vibratory.net

Růžový catsuit s mašlemi

Catsuit je oblíbený ženský erotický obleček.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 27124740000
  • Barva: růžová
  • Velikost: S - L
  • Materiál: 88% polyamid, 12% elastan
  • Výrobce: Mandy Mystery

Catsuit je oblíbený ženský erotický obleček. Společně s módní růžovou tvoří neodolatelnou kombinaci femme fatale a roztomilé dívenky. Nevinný, ale zároveň vysoce přitažlivý prvek jsou saténové mašle umístěné kolem zadečku, který je volně přístupný. Přední část je po bokách vykrojená a ramínka jsou elastická. V tomto oblečku rozžhavíte každého muže.

Tip: Pokud nejste zastánkyně růžové barvy, podívejte se na černý krajkový catsuit.

Jak potěšit muže po ránu

Mersey / 25.01.2015

Jednou ráno, ještě když spal, mu vklouzla pod peřinu. Pomalu ho probouzela jemnými dotyky rty a jazykem. V první chvíli nedokázal rozlišit, jestli je to sen nebo realita. Dělal, že spí, ale to moc dlouho nešlo. Z peřiny vykukoval její nahý zadeček. To fakt nešlo moc dlouho vydržet...

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Podobné produkty