vibratory.net

Růžový korzet s černými dekoracemi Cottelli Collection

Tento krásný korzet využijete jak během společných intimních chvilek s partnerem, tak i jako odvážnější outfit na party.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 399 999
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 26108760000
  • Velikost: S, M, L, XL
  • Materiál: 100% polyamid, 100% polyester (podšívka)
  • Barva: růžová s černými dekoracemi
  • Výrobce: Cottelli Collection

Tento krásný korzet využijete jak během společných intimních chvilek s partnerem, tak i jako odvážnější outfit na party. Působí elegantním dojmem a díky integrovaným kosticím a silnému stahovacímu efektu vymodeluje Vaši postavu k dokonalosti.

Přední část zdobí paprsky poloprůhledné černé látky, zadní části dominuje funkční šněrovačka, kterou korzet stáhněte na požadovanou velikost. Nemusíte z něj mít ale obavy, oblékněte a vysvlečete jej rychle a pohodlně díky zipu na boku. Vrchný i spodní okraj lemuje černá látka. Předveďte se partnerovi v novém smyslném kousku, ať si Vás rozbalí pomaly jako dáreček nebo rychlostí blesku, o vzrušení budete mít vystaráno.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Podobné produkty