vibratory.net

Vakuová pumpa na prsa Easy Grow

Easy Grow vakuová pumpa pro ženy vám zaručí zvýšení citlivosti prsou a bradavek.

  • zvýší citlivost vašich prsou
  • i bradavek
  • univerzální velikost padne i vám
  • přísavky by mohli lépe držet

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05213370000
  • Rozměry: průměr 12 cm; hloubka 12 cm
  • Materiál: ABS – plast
  • Barva: transparentní s modrým lemováním a balonkem
  • Výrobce: You 2 Toys

Easy Grow vakuová pumpa pro ženy vám zaručí zvýšení citlivosti prsou a bradavek. Podtlak, který snadno vytvoříte balonkem, způsobí lepší prokrvení a tým i citlivost na stimulaci těchto intimních míst.

Použití je jednoduché – nasadíte jako běžnou podprsenku, na zádech drží košíčky před odsátím vzduchu elastický popruh. Okraje košíčků lemuje měkké těsnění. Košíčky mají univerzální velikost, sednou na jakékoliv prsa. Kombinujte zvýšenou citlivost prsou s netradičními podněty - kostka ledu, horký vosk nebo jemné škádlení peřím, objevíte tak nepoznanou rozkoš!

Hodnotilo 5 zákazníků: 44 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

zeměměřič | před 24 měsíci 80%

Ten pohled jak tvrdnou a zvětšujou se prsa vaší milovaný je prostě vzrušující. Jsou tu určitě věci, který by se měly vylepšit jako ten gumovej pásek pod přísavkama, protože to nedrží moc dobře. Je škoda, že v sadě nebyly ještě menší přísavky na menší prsa.

kupující | před 34 měsíci 20%

Pumpa nevytvoří podtlak, prtože ty gumový kroužky netěsní. Když se kouknete zblízka nejsou ani správně přilepené. Nedrží pevně a brzy se odpadnou z prsou. I když jsem se je snažila udržet na správným místě, ty kroužky jsou tak pokřivené, že se stejně vrátí do původní"odpadávající" polohy.

Pibard | před 35 měsíci 60%

Dobrý, ale budete si je muset poupravit. Kabely jsou moc široký na připojení k odsávacím poklopům. Museli jsme přidat malé kabely a svázat je tam.

kami | před 43 měsíci 20%

Po rozbalení jsem uvažovala o tom proč mají ty příklopky na prsa tak velký průměr. Na první pohled na mě udělalo zboží celkově dobrý dojem a vypadalo kvalitně. S těma příklopkama je to boj. Obě musí být totiž umístěný a přitisknutý najednou a těsně přilehnout……a budete muset několikrát pumpnout ve stejném okamžiku, aby se chytly. Budou se vám hodit akrobatický dovednosti, nebo další osoba. Velmi štíhlým ženám se nepodaří přitisknout příklopky tak, aby seděly pevně a nevpustily žádný vzduch. Pokud se mi konečně podařilo najít polohu, ve které si můžu vytvořit vakuum, pak se nelze posunout ani o milimetr a rozhodně nedýchejte zhluboka. Jakýkoliv pohyb svalů stačí, aby přísavka odpadla. A druhá okamžitě odpadne taky! Když se mi konečně podařilo přichytit a nasát prsa, na zvětšení prsů to nefungovalo. Centimetrová stupnice, na který byste měli měřit zvětšení prsů je fakt směšná. Všechny testy s různýma kamarádkama nevedly k žádnému pozitivnímu výsledku. Možná kdyby byl trochu pružnější materiál nebo silnější těsnění byly by výsledky lepší. S tímto výrobkem nezískáte větší prsa a rozhodně to není příjemné. Nedoporučuju koupit.

Oliver Pradal | před 46 měsíci 40%

Upřímně nejni to úžasný, ale taky to nejni úplně nejhorší. Ty "zvony" na prsa nebyly proděravěný a ta elastická gumička kolem hrudníku byla dost krátká. Nejhorší věc byla ta vakuuová pumpa. Nemá vůbec sílu aby vytvořila podtlak. Tak jsme holt koupili novou pumpu.

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

TEST: Poznáš umělý kozy? 16 žen odhaluje hrudníky

Nadsamec / 02.11.2016

Pidiprsa nejsou v kurzu, a proto čekárny plastických chirurgů praskají ve švech stejně jako výstřihy upravených dámiček. Poznáš přifouknutý hrudník na první pohled, nebo se necháš obalamutit silikonem? Odpověď ti přinese můj test!

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 4/7 – násilnosti a drsňárny

18.09.2014

Chcete darovat své subince trest, na jaký bude ještě dlouho vzpomínat? Ať jí to rány a jizvy na jejím těle vždy připomenou. Říkala přece, že miluje, když jí plácáte přes zadek a chtěla by přitvrdit. Vše, o čem zde budeme psát, jsou praktiky ze sorty edgeplay, čili hry na hraně. Na hraně čeho? Bolesti, zdraví, morálky, zákona. Všeho.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Podobné produkty