vibratory.net

Rotační vibrátor Kolibřík s minivibrátorem na klitoris (26,5 cm)

Tento propracovaný mohutný rotační vibrátor vhodný pro dámy, které upřednostňují výkon a bohatý pocit hýčkání má v spodní části výčnělek ve tvaru kolibříka, který pečuje o váš klitoris.

  • kolibřík, který se postará o váš klitoris
  • spousta programů uspokojí i ty nejnáročnější
  • rotující perly dokonale stimulují stěny vaší pochvy
  • nepřiráží

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05609100000
  • Rozměry: délka celkem 26,5 cm, z toho funkční část 18 cm; průměr 4 cm; minivibrátor na klitoris 6,5 cm
  • Materiál: gel (PVC)
  • Barva: modrá
  • Baterie: 4 x AA
  • Výrobce: You 2 Toys

Tento propracovaný mohutný rotační vibrátor vhodný pro dámy, které upřednostňují výkon a bohatý pocit hýčkání má v spodní části výčnělek ve tvaru kolibříka, který pečuje o váš klitoris. Masážní perly ve vrchní části během používání příjemně stimulují svým pohybem stěny pochvy, stejně tak rotující žalud.

Tělo vibrátoru z příjemného gelového materiálu se vyznačuje výbornou kluzností. Funkce vibrátoru ovládáte v spodní části, na výběr máte ze 7 stupňů intenzity a 6 rotačních programů.

Hodnotilo 9 zákazníků: 76 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jaja | před 2 měsíci 100%

zatím super , oběma pomaha. Ma roztomyli dizajn, mnoho funkcí , je modry a modrou miluju. Věřím že si ho každý zamiluje.

Michaela | před 26 měsíci 80%

1.doručení - rychlé a diskrétní 2.zabalení - naprosto v pořádku 3.tvar - je to velmi hezký vibrátor, kolibřík je detajlně zpracovaný

Monika O. | před 29 měsíci 20%

je sice příjemný, ale není vodotěsný, takže se mi do něj dostala voda - kuličky zreznuly a přestal fungovat. Škoda.

helča | před 32 měsíci 60%

je naprosto v pořádku, ale už jsem měla lepší je poměrně hlasitý, ale na to si zvyknete! Mohu ho doporučit.

Standa Hora | před 35 měsíci 100%

Moje žena na tomhle totálně ujíždí a ten kolibřík dokáže opravdu divy. Kdo nechce pouze obyčejný sex, měl by si tohle pořídit. Vaše ženy budou spokojené.

iluminati | před 36 měsíci 100%

Tohle je kousek, který opravdu musím doporučit. Způsobí vám naprostou extázi. Je úžasný.

petra0771 | před 37 měsíci 100%

Koupila jsem si tento vibrátor k předehře, nebo k vlastnímu uspokojení. Mohu pouze říct, že opravdu stojí za to. Máme díky tomu častěji sex i častěji masturbuji. Sex je teď úžasný. Doporučuji!!!

Labuť | před 42 měsíci 20%

Prostor na baterie, kam se údajně mají vejít 4, je moc malý. Těžko se tam dají nacpat a vyndat je lze jen pomocí šroubováku a vynaložením velkého úsilí. Tudíž je to naprosto nepoužitelné.

Katka | před 42 měsíci 100%

Tento vibrátor naplní všechna vaše očekávání, navíc je velmi hezký a má mnoho funkcí. Vibrující kuličky vás dostanou do sedmého nebe.... ;) přeju příjemnou zábavu těm, kteří si ho pořídí!

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Trapas s obrovským vibrátorem

Plazboz / 19.04.2012

Když si hrajete s vibrátorem, nezapomeňte vždy zamknout dveře. Jinak se vám může stát trapas jako holce ve filmu Bulšit (Not Another Teen Movie). Zvlášť, když testovala tak obrovský vibrátor. Podívejte se na video: narozeninový trapas s vibrátorem.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

25.09.2017

Celý článek

Podobné produkty