vibratory.net

"Anální" zarážky na erotické pomůcky, sada 3 ks

Máte v šuplíku klasický vibrátor nebo dildo a chtěli byste ho vyzkoušet do zadečku?

  • tři různé velikosti - vhodné pro menší, středně velké i větší hračky
  • mírně elastické
  • bezpečný a hygienický materiál (neobsahuje latex ani ftaláty)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000012918

Rozměry: vnitřní průměr 1,4 cm, 2,2 cm a 2,9 cm
Barva: fialová
Materiál: silikon (neobsahuje ftaláty ani latex)
Originální název: Anal Stopper Vibrator Enhancer
Výrobce: Evolved Novelties (USA)

Máte v šuplíku klasický vibrátor nebo dildo a chtěli byste ho vyzkoušet do zadečku? Jestli se bojíte, že tam vaše oblíbená erotická pomůcka zajede celá, nasaďte na ni jeden z těchto šikovných kroužků od Evolved, které fungují jako "zarážka". Díky kroužku nasazenému na hračku budete vědět, jak hluboko ještě můžete jít, aniž by se vám nenávratně ztratila v hlubinách :-).

V sadě najdete celkem tři kroužky o různém vnitřním průměru. Jsou lehce elastické, takže po nasazení na hračku máte jistotu, že ji pevně obepnou a jen tak z ní nesklouznou. Sedí na pomůcky o průměru 1,6 - 5,2 cm; snadno přenášejí vibrace od vrnících kamarádů a svým tvarem vás navíc budou při hraní dráždit na zadečku.

Kroužky jsou 100% voděodolné, takže je můžete používat i s pomůckami určenými pro mokré vodní hrátky.

Po nasazení kroužku na hračku používejte k lubrikaci pouze gely na vodní bázi, nejlépe anální, které lépe kloužou. Po použití kroužek opláchněte vlažnou vodou a speciálním přípravkem na erotické pomůcky.

TIP: Kroužky můžete s partnerkou či partnerem využít také k rozdělení oboustranného dilda nebo vibrátoru na spravedlivé díly. Nebudete se tak hádat o to, kolik komu zbývá centimetrů potěšení :)

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Anonym | před 3 měsíci 100%

Tohle je hračka, kterou by měli mít VŠICHNI, co se zajímají o anální pomůcky. Máte nějakou hračku, kterou používáte análně, ale bojíte se, že ji "spolknete"? Chcete se vyhnout potenciálnímu ztrapnění na pohotovosti? Tak pak potřebujete tohle. Já je dokonce dal i kamarádovi jako dárek. Stačí kroužek nasadit na jakoukoliv hračku a máte funkční zarážku. Teď si můžete bez obav pohrát a víte, že je bezpečně zajištěná. Zarážky jsou udělané ze zdravotně nezávadného a tepelně odolného silikonu, takže se dají snadno vyvařit. Textura tohoto silikonu je sametově hladká (takže se na ni nelepí prach) a pevná. Ty tři velikosti by měly sednou na různě velká dilda a vibrátory, roztáhnou se víc, než se zdá. Vřele je doporučuju lidem, kteří si chtějí užít BEZPEČNÉ hrátky bez obav!

24.09.2017

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

Podobné produkty