla.

  • jednoduché použití
  • zvýší citlivost vašich bradavek
  • vibrace budou umocňovat váš prožitek
  • vibrační patrony můžete použít i samostatně
  • ošemetné použití bez pomoci partnera

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
799

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05596790000
  • Rozměry: průměr přísavek 5 cm
  • Materiál: PVC, ABS
  • Barva: fialová
  • Baterie: každá vibrační patrona 3 x LR44 (velká knoflíková)

Ultraviolett Nipple Sucker jsou vibrační přísavky na bradavky, kterých kvality ocení každá žena se zálibou v dráždění této intimní části těla.

Použití je jednoduché, přiložíte je na dvorce, balonkem vytvoříte podtlak a ten už se postará o důkladné prokrvení. Bradavky v pozoru pak můžete hýčkat ještě vibracemi z vibračních patron. Ty můžete vybrat a použít samostatně, nebo nepoužít vůbec. Kombinujte zvýšenou citlivost i s jinými vjemy - kostka ledu, horký vosk nebo jemné lechtání peřím vás určitě správně naladí!

Hodnotilo 8 zákazníků: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

ckl | před 24 měsíci 20%

....možná když nemáte žádný prsa. Prostě se na mě neudrží a asi to bude mou hrudí....skoda že to byl zbytečnej nákup. Moje poprsí má "normální velikost" 85C. Škoda!

sexella | před 25 měsíci 40%

Nemyslím si, že to stálo za ty peníze, ale manžel myslel, že to bylo skvělé. První problém, který jsem měla s touto soupravou vůbec bylo, aby baterie fungovaly. Kvůli způsobu, jakým jsou baleny, baterie byly pokryty lepící páskou a musela jsem je vyčistit dříve, než se začalo! Velmi nešikovné jsou přísavky při použití na vlastní pěst, je nutné trochu manévrování kolem, ale jakmile jsou na místě, je to docela dobré sání. Vibrace jsou trochu zklamáním a mohly být silnější. Samotné sání bez vibrací- po chvíli jsem cítila mravenčení, ale nic velkolepého. Mám doma pumpy na bradavky a myslím, že by to bylo silnější mravenčení za levnější cenu pokud si jen chcete zaexperimentovat.

Jana Alexandrová | před 29 měsíci 60%

Upřímně, ačkoli je to zajímavé a zábavné a napohled chytlavé, pro mě to je příliš jemné.

Jduk | před 31 měsíci 80%

Pokud jste na bradavky, pak by tohle měl být šálek Vaší kávy. Těsně přiléhající košíčky umožňují slušné přisátí a pumpa tahá bradavky napnuté. Můžete se držet jemných vibrací, nebo jít na silnější sání, které poskytuje tvrdší tah až na okraji bolesti - je to na vás. Ráda to používám, když jsme v pozicích, kde je pro něj těžké, aby se bradavkám věnoval a tohle je skvělé řešení. Jediná nevýhoda je, že občas spadly. Možná proto, že podtlak nebyl dostatečně silný a myslím, že malé množství lubrikantu poskytne lepší těsnění. Celkově lze říci, dobrá zábava za ty peníze :-)).

Josef F | před 41 měsíci 100%

Moje žena to doporučuje všem co hledají něco jedinečného. Nemůžeme si stěžovat.

sněžnáčičinka | před 42 měsíci 100%

Děkuju osobě, která mi je doporučila, protože tyto přísavky jsou úžasné! Pokud jsou vaše bradavky velmi citlivé, jako moje, nemusíte být schopni naplnit celé komory ihned. Vibrace mě dostávají na okraj... A je to hezký druh bolesti ;-). Velmi na mne zapůsobilo tlačítko na okamžité uvolnění vzduchu, takže když jsem cítila, že mám dost, tlačítkem přijde okamžitá úleva. Není to jeden z těch ošklivých kusů, které vystřelí vaše bradavky, je to opravdu jemné, ale okamžité propuštění. Moc se mi líbí! Mají přesně barvu jako na obrázku (částečně důvod, proč jsem se zamilovala) a vůně! Oh ta vůně plastu je tak šťavnatá, jako kandované hrozny. Byla jsem docela překvapená kvalitou plastu, myslela jsem, že půjde o ty roztřesené neforemné věci, které musíte formovat až na vás, ale jsou slušně pevné: -O Vměstnají se do kabelky, ideální pro diskrétní přepravu a třeba do klubů. (Plus svítí ve tmě pod klubovým osvětlením). Máme v klubu UV světlo a vypadají pak dost dobře.

David F. | před 42 měsíci 40%

Zveda to bradavky ale nejde s tim zvednout dostatecne, potrebuje to vetsi vakuovou pumpu aby se bradavky vic postavily...

Anna-Lenka | před 44 měsíci 40%

Plni očekávání jsme vzali vyzkoušet naši novou hračku. Bohužel, radost netrvala dlouho. Přísavka dělá to, co by měla dělat, vakuum je vytvořené. Bohužel, toto vakuum je moc slabé, je to jen mírný tah na hrudi, nic víc. I když vibrace funguje, tak je sotva znatelná a nevzrušující. Nakonec každý musí vědět sám, zda chce zkusit štěstí. Ale neslibujte si od toho nějaké obří potěšení.

BDSM techniky pro pokročilé 4/7 – násilnosti a drsňárny

18.09.2014

Chcete darovat své subince trest, na jaký bude ještě dlouho vzpomínat? Ať jí to rány a jizvy na jejím těle vždy připomenou. Říkala přece, že miluje, když jí plácáte přes zadek a chtěla by přitvrdit. Vše, o čem zde budeme psát, jsou praktiky ze sorty edgeplay, čili hry na hraně. Na hraně čeho? Bolesti, zdraví, morálky, zákona. Všeho.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

18.10.2017

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty