vibratory.net

Proč nakupovat na Vibratory.net

Jsme naprosto diskrétní

Všechny zásilky jsou naprosto diskrétně baleny do klasických kartónových krabici v nebo bublinkových obálek bez jakékoli indicie odkazující na erotický obsah. Na obalu není uveden název sexshopu.

Přibalíme malý dárek k objednávce

Sexshop Vibratory.net ke každé objednávce jako malou pozornost přibalí dárek ZDARMA.

Zásilky doručujeme s expresní rychlostí

U každé zásilky se snažíme o dodržení co možná nejkratší doby doručení. Všechny produkty, které jsou označeny SKLADEM, jsou skutečně k dispozici a k okamžitému odeslání, čímž je zaručena možnost expedice ještě v den objednávky. Pokud si u nás zboží objednáte v dopoledních hodinách, vyexpedováno bude ještě tentýž den. Objednávka vám proto může být doručena už během 24 hodin!

Jsme zákazníky ověřený obchod

Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků, a proto dbáme na spolehlivost. Pochlubit se můžeme několika tisíci zákazníky, kteří u nás nakoupili, a kteří náš obchod kladně ohodnotili. Kromě toho je sexshop vibratory.net také držitelem certifikátu Heureky "Ověřeno zákazníky".

U objednávek nad 2 499,- Kč nabízíme dopravu ZDARMA

V případě, že celková hodnota Vaší objednávky přesáhne částku 2 499,- Kč, máte od nás doručení zcela ZDARMA. Tato akce neplatí pro objednávky odesílané na Slovensko.