vibratory.net

Sada erotických pomůcek Sexperiments Masquerade Party

Nádherná sada erotických pomůcek Sexperiments Masquerade Party je ideální pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet jemné a smyslné bondage hrátky a všemožné sexperimenty s nádechem luxusu.

  • obsahuje masku, pouta, šimrátko a venušiny kuličky
  • luxusní zlato-černý design
  • vhodné i pro začátečníky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 669

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E26103

Obsah balení: maska, pouta, šimrátko, venušiny kuličky
Barva: černá, zlatá, fialová
Rozměry venušiných kuliček: celková délka cca 19 cm, délka poutka 9 cm, rozměr kuliček 3,5 x 4,5 cm
Materiál: 25% polyuretan, 15% kov (neobsahuje nikl), 15% ocel, 10% polyester, 10% PVC pěna, 10% silikon, 5% akryl, 5% nylon, 5% kuřecí peříčka
Výrobce: Sportsheets (USA)

Nádherná sada erotických pomůcek Sexperiments Masquerade Party je ideální pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet jemné a smyslné bondage hrátky a všemožné sexperimenty s nádechem luxusu. Sada obsahuje masku na obličej, pouta, šimrátko a venušiny kuličky. Je jen na vás a vaší fantazii, jakou kombinaci pomůcek zvolíte. :)

Zlatá maska ozdobená krásnou krajkou vám zajistí pocit anonymity a do hrátek přinese náznak tajemna. Je předtvarovaná a má černou stuhu pro uvázání vzadu na hlavě. Jistě byste v ní mohli vyrazit i na párty nebo karneval.

Zlatá pouta se postarají o lehké znehybnění vaší drahé polovičky. Můžete jí spoutat nohy nebo ruce, případně ji připoutat třeba k židli či posteli. Pouta jsou spojená karabinkami a pomocí přezek je snadno nastavíte na požadovaný obvod.

Šimrátko má černo-zlatou rukojeť a velice jemná černá peříčka, kterými můžete partnera či partnerku šimrat kdekoliv na těle. Rozhodně však nevynechejte pohlavní orgány a erotogenní zóny. Je jen na vás, jestli zůstanete u jemného lechtání nebo zda přejdete až k dráždivému a intenzivnímu lechtacímu mučeníčku. :)

Fialové venušiny kuličky jsou připraveny potěšit něžnější polovičku z páru. Jsou potaženy hebkým silikonem a při každém pohybu se v nich rozkutálí menší kuličky, které je rozechvívají a dráždí poševní stěny. Kuličky jsou spojené krátkým a ohebným silikonovým provázkem a mají praktické silikonové poutko s kapičkou na konci. Jedna z kuliček má navíc nepravidelný povrch pro větší stimulaci uvnitř vaginy.

Pro snadnější zavádění kuliček používejte výhradně gely na vodní bázi a čistěte je pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Simona & Tom | před 3 měsíci 100%

Velice hezké překvapení pro manžela na jeho narozeniny. Krásná sadička. Je pěkně udělaná, hodně smyslná a extrémně sexy! Jsem nadšená!

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Podobné produkty