vibratory.net

"Anální" zarážky na erotické pomůcky, sada 3 ks

Máte v šuplíku klasický vibrátor nebo dildo a chtěli byste ho vyzkoušet do zadečku?

  • tři různé velikosti - vhodné pro menší, středně velké i větší hračky
  • mírně elastické
  • bezpečný a hygienický materiál (neobsahuje latex ani ftaláty)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000012918

Rozměry: vnitřní průměr 1,4 cm, 2,2 cm a 2,9 cm
Barva: fialová
Materiál: silikon (neobsahuje ftaláty ani latex)
Originální název: Anal Stopper Vibrator Enhancer
Výrobce: Evolved Novelties (USA)

Máte v šuplíku klasický vibrátor nebo dildo a chtěli byste ho vyzkoušet do zadečku? Jestli se bojíte, že tam vaše oblíbená erotická pomůcka zajede celá, nasaďte na ni jeden z těchto šikovných kroužků od Evolved, které fungují jako "zarážka". Díky kroužku nasazenému na hračku budete vědět, jak hluboko ještě můžete jít, aniž by se vám nenávratně ztratila v hlubinách :-).

V sadě najdete celkem tři kroužky o různém vnitřním průměru. Jsou lehce elastické, takže po nasazení na hračku máte jistotu, že ji pevně obepnou a jen tak z ní nesklouznou. Sedí na pomůcky o průměru 1,6 - 5,2 cm; snadno přenášejí vibrace od vrnících kamarádů a svým tvarem vás navíc budou při hraní dráždit na zadečku.

Kroužky jsou 100% voděodolné, takže je můžete používat i s pomůckami určenými pro mokré vodní hrátky.

Po nasazení kroužku na hračku používejte k lubrikaci pouze gely na vodní bázi, nejlépe anální, které lépe kloužou. Po použití kroužek opláchněte vlažnou vodou a speciálním přípravkem na erotické pomůcky.

TIP: Kroužky můžete s partnerkou či partnerem využít také k rozdělení oboustranného dilda nebo vibrátoru na spravedlivé díly. Nebudete se tak hádat o to, kolik komu zbývá centimetrů potěšení :)

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Anonym | před 5 měsíci 100%

Tohle je hračka, kterou by měli mít VŠICHNI, co se zajímají o anální pomůcky. Máte nějakou hračku, kterou používáte análně, ale bojíte se, že ji "spolknete"? Chcete se vyhnout potenciálnímu ztrapnění na pohotovosti? Tak pak potřebujete tohle. Já je dokonce dal i kamarádovi jako dárek. Stačí kroužek nasadit na jakoukoliv hračku a máte funkční zarážku. Teď si můžete bez obav pohrát a víte, že je bezpečně zajištěná. Zarážky jsou udělané ze zdravotně nezávadného a tepelně odolného silikonu, takže se dají snadno vyvařit. Textura tohoto silikonu je sametově hladká (takže se na ni nelepí prach) a pevná. Ty tři velikosti by měly sednou na různě velká dilda a vibrátory, roztáhnou se víc, než se zdá. Vřele je doporučuju lidem, kteří si chtějí užít BEZPEČNÉ hrátky bez obav!

20.11.2017

Celý článek

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Lucie Čermáková / 23.05.2012

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Celý článek

Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

Lucie Čermáková / 20.09.2011

V minulém článku jste zjistitli, jaká jsou pravidla pro vstup do swingers klubů. Pokud o návštěvě uvažujete, možná byste se rádi dozvěděli víc – jak to v klubu vypadá a jak obvykle erotická párty probíhá. Je lepší zvolit běžnou akci, nebo speciální swingers pro nezkušené páry? A nebudou tam čumilové? Náš článek vás zbaví nervozity, takže si budete moci vše klidu užít.

Celý článek

Nevíte kam s polovičkou na víkend? Do swingers hotelu!

Michaela Kurtaničová / 28.03.2014

Dočasná výměna sexuálních partnerů se v poslední době stává stále oblíbenější sexuální praktikou. Svědčí tomu i fakt, že swingers kluby rostou po celém světě jako houby po dešti. V jinak poměrně konzervativní Británii přišli manželé Sue a Kieth s nevídanou novinkou. Rozhodli se založit hotel pro dvojice, které mají oblibu ve střídání partnerů. Světe, div se, hotel Paradise v Blackpoolu praská týden co týden ve švech.

Celý článek

10 tipů pro výběr erotického dárku

Michaela Kurtaničová / 02.12.2013

Erotickým dárkem uděláte radost krom obdarovanému také nejspíše i někomu dalšímu. Jen málokterá erotická pomůcka se nedá používat v páru, a i v případě, že se jedná vyloženě o sexuální hračku pro solitéry, vždycky se může někdo alespoň dívat. Pojďme si v následujícím článku ujasnit, jak při výběru erotického dárku nešlápnout vedle.

Celý článek

Podobné produkty