vibratory.net

Přísavky a skřipce na prsa, bradavky

Jak vybírat prsa a bradavky

Ženské ale i mužské bradavky jsou velice citlivou erotogenní zónou a tak vám nejrůznější skřipce, svorky a přísavky na bradavky a prsa vhodně použitá nejen zpestří erotickou předehru, ale i pomohou správnou stimulací k bouřlivému orgasmu.

Ozdoby na prsa 

Zákazníci našeho sexshopu rády v této sekci často volí přísavky na bradavky, kdy při použití tato erotická pomůcka vytváří na bradavkách podtlak a přísavky na bradavky se tak nádherně postarají o prokrvení prsních dvorců.  

Pokud nejste milovnicí lesklých předmětů, mohou vás zaujmout přísavky, vakuové pumpy nebo svorky na bradavky spojené se svorkami na stydké pysky.


Vše na prsa v magazínu

Fetish Night Prague – dostaveníčko pro fetišisty, sadisty i masochisty

Michaela Kurtaničová / 20.09.2014

Baví vás plácání, svazování a výprasky? Děláte to rádi v úchylných oblečcích z latexu, kůže, lycry nebo jakéhokoliv jiného materiálu? Pak vás možná trochu mrzí, že svou slabost pro nevšední módu a alternativní sexuální praktiky nemůžete projevovat veřejně. Konečně je tu akce, na které se nemusíte stydět za to, co se vám líbí. Buďte tím, čím chcete být, hlásá moto Fetish Night Prague, tak trochu jiné párty.

Celý článek

Tajemství ženské masturbace: Nepodceňujte přípravu

BohemianLove / 11.12.2014

Jak si užít masturbaci naplno? Důležité je mít dostatek času, nebát se zkoušet nové věci a nezabývat se tím, zda je něco „normální“ podle našich kamarádek nebo producentů porna. Cesta ke skvělému orgasmu zkrátka začíná už dávno před tím, než sklouzneme rukou do rozkroku nebo sáhneme po své oblíbené hračce. Jak se připravit na smyslnou masturbaci v 6 krocích? Čtěte v článku.

Celý článek

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

Subinky a subíci - ponížení jako hra

Mersey / 13.06.2014

Příznivcům BDSM praktik je pojem ponižování známý a jsou si moc dobře vědomi toho, že je vlastně založeno na obrovské vzájemné úctě a důvěře. Ovšem pro ty, kteří BDSM nevyznávají nebo prostě jen neznají, to může být něco odrazujícího, odporného. V tomto článku vám chceme přiblížit několik variant ponížení tak, jak je příznivci BDSM využívají pro vzájemné pobavení a vzrušení. Zda vám tato myšlenky přijdou zajímavé nebo naopak odpudivé, necháváme jen na vás.

Celý článek