vibratory.net

Nožní nafukovací pumpa na panny

Univerzální pumpa poháněná šlapáním k nafukování veškerých gumových nafukovacích erotických pomůcek.

  • zalíbí se vám její jednoduchost
  • skvělá cena
  • nástavce pro různé ventily

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
199 139

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000000937

Univerzální pumpa poháněná šlapáním k nafukování veškerých gumových nafukovacích erotických pomůcek. Vhodná pro nafukovací panny a muže, zvířátka ale také běžné věci z domácnosti jako nafukovací lehátka nebo balony. Možnost zpětného chodu pro důkladné odsání vzduchu z pomůcky.

Součástí balení jsou 2 nástavce pro různé nafukovací ventily.

Hodnotilo 5 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Dan Suchý | před 25 měsíci 100%

Excelentní produkt a servis

cmc199 | před 26 měsíci 100%

Můj kamarád si s touhle pumpu nafukuje svoje nafukovací panenky. Trvá to fakt jen chviličku. Hadice se mu zničila, ale až po hodně dlouhý době a hodně častym používání! Pokud vás už nebaví je nafukovat pusou, pořiďte si tuhle pumpu, je fakt levná.

Gabriel | před 28 měsíci 20%

Tahle pumpa je sice levná, ale je fakt hrozná! Nikomu ji nedoporučuju.

Karel Pivovarčík | před 31 měsíci 100%

Pumpa je dobrá, praktická a levná.

dlouhejvelkejptak | před 42 měsíci 100%

Tohle je prostě skvělá pumpa. Fakt bych nechtěl nafukovat pnnu pusou a bejt z toho celej vyčerpanej. Stačí si pořídit tohle a panna bude nafouklá hned. Je to nejlepší pumpa, jakou sem dosud měl a dá se použít na víc věcí, než jen na nafukovací panny. Nafukování pusou mi trvalo půl hodiny, takhle to zabere maximálně 5 minut - no neni to skvělý? Takže jestli máte nafukovací pannu, nebo se jí chystáte koupit, tak si pořídtě tuhle pumpu. Budete to nejlepší rozhodnutí vašeho života!

Rafting na nafukovacích pannách

Michaela Kurtaničová / 03.09.2013

Rusko je země s dlouhými a studenými zimami a léty tak krátkými, že by byl hřích si je neužívat naplno. Jenom co se voda v přírodních tocích stihne ohřát, mohou se všichni z širokého okolí Petrohradu těšit na závody v raftingu. Nafukovací čluny ale tentokrát nehledejte, tady se totiž závodí na nafukovacích pannách.

Celý článek

Vynálezce plánuje sestrojit sexuálního robota

xOV / 26.10.2013

Bělorusko je země s pověstí prudérní diktatury. Přesto i odsud brzy přijde novinka v oblasti sexuálních robotů. Vynálezce Andrej Kozlov před kamerami televizní stanice Belsat vyhlásil, že hodlá postavit robotického muže, který uspokojí frustrované běloruské ženy.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Silikonové realistické panny 4/4 – zákulisí továrny na panny

xOV / 26.07.2013

V posledním díle nahlédneme do zákulisí výroby panen. Dozvíte se například, jak vypadá dílna, kde se panny montují, nebo jestli si můžete podle fotek nechat vyrobit kopii své oblíbené herečky. Se zakladatelem firmy RealDoll si promluvíme o jeho plánech na robotické panny a závěrem se pokusíme proniknout do přísně střežených dílen japonské firmy Orient Industries.

Celý článek

Silikonové realistické panny 1/4 - téměř dokonalá náhrada ženského těla

xOV / 22.06.2013

Možná jste ještě nestihli zaregistrovat, že sexuální pomůcky zažívají novou éru. Seznámíme vás s čerstvými informacemi z oblasti realistických panen, které jsou k nerozeznání od opravdových žen. Naučíme vás zásady jejich údržby a používání. Navíc se dozvíte jaké to je, provozovat sex s umělou pannou.

Celý článek

Podobné produkty