vibratory.net

Rotační vibrátor Kolibřík s minivibrátorem na klitoris (26,5 cm)

Tento propracovaný mohutný rotační vibrátor vhodný pro dámy, které upřednostňují výkon a bohatý pocit hýčkání má v spodní části výčnělek ve tvaru kolibříka, který pečuje o váš klitoris.

  • kolibřík, který se postará o váš klitoris
  • spousta programů uspokojí i ty nejnáročnější
  • rotující perly dokonale stimulují stěny vaší pochvy
  • nepřiráží

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05609100000
  • Rozměry: délka celkem 26,5 cm, z toho funkční část 18 cm; průměr 4 cm; minivibrátor na klitoris 6,5 cm
  • Materiál: gel (PVC)
  • Barva: modrá
  • Baterie: 4 x AA
  • Výrobce: You 2 Toys

Tento propracovaný mohutný rotační vibrátor vhodný pro dámy, které upřednostňují výkon a bohatý pocit hýčkání má v spodní části výčnělek ve tvaru kolibříka, který pečuje o váš klitoris. Masážní perly ve vrchní části během používání příjemně stimulují svým pohybem stěny pochvy, stejně tak rotující žalud.

Tělo vibrátoru z příjemného gelového materiálu se vyznačuje výbornou kluzností. Funkce vibrátoru ovládáte v spodní části, na výběr máte ze 7 stupňů intenzity a 6 rotačních programů.

Hodnotilo 9 zákazníků: 76 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jaja | před 4 měsíci 100%

zatím super , oběma pomaha. Ma roztomyli dizajn, mnoho funkcí , je modry a modrou miluju. Věřím že si ho každý zamiluje.

Michaela | před 28 měsíci 80%

1.doručení - rychlé a diskrétní 2.zabalení - naprosto v pořádku 3.tvar - je to velmi hezký vibrátor, kolibřík je detajlně zpracovaný

Monika O. | před 31 měsíci 20%

je sice příjemný, ale není vodotěsný, takže se mi do něj dostala voda - kuličky zreznuly a přestal fungovat. Škoda.

helča | před 33 měsíci 60%

je naprosto v pořádku, ale už jsem měla lepší je poměrně hlasitý, ale na to si zvyknete! Mohu ho doporučit.

Standa Hora | před 36 měsíci 100%

Moje žena na tomhle totálně ujíždí a ten kolibřík dokáže opravdu divy. Kdo nechce pouze obyčejný sex, měl by si tohle pořídit. Vaše ženy budou spokojené.

iluminati | před 38 měsíci 100%

Tohle je kousek, který opravdu musím doporučit. Způsobí vám naprostou extázi. Je úžasný.

petra0771 | před 39 měsíci 100%

Koupila jsem si tento vibrátor k předehře, nebo k vlastnímu uspokojení. Mohu pouze říct, že opravdu stojí za to. Máme díky tomu častěji sex i častěji masturbuji. Sex je teď úžasný. Doporučuji!!!

Labuť | před 44 měsíci 20%

Prostor na baterie, kam se údajně mají vejít 4, je moc malý. Těžko se tam dají nacpat a vyndat je lze jen pomocí šroubováku a vynaložením velkého úsilí. Tudíž je to naprosto nepoužitelné.

Katka | před 44 měsíci 100%

Tento vibrátor naplní všechna vaše očekávání, navíc je velmi hezký a má mnoho funkcí. Vibrující kuličky vás dostanou do sedmého nebe.... ;) přeju příjemnou zábavu těm, kteří si ho pořídí!

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

18.11.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Podobné produkty