vibratory.net

Rotační vibrátor G-Spot Rabbit

Luxusní vibrátor G-spot Rabbit určený všem náročným ženám, které vyžadují komplexnější stimulaci.

  • zajímavý vzhled
  • několik vibračních a rotačních programů si vás podmaní
  • skvěle se postará o váš G-bod i klitoris
  • nebojte se vzít ho ssebou do sprchy - je vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 389

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05665940000

Rozměry: celková délka 25 cm; průměr 2,5 – 4 cm
Barva: stříbrná, transparentní s flitry
Materiál: TPE (termoplastický elastomer), ABS (plast); materiál neobsahuje ftaláty
Baterie: 3 x AA
Výrobce: Seven Creations

Luxusní vibrátor G-spot Rabbit určený všem náročným ženám, které vyžadují komplexnější stimulaci. Rotující špička s výraznými výstupky na jedné straně se postará o stimulaci vašeho bodu G. Druhá část vibrátoru připomínající zajíčka vibracemi dráždí váš klitoris.

V spodní části se nalezněte ovládací panel, na kterém rychle nastavíte všechny funkce – intenzitu vibrací a rotace ve třech stupních, navíc můžete měnit i směr pohybu špičky.

G-spot Rabbit je 100% vodotěsný, takže je vhodný i pro milovníky erotických chvilek ve sprše nebo vaně. Materiál je zdravotně nezávadný, neobsahuje ftaláty, navíc dodává vibrátoru zajímavý třpytivý vzhled. Povrch je hladký, s dobrou kluzností, snadno pronikne do všech zákoutí.

Hodnotilo 13 zákazníků: 92 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

katyav | před 23 měsíci 90%

Už jsem vyzkoušela "rabitů" vícero a nikdy se mi netrefily tam, ale řekla jsem si, že naposledy to zkusím s tímhle kouskem. Jsem moc ráda že jsme to udělala. Nakloněný konec má "lechtátka" která jsou jemná ale zároveň i dost pevná aby byly cítít a celý vibrátor je třpytivý. Pokud můžu srovnávat, šlo to trochu pomaleji ale o to zábavněji dostat se k vyvrcholení, orgasmus byl fakt síla. Použila jsem ho již několikrát a efekt je stále stejný...... jsem zamilovaná!! Jedinou věc bych změnila a to materiál; mám několik hraček ze silikonu a normální guma je trochu jako levný kus plastu, ale opravdu to neodradí, když už jste tohohle přítelíčka vyzkoušely.

majka | před 23 měsíci 40%

Jsem trochu zklamaná protože jsem doufala že to bude lepší. Materiál a provedení jsou nejlepší kvality, vypadá skvěle a NESMRDÍ po gumě. Ale i tak nejsem spokojená, protože jsem měla lepší zkušensoti s jednoduššíma vibrátorama. Asi se s ním budu muset spřátelit.

LARISSA | před 24 měsíci 90%

Je to má první zkušenost s "králičkovým" druhem vibrátorů. Dala jsme nové baterie a otestovala tlačítka, snadno se ovládá a má zvlášť ovládání pro hlavu a zvlᡚť pro králičí uši, všechno ok byla jsem překvapená silou těch vibrací. Upřímně je to pohodlný vibrátor který trefí hravě Gbod. Vibrace spolu s rotací hlavy jsou prostě božský. Prostě už zůstane v šuplíku vedle postele :).

NeoOblakNula | před 26 měsíci 80%

Králičí ouška byly moc dobré ale trochu hlasitější. Je to opravdu super hračka, celou dobu zvládá dráždit bod G. Musíte to mít. můj partner to miluje.

kráska | před 26 měsíci 100%

...nejlepší hračka, kterou mám...první model jsem ale musela reklamovat, nový jsem obdržela obratem, což jsem ani nečekala...za tuto rychlou službu hodnotím e-shop velmi kladně...když jsem vibrátor vyzkoušela poprvé, skončila jsem až po čtvrtém orgasmu, ten, kdo ho sestavil, věděl co dělá... ;-) super vřele doporučuji...

Jana | před 27 měsíci 90%

Ještě sem neměla možnost vyzkoušet s partnerem,ale za me supeer :-)

malaSlecnaUchylna | před 28 měsíci 100%

Dostala jsem ho jako dárek od mého hračičky jelikož má rád když mu dělám malé představení. ....a můžu jen říct PECKA! MÁME TOHO DOMA VÍC A TOHLE JE NEPOCHYBNĚ NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR CO VLASTNÍM. Výstupky na konci se perfektně trefí na můj GBOD a roztomilá králíčkova ouška jsou jak z jiného světa --mám to radši drsnější takže jsem šla velmi rychle od nejslabšího k nejsilnějšímu nastavení. Má nová nejoblíbenější hračka. Pokaždé funguje výbroně aťt jsem sama nebo s mou láskou. A fakt, že si ho můžu vzít i do sprchy!!!! Fantastický!!! Obstarej si ho. :D

sušenka | před 29 měsíci 100%

Rozhodla jsem se vyzkoušet něco trochu jiného než rabbity které jsem měla předtím. chtela jsem se držet stejného způsobu použití jelikož zbožňuju ty malý ouška. A JE lepší než jsem čekala. Partner mohl hned dosáhnout na můj g-bod...což se s jinýma nikdy nepodařilo. Snadno se kontroluje. Miluju ho

D. Tomášová | před 30 měsíci 100%

Je to šílený!!! Koupila jsem ho na základě recenzí a můžu je jen potvrdit.... Splňuje všechno až překonává všechny slasti které jsem dřív ani netušila, že mohou existovat.

LADY GAGA | před 37 měsíci 100%

Jsem nadšená. Poprvé jsem neměla žádný očekávání ani zkušenosti s jinýma hračkama....ale už během prvního použití jsem měla tak silný orgasmus jako už léta ne!!! Používám ho takřka denně, vypadá to, že jsem se stala závislou. Doporučuju. MOC!!!

arabela | před 39 měsíci 100%

Zdravím holky :D, probírala a zkoušela jsem moc věcí a druhů a všechno bylo moc velké, divně smrdělo, moc malé atd.......až jsem skončila u tohohle králíka. Ten má totiž všechno co chci. Rotuje s králičíma ouškama a stimuluje klitoris, všechno se dá perfektně ovládat i při vzrušení a materiál vypadá přirozeně a nesmrdí. Užijte si to!

koo | před 40 měsíci 100%

Srolovaly se mi podkolenky a ještě něco navíc. Nemohu to dost dobře popsat. O hodinu později jsem stále čekala, kdy se vrátím na zem, můj sexuální život se právě zlepšil o 100%. Králičí uši mě dováděly k šílenství ... a já tedy normálně nejsem velkým fanouškem stimulace klitorisu, ale ach, stále to ve mě vře. Nejsem si jistá, jak dlouho baterie vydrží, možná bych měla koupit akcie v Duracellu? ;-) Vibrátory ušly dlouhou cestu od mé první zkušenosti před 20. lety - jsem ráda, že jsem se k nim vrátila.

Riky | před 43 měsíci 100%

Dobrý den, protože brzy budeme od sebe s přítelkyní daleko, přítelkyně chtěla nějaké malé překvapení a myslel jsem, že tenhle kousek uspěje. Měl jsem pravdu, dokonale stimuluje G-bod a klitoris zároveň čímž činí každou ženu šťastnou /a určitě každého muže který to bude obsluhovat :)/. Tři úrovně jsou optimální, aby se pomalu zklidnila, materiál je tak středně kvalitní. Plus je, že je bez zápachu. Vhodný pro osamělé ženy nebo muže, kteří chtějí dát své lásce dárek.

24.10.2017

Celý článek

Trapas s obrovským vibrátorem

Plazboz / 19.04.2012

Když si hrajete s vibrátorem, nezapomeňte vždy zamknout dveře. Jinak se vám může stát trapas jako holce ve filmu Bulšit (Not Another Teen Movie). Zvlášť, když testovala tak obrovský vibrátor. Podívejte se na video: narozeninový trapas s vibrátorem.

Celý článek

Sex po porodu aneb jak zkrátit sexuální půst?

Oranžová Mandarinka / 27.04.2011

Sex po porodu už není jako dřív? Přečtěte si rady, jak zlepšit sexuální život po narození dítěte. Začneme šestinedělím a tipy jak si zkrátit sexuální půst. Dozvíte se vhodné polohy pro sex po porodu a tipy na erotické pomůcky, když to posteli neklape. Zmíníme také antikoncepci po porodu vhodnou pro kojící ženy, která neovlivňuje chuť mateřského mléka a neohrožuje novorozence.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

24.10.2017

Celý článek

Podobné produkty