vibratory.net

Nožní nafukovací pumpa na panny

Univerzální pumpa poháněná šlapáním k nafukování veškerých gumových nafukovacích erotických pomůcek.

  • zalíbí se vám její jednoduchost
  • skvělá cena
  • nástavce pro různé ventily

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
199 139

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E20091

Univerzální pumpa poháněná šlapáním k nafukování veškerých gumových nafukovacích erotických pomůcek. Vhodná pro nafukovací panny a muže, zvířátka ale také běžné věci z domácnosti jako nafukovací lehátka nebo balony. Možnost zpětného chodu pro důkladné odsání vzduchu z pomůcky.

Součástí balení jsou 2 nástavce pro různé nafukovací ventily.

Hodnotilo 5 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Dan Suchý | před 19 měsíci 100%

Excelentní produkt a servis

cmc199 | před 20 měsíci 100%

Můj kamarád si s touhle pumpu nafukuje svoje nafukovací panenky. Trvá to fakt jen chviličku. Hadice se mu zničila, ale až po hodně dlouhý době a hodně častym používání! Pokud vás už nebaví je nafukovat pusou, pořiďte si tuhle pumpu, je fakt levná.

Gabriel | před 22 měsíci 20%

Tahle pumpa je sice levná, ale je fakt hrozná! Nikomu ji nedoporučuju.

Karel Pivovarčík | před 25 měsíci 100%

Pumpa je dobrá, praktická a levná.

dlouhejvelkejptak | před 36 měsíci 100%

Tohle je prostě skvělá pumpa. Fakt bych nechtěl nafukovat pnnu pusou a bejt z toho celej vyčerpanej. Stačí si pořídit tohle a panna bude nafouklá hned. Je to nejlepší pumpa, jakou sem dosud měl a dá se použít na víc věcí, než jen na nafukovací panny. Nafukování pusou mi trvalo půl hodiny, takhle to zabere maximálně 5 minut - no neni to skvělý? Takže jestli máte nafukovací pannu, nebo se jí chystáte koupit, tak si pořídtě tuhle pumpu. Budete to nejlepší rozhodnutí vašeho života!

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Silikonové realistické panny 4/4 – zákulisí továrny na panny

xOV / 26.07.2013

V posledním díle nahlédneme do zákulisí výroby panen. Dozvíte se například, jak vypadá dílna, kde se panny montují, nebo jestli si můžete podle fotek nechat vyrobit kopii své oblíbené herečky. Se zakladatelem firmy RealDoll si promluvíme o jeho plánech na robotické panny a závěrem se pokusíme proniknout do přísně střežených dílen japonské firmy Orient Industries.

Celý článek

Silikonové realistické panny 1/4 - téměř dokonalá náhrada ženského těla

xOV / 22.06.2013

Možná jste ještě nestihli zaregistrovat, že sexuální pomůcky zažívají novou éru. Seznámíme vás s čerstvými informacemi z oblasti realistických panen, které jsou k nerozeznání od opravdových žen. Naučíme vás zásady jejich údržby a používání. Navíc se dozvíte jaké to je, provozovat sex s umělou pannou.

Celý článek

Silikonové realistické panny 3/4 – komunita uživatelů

xOV / 11.07.2013

V dalším pokračování seriálu o realistických pannách zabrousíme mezi komunitu jejich uživatelů. Dozvíte se například, na jakých diskusních fórech si můžete vyměňovat zkušenosti nebo kde se dá koupit panna z druhé ruky. Dále zjistíte například jaké to je mít silikonovou pannu za manželku nebo jak se žije člověku, který se živí jejich opravováním.

Celý článek

5 nejpodivnějších věcí, které lidé dělají s umělými pannami

Michaela Kurtaničová / 03.10.2013

Jistě si dovedete představit, co všechno se dá s umělými pannami dělat. Hlavně v posteli. Někteří lidé s nimi však dělají i poměrně nezvyklé věci, na ještě nezvyklejších místech. No posuďte sami.

Celý článek

Podobné produkty