vibratory.net

Realistický rotační vibrátor Adam & Eve, 21 cm

Realistický vibrátor od Evolved vám po zapnutí zatancuje tak úžasný namlouvací taneček, že mu hned otevřete nejen své srdce, ale hlavně klín.

  • úžasně realistické zpracování
  • 10 vibračních/rotačních programů
  • silné vibrace
  • větší průměr
  • přísavka není příliš silná
  • dálkový ovladač je kabelový

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000013673

Rozměry: celková délka 21 cm, zasunutelná délka cca 15 cm, průměr 4 - 5 cm; délka kabelu cca 85 cm
Barva: tělová, černá
Materiál (neobsahuje latex ani ftaláty): TPR, ABS (plast)
Baterie: 4x AAA (nejsou součástí balení)
Výrobce: Evolved

Realistický vibrátor od Evolved vám po zapnutí zatancuje tak úžasný namlouvací taneček, že mu hned otevřete nejen své srdce, ale hlavně klín. A věřte, že jakmile ho pustíte dovnitř, postará se vám svými rotačními pohyby o dokonalou rozkoš a intenzivní smršť orgasmů, protože bude skvěle stimulovat váš bod G. :)

Vibrátor má dokonale zpracované detaily - výrazný žalud, žilkované tělo a velká varlata. Pocit věrohodnosti mu dodává i skvěle trefená tělová barva a krásně měkkoučký materiál. Užijete si také jeho rozměry, tedy hlavně větší průměr. Potěší hlavně dámy, které upřednostňují šířku před délkou. Vibrátor má i přísavku.

O dokonalou zábavu se postará celkem 10 vibračních/rotačních módů, během kterých se vibrátor různě nakrucuje, takže budete mít pocit, jako by skutečně tančil. Kromě svých tanečků vás rozparádí i silnými vibracemi. Programy můžete ovládat pomocí kabelového ovladače, na kterém podle rozvícené diody uvidíte, který mód máte zrovna zapnutý. Vibrátor je navíc voděodolný, takže mu nevadí ani nějaká ta sprška vody. :)

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Po použití stačí vibrátor opláchnout teplou vodou a jemným mýdlem. K desinfekci je vhodný speciální antibakteriální sprej na erotické pomůcky.

Pojištění penisu proti zranění a amputaci

Michaela Kurtaničová / 10.04.2014

Montrealská společnost, zabývající se prodejem spodního prádla přišla se zajímavým způsobem jak upoutat větší pozornost svých mužských zákazníků. Ke svým výrobkům totiž nabízí i pojištění penisu. Jaké jsou podmínky pro získání bezplatného pojištění mužských intimních partií a kolik vám při úrazu penisu společnost vyplatí? Čtěte v článku.

Celý článek

Monika testuje – realistické vibrátory

Monika Zelená / 08.11.2016

Se mnou víte, co kupujete. Vše Vám napíši přesně tak, jak to je. Osobně jsem pro Vás testovala relistické vibrátory a mé výsledky máte nyní exkluzivně k dispozici v tomto článečku. Vaše Monika.

Celý článek

Podobné produkty