vibratory.net

Rotační vibrátor Kolibřík s minivibrátorem na klitoris (26,5 cm)

Tento propracovaný mohutný rotační vibrátor vhodný pro dámy, které upřednostňují výkon a bohatý pocit hýčkání má v spodní části výčnělek ve tvaru kolibříka, který pečuje o váš klitoris.

  • kolibřík, který se postará o váš klitoris
  • spousta programů uspokojí i ty nejnáročnější
  • rotující perly dokonale stimulují stěny vaší pochvy
  • nepřiráží

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05609100000
  • Rozměry: délka celkem 26,5 cm, z toho funkční část 18 cm; průměr 4 cm; minivibrátor na klitoris 6,5 cm
  • Materiál: gel (PVC)
  • Barva: modrá
  • Baterie: 4 x AA
  • Výrobce: You 2 Toys

Tento propracovaný mohutný rotační vibrátor vhodný pro dámy, které upřednostňují výkon a bohatý pocit hýčkání má v spodní části výčnělek ve tvaru kolibříka, který pečuje o váš klitoris. Masážní perly ve vrchní části během používání příjemně stimulují svým pohybem stěny pochvy, stejně tak rotující žalud.

Tělo vibrátoru z příjemného gelového materiálu se vyznačuje výbornou kluzností. Funkce vibrátoru ovládáte v spodní části, na výběr máte ze 7 stupňů intenzity a 6 rotačních programů.

Hodnotilo 8 zákazníků: 73 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Michaela | před 22 měsíci 80%

1.doručení - rychlé a diskrétní 2.zabalení - naprosto v pořádku 3.tvar - je to velmi hezký vibrátor, kolibřík je detajlně zpracovaný

Monika O. | před 25 měsíci 20%

je sice příjemný, ale není vodotěsný, takže se mi do něj dostala voda - kuličky zreznuly a přestal fungovat. Škoda.

helča | před 28 měsíci 60%

je naprosto v pořádku, ale už jsem měla lepší je poměrně hlasitý, ale na to si zvyknete! Mohu ho doporučit.

Standa Hora | před 31 měsíci 100%

Moje žena na tomhle totálně ujíždí a ten kolibřík dokáže opravdu divy. Kdo nechce pouze obyčejný sex, měl by si tohle pořídit. Vaše ženy budou spokojené.

iluminati | před 32 měsíci 100%

Tohle je kousek, který opravdu musím doporučit. Způsobí vám naprostou extázi. Je úžasný.

petra0771 | před 33 měsíci 100%

Koupila jsem si tento vibrátor k předehře, nebo k vlastnímu uspokojení. Mohu pouze říct, že opravdu stojí za to. Máme díky tomu častěji sex i častěji masturbuji. Sex je teď úžasný. Doporučuji!!!

Labuť | před 38 měsíci 20%

Prostor na baterie, kam se údajně mají vejít 4, je moc malý. Těžko se tam dají nacpat a vyndat je lze jen pomocí šroubováku a vynaložením velkého úsilí. Tudíž je to naprosto nepoužitelné.

Katka | před 38 měsíci 100%

Tento vibrátor naplní všechna vaše očekávání, navíc je velmi hezký a má mnoho funkcí. Vibrující kuličky vás dostanou do sedmého nebe.... ;) přeju příjemnou zábavu těm, kteří si ho pořídí!

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Trapas s obrovským vibrátorem

Plazboz / 19.04.2012

Když si hrajete s vibrátorem, nezapomeňte vždy zamknout dveře. Jinak se vám může stát trapas jako holce ve filmu Bulšit (Not Another Teen Movie). Zvlášť, když testovala tak obrovský vibrátor. Podívejte se na video: narozeninový trapas s vibrátorem.

Celý článek

Podobné produkty