vibratory.net

Rotační vibrační vajíčko Snake Charmer

Vibrační vajíčko Snake Charmer vypadá na první pohled nenápadně, ale po jeho zapnutí zažijete hotové divy.

  • úžasná kombinace silných vibrací, rotací a vrtění
  • ideální pro stimulaci bodu G
  • příjemně hebký povrch

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05810540000

Rozměry: délka 10,5 cm, průměr 2,5 - 3,7 cm, délka kabelu cca 57 cm
Barva: tmavě růžová
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS (plast)
Baterie: 4x AAA (nejsou součástí balení)
Výrobce: You2Toys

Vibrační vajíčko Snake Charmer vypadá na první pohled nenápadně, ale po jeho zapnutí zažijete hotové divy. Promění se totiž v kobru, která bude otáčet hlavou a neúprosně útočit na váš bod G. Kombinace silných vibrací, rotací a vrtění vás přivede k extázi...

K rotačnímu vajíčku dostanete i drátový ovladač, který padne tak akorát do ruky. Ten z vás snadno a rychle udělá zkušeného zaříkávače hadů, kterého "kobra" poslechne na slovo. Na výběr máte 5 úžasných vibračních módů.

Povrch vajíčka je silikonový, takže je příjemné a hebké na dotek a krásně vklouzne dovnitř. Pro snadnější zavádění použijte lubrikační gel na vodní bázi.

Než uložíte "kobru" spát, očistěte ji vlažnou vodou a speciálním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Rotační vajíčko můžete používat sama, ale i s partnerem či partnerkou pro zpestření pohlavního styku nebo předehry (ke stimulaci i masážím).

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

19.11.2017

Celý článek

Pomůcka Magic banana propojuje trénink a rozkoš

Michaela Kurtaničová / 16.07.2013

Kvalitnější sexuální prožitky, objevování nejtajnějších zákoutí ženského těla, zpevňování svalů pánevního dna a s tím související prevence nebo eliminace zdravotních obtíží. Všechno tohle je možné získat díky jednomu banánu. Kouzelnému banánu.

Celý článek

Kegelovy cviky pro ženy

Plazboz / 22.09.2010

Kegelovy cviky jsou skupinou cviků pro posílení pánevního dna. Mají pozitivní vliv na sexuální život, pomáhají při léčbě inkontinence a jsou vhodné jako cvičení po porodu. Mužům silné pánevní dno přináší zlepšení erekce a lepší kontrolu nad orgasmem. V dnešním článku se však budeme věnovat kegelovým cvikům pro ženy.

Celý článek

Podobné produkty