vibratory.net

Průsvitný catsuit s proužky a otvorem v rozkroku

Tenhle catsuit od Mandy Mystery z vás udělá sexy kočku.

  • sexy proužky
  • díky otvoru v rozkroku se nemusíte před sexem svlékat
  • pohodlný i při delším nošení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 25508731101

Velikost: S/L (univerzální)
Barva: černá
Materiál: 100% polyamid
Výrobce: Mandy Mystery

Tenhle catsuit od Mandy Mystery z vás udělá sexy kočku. :)

Je ušitý z elastické průsvitné látky, která krásně obepne vaše tělo - je pohodlný i při dlouhodobějším nošení. Catsuit má dlouhé rukávy a zdobí ho vzrušující proužky. V rozkroku najdete otvor, díky kterému jej nemusíte svlékat ani před sexem.

Jak potěšit muže po ránu

Mersey / 25.01.2015

Jednou ráno, ještě když spal, mu vklouzla pod peřinu. Pomalu ho probouzela jemnými dotyky rty a jazykem. V první chvíli nedokázal rozlišit, jestli je to sen nebo realita. Dělal, že spí, ale to moc dlouho nešlo. Z peřiny vykukoval její nahý zadeček. To fakt nešlo moc dlouho vydržet...

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Podobné produkty