vibratory.net

Sada plná rozkoše Rocks-Off FERANTI His and Hers - pro ni a pro něj

Sada plná rozkoše FERANTI His and Hers od britských Rocks-Off je perfektní pro vzrušující a zábavné dovádění v páru.

  • sada obsahuje vibrátor a dva návleky - zajíčka pro ni a kroužek pro něj
  • překvapivě silné vibrace
  • bezpečný lékařský silikon hebký na dotek
  • 100% voděodolná

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
719

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000012666

Rozměry: králíček: délka 10,5 cm, průměr max. 4,3 cm; (erekční) kroužek na penis: délka 12 cm, vnitřní průměr cca 2,6 - 5 cm (flexibilní); vibrátor: délka 8 cm, průměr 1,6 cm
Barva: černá a růžová
Materiál: lékařský silikon, ABS (plast)
Baterie: 1x LR1/N (součástí balení)
Obsah sady: 1x králíček Ramsey Rabbit, 1x (erekční) kroužek na penis 4US, 1x vibrátor RO-80mm
Výrobce: Rocks-Off (Velká Británie)

Sada plná rozkoše FERANTI His and Hers od britských Rocks-Off je perfektní pro vzrušující a zábavné dovádění v páru.
Jedná se o set vibrátoru a vyměnitelných návleků pro ni i pro něj:

Vibrátor RO-80mm (vibrační patrona)
Je malý, ale šikovný - nabízí celkem 7 vibračních programů, které se jednoduše ovládají jediným tlačítkem umístěným ve spodní části vibrátoru. Vibrátor můžete používat samostatně i spolu se silikonovými návleky. Na svoji poměrně malou velikost překvapí silnými vibracemi, které jsou skvěle přenášeny po celém těle vibrátoru i do návleků.

Králíček Ramsay Rabbit (růžový návlek)
Po jeho nasazení na vibrační patronu vás bude ochotně laskat svým čumáčkem, oušky i rozkošným ocáskem! Stejně jako patronu samotnou jej ženy využijí ke stimulaci klitorisu nebo bradavek, muži pak například k dráždění svého žaludu.

(Erekční) kroužek na penis 4US (černý návlek)
Pokud pánové zatouží po tvrdé a dlouhotrvající erekci, mohou tento návlek použít jako klasický vibrační erekční kroužek (nasazený u kořene penisu). A pokud vás láka nové a nepoznané, nebojte se experimentovat a hrát si s ním - pořádně jej nalubrikujte a jezděte jím po penisu nahoru a dolů... Jeho průměr je velmi flexibilní a přizpůsobí se většině penisů.

Materiál je pevný a odolný plast (vibrační patrona) a příjemně hebký lékařský silikon (návleky).
K lubrikaci jsou vhodné výhradně gely na vodní bázi a k desinfekci doporučujeme používat speciální čisticí sprej na erotické pomůcky.

Celá sada je 100% voděodolná, může vám tak dělat společnost nejenom v ložnici, ale také třeba ve vaně, sprše nebo vířivce.

24.11.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Podobné produkty