vibratory.net

Rotační vibrátor Crazy Rabbit

Rotační vibrátor Crazy Rabbit s výčnělkem pro dráždění klitorisu uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších žen preferujících komplexní stimulaci.

  • komplexní dráždění vás dostane do kolen
  • rotující špička navozuje velmi vzrušující pocit
  • přehledné ovládání funkcí
  • vyšší cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 509 1 399

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05626700000

Rozměry: délka 22 cm, průměr 3 – 3,5 cm
Barva: fialová
Materiál: PVC (gel)
Baterie: 3x AAA
Výrobce: You2Toys

Rotační vibrátor Crazy Rabbit s výčnělkem pro dráždění klitorisu uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších žen preferujících komplexní stimulaci. Nechte se hýčkat špičkou vibrátoru, která rotuje. Perly ve vrchní části svým pohybem budou masírovat stěny vaši vagíny. Třešničkou na dortu je vibrující výčnělek v tvaru králička pečujíci o váš klitoris, který vložíte mezi jeho ouška.

Šílený králíček je zde pro dámy, které upřednostňují výkon a bohatou stimulaci. Tělo pomůcky z příjemného gelového materiálu má výbornou kluznost, snadno jej nalubrikujete i očistíte vodou po použití. Nechte partnera, ať vás přivede k orgasmu pomocí tohoto neúnavného milence!

Nad všemi funkcemi máte dokonalý přehled díky ovládacímu panelu ve spodní části. Pro pohodlnější výměnu baterií je součástí vibrátoru vanička pro baterie, díky které vyndáte všechny snadno a najednou.


Hodnotilo 11 zákazníků: 64 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

GABRIEL11 | před 27 měsíci 100%

Já, jakožto muž, těžko mohu posoudit jak se to ženám líbí, ale podle toho, co to dokázola s mou slečnou, jsem málem ztratil veškteré své sebevědomí! :-)

simon u. | před 29 měsíci 100%

tenhle maličký se mé přítelkyni velmi líbí je to skvělá věc je tedy trochu hlasitý ale s tím se dá žít

Alča | před 29 měsíci 20%

tento vibrátor je na můj vkus příliš krátký. perly i rotující hlava zkrátka nedosáhnou tam, kde by to bylo potřeba... ten malý zajíček je příjemný - ale když má ženská chuť na penetraci tak je vibrátor zkrátka moc krátký!

Julie Šmídová | před 30 měsíci 100%

doporučuji a přeji příjemnou zábavu.

Franta | před 33 měsíci 20%

Tenhle vibrátor jsem si objednal jenom proto, že údajně nemá obsahovat žádná chemická změkčovadla. Když jsem ho ale rozbalil, tak mě jejich zápach praštil rovnou do obličeje! To je podle evropské normy nelegální! K jeho funkci nic říct nemohu, jelikož jsem ho okamžitě poslal zpátky!

Irena Janová | před 35 měsíci 100%

Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho už docela dlouhou dobu, používám ho několikrát denně a stále bez problémů funguje! I můj partner s ním je spokojený. Koupím ho určitě znovu až se rozbije.

nyxa | před 36 měsíci 20%

... je hrozně hlasitý, což zabraňuje jakémukoliv hezkému pocitu. dráždící zajíček je v pořádku a silný, ale je to zkrátka moc hlasité

A. Hlaváčová | před 38 měsíci 80%

Tak holky: tohle každá z vás musí mít!!!!!! Mě vadilo, že když jsem ho kupovala tak jsem na něj nenašla téměř žádné recenze. Takže hend jednu přidám! Vyzkoušela jsem ho, hned jak mi přišel. Musím tedy říct, že jeho zápach je hrozný. Smrdí jako nějaké nafukovací balonky... Jenomže jeho funkčnost je naprostá pecka!!! Měla jsem ho v sobě asi 10 minut a za tu dobu jsem měla 5 orgasmů! A to musím přiznat že masturbuji opravdu často... Bohužel musíte rotaci a vibraci zapínat zvlášť.. proto dávám jenom 4 hvězdičky... ale popravdě si bez problémů vystačím i pouze s vibracemi! Velikost je pro mě optimální, ale samozřejmě je třeba použít trochu lubrikantu :) Takže všem ženám ho doporučuji! Je naprosto úžasný a myslím, že jsem na něm závislá!!!

tobiáš dokoukal | před 41 měsíci 20%

tenhle vibrátor jsem si obejdnal už po páté. je sice naprosto skvělý, ale vydrží opravdu málo. můj poslední mi vydržel jen 3 dny.

císař viktor | před 42 měsíci 100%

Koupil jsem ho kvůli jeho vysoké škále frekvencí, a rozhodně jsem nebyl zklamaný ;) Jsem s ním velice spokojený.

tichý-porod | před 43 měsíci 40%

Raději si kupte něco dražšího! Nevydrží to co slibuje! Mě se tenhle gumový krám rozpadnul! Takže ho už nepoužívám!

Trapas s obrovským vibrátorem

Plazboz / 19.04.2012

Když si hrajete s vibrátorem, nezapomeňte vždy zamknout dveře. Jinak se vám může stát trapas jako holce ve filmu Bulšit (Not Another Teen Movie). Zvlášť, když testovala tak obrovský vibrátor. Podívejte se na video: narozeninový trapas s vibrátorem.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

20.11.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Podobné produkty