vibratory.net

Sada pout na ruce pro připoutání k posteli

Sada pout pro připoutání k posteli.

  • jednoduchou instalaci zvládne každý
  • polstrování pro vaše pohodlné nošení
  • univerzální velikost padne všem

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
849

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05254990000
  • Materiál: 100% polyamid (popruh, pouta); ocel (kroužky a karabinky), plast (přezky)
  • Barva: černá
  • Výrobce:You 2 Toys

Sada pout pro připoutání k posteli. Instalace je jednoduchá. Vhodné řešení pokud chcete svou polovičku poutat během hrátek k posteli, no nemáte na to vhodný rám.

Centrální pás o délce 5 m připevníte kolem rámu postele v úrovni polštářů, pak na libovolná dvě místa z šestice kroužků karabinkou připněte pouta na ruce. Ty mají vnitřní polstrování, takže jsou pohodlná i během delšího nasazení. Pouta mají univerzální velikost, kterou nastavíte suchým zipem. Kvalitný odolný materiál vám zaručí jisté spoutání bez poškození a nepříjemných pocitů.

Hodnotilo 5 zákazníků: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Dominik H. | před 23 měsíci 100%

Je to klasika. Pouta odvedou svojí práci přesně jak jsem chtěl. Suchý zip drží pevně.

Samuel | před 25 měsíci 100%

Rozhodně se mi to vyplatilo!

VFrantiška | před 30 měsíci 100%

Sada pout je nenápadná a není potřeba jí schovávat. Pouta perfektně sedí a jsou pohodlný. Můžou být i na kotníky, jsou na to dost velký;-)

izi | před 38 měsíci 100%

Skvělá bondáž v posteli :).

richard | před 43 měsíci 100%

je to sympatický, výbornej materiál ....a jdou s tím pěkný triky ;-)

Ultimátní průvodce – 30 tipů jak být ženou snů (+ test jak na tom jsi)

Bohunka / 31.01.2017

Být skvělá v posteli neznamená tancovat v sexy prádle a splnit jako ochotný pejsek vše, na co muž pomyslí. Taková žena by ho koneckonců bavila jen chvíli. Štěstí v posteli se skládá z maličkostí, drobných signálů touhy, sebevědomí i důvěry. Naučím tě být skvělou milenkou, ať jste spolu krátce nebo snad sto let :)

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Mersey / 15.02.2015

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna... Ale přiznejte si, kdy naposledy jste mu takovou radost udělala. Překonejte klišé a předsudky a vrhněte se na to.

Celý článek

Podobné produkty