vibratory.net

Sada pro elektrosex Mystim Tension Lover

Láká vás netradiční forma dráždění, jakou stimulace elektrickým proudem beze sporu je?

 • bezpečná a účinná stimulace
 • můžete využít časovač
 • jemná regulace výkonu
 • přehledný LCD displej
 • vyšší pořizovací cena

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
3 399

Ks

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 3000007770
 • Amplituda maximálně 80 mA, navolíte jí v krocích po 10 mA (8 kroků)
 • Změna frekvence po 1 Hz v rozsahu 1 až 160 Hz.
 • Šířka pulzů nastavitelná po 1 mikrosekundě v rozsahu 50 až 260 mikrosekund.
 • 9 V baterie vydrží na zhruba 60 hodinový provoz.
 • časovač má přednastavené hodnoty na 10, 20, 30, 40, 50 a 60 minut.
 • Certifikováno v souladu se zákonem o lékařských přístrojích CE 0483.

V balení Mystim Tension Lover naleznete

 • digitální zdroj s LCD displejem
 • 4 přilnavé obdelníkové elektrody
 • 2 kabely bipolární pro připojení elektrod
 • 9 voltovou baterii
 • praktický kufřík
 • návod k použití

Láká vás netradiční forma dráždění, jakou stimulace elektrickým proudem beze sporu je? Uvítáte ve vašem intimním životě nového pomocníka, který vás bude nejen dráždit, ale pomůže vám i s uvolněním svalstva? Pak je pro vás tato sada pro elektrosex to pravé! Z elektrických impulzů nemusíte mít obavy, s touto sadou bude váš elektrosex bezpečnou záležitostí!

Sami rozhodněte, jakou intenzitu budou impulzy mít, na výběr máte z celé stupnice od jemného škádlení až po mírně bolestivé sevření. Set proto využijete i jako prostředek pro trestání vaší neposlušné polovičky během BDSM hrátek.

Srdcem celé sady je digitálně řízený generátor impulzů s přehledným LCD displejem, na kterém snadno nastavíte jednotlivé parametry - intenzitu, frekvenci a délku impulzů. Máte tak prostor pro nekončící experimentování s vlastním tělem, zkoušejte která kombinace vám zachutná nejvíce! Vybírat také můžete ze 7 přednastavených stimulačních programů.

Určitě vás potěší i možnost časovače, který po uplynutí vámi nastavené doby ukončí stimulaci. Připoutejte svou polovičku na lože, nastavte časovač a nechte jí zmítat se ve víru slasti hraničící s bolestí! Generátor vám umožňuje zapojit až 2 samostatné okruhy, jejichž parametry nastavíte samostatně.

Stimulujte sebe nebo svou polovičku pomocí bohatého originálního příslušenství společnosti Mystim na kterékoliv části těla včetně intimních partií! V nabídce naleznete dildo na masáž prostaty, kovový anální kolík, nebo pásky pro elektrostimulaci penisu a varlat. Pro lepší vodivost vaší pokožky a tím i silnější zážitek doporučujeme použít vodivý gel Mystim.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s ošetřujícím lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku. Stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Elektrické stimulátory nesmějí být používány v blízkosti výbušných nebo hořlavých materiálů. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství a doplňky značky Mystim. Nikdy se nepokoušejte otevřít či rozmontovat jakýkoliv produkt značky Mystim, protože by došlo k poškození vnitřní konstrukce produktu, čímž by byly porušeny záruční podmínky.

Hodnotilo 34 zákazníků: 86 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Ivan | před 16 měsíci 100%

Je to hotové potěšení vlastnit takový přístroj. Použití se meze nekladou. S troškou fantazie, samozřejmě erotického rázu neexistuje nic, čeho byste litovali. Hodně zábavy!

Alex | před 19 měsíci 60%

Funguje dobře, ale chybí mi v návodu znázornění připojení kabelů, což by tam být mělo

gustav | před 20 měsíci 100%

Dnes mi sada akorát dorazila, hned jsem ji se všemi 4 elektrodami vyzkoušel. Dvě jsem dal na žalud, další dvě na varlata proti sobě. Brnění bylo téměř nesnesitelné! Prošel jsem všechny programy. Geniání je, že můžete samostatně měnit i intenzitu daných programů.Se stimulátorem už zkušenost a mám, tak jsem se rozhodl pro tuto sadu, která má tolik doplňků. Prostě hodně zkoušejte, experimentujte! Plánuju koupit ještě více doplnků! Možná připojím i videorecenzi, pokud dostanu souhlas...

Tadeáš | před 20 měsíci 80%

Přístroj rozšířený o 2 samostatné připojení elektrod a bohatým výběrem programů. Výborné je nastavení délky impulsů a frekvence. ´Bohužel nejdou výše uvedené parametry nastavit samostatně - nebo jsem na to ještě nepřišel. Ale celkově je to skvělý přístroj pro milé večery za opravdu rozumnou cenu. P.S. sada je vhodná i pro léčebné účely - kdo má třeba natažené krční svaly - velmi praktické

Daniel | před 21 měsíci 100%

Malý, silný a neuvěřitelně výkonný. Pro trénink eloktrosexu jako stvořený stejně tak i pro sadomaso hrátky. Skvelý kousek

Petr | před 22 měsíci 100%

Sada tension lover se mi moc líbí. Nákup byl jednoznačne dobrá volba.

Chris | před 22 měsíci 100%

Tension Lover jsme si se ženou objednali (ještě spolu se smyčkami Rodeo Robin) plní očekávání, ale s určitou dávkou skepse. Se smíchem jsme na sebe navzájem navěšeli kabely a v očekávání, co ta zázračná věc umí, jsme to konečně vyzkoušeli (dá se používat současně ve dvou lidech). Pocity můžu popsat jen za sebe. Vážně vás to dokáže stimulovat až k dosažení orgasmu. Na "cestě" k němu musíte být ale odvážní, když se postupně zvyšuje intenzita. Samotné brnění je pěkně intenzivní a máte pocit, že při každém dalším zvýšení už to musí bolet. Ale nebolí to. Místo toho cítíte pořád větší a větší vzrušení, až konečně dojdete k vyvrcholení. K dispozici máte na výběr ze sedmi různých stimulačních programů, které můžete manuálně upravovat. Nastavení na maximum musí být zákonitě bolestivé. Tak daleko bych ale osobně stejně nešel. Tip: Dejte si na čas, dejte tomu čas, experimentujte, užívejte si to. Moje žena je z toho taky nadšená.

harry | před 22 měsíci 100%

Staci par pokusu a generator abyste na generatoru nastavili velke mnozstvi impulsu (variaci brneni proudu) i ruznych rychlosti impulzu. Da se k němu sehnat velke mnozstvi prislusenstvi (nejsou v tomhle setu) takze muzete vyzkouset i anal.

KingPin | před 22 měsíci 40%

Na první pohled vypadá přístroj v pořádku. Všechno potřebné je přibaleno (kabel, 4 elektrody a baterie), můžete hned začít. U mě se bohužel žádná reakce nedostavila. Objednal jsem si k tomu i smyčky na penis i pásky. 7 programů, od slabého po hodně silný, to už je pěkný výběr, i když mezi některými není moc velký rozdíl. Začátečníci by měli nejdřív vyzkoušet, jestli je něco takového vůbec stimuluje. Já ten proud cítím, ale jinak mi to nic nedělá! Používám teď přístroj ke stimulaci svalů, to jde dobře. Jestli to chcete používat takhle, můžu přístroj jedině doporučit.

N | před 23 měsíci 60%

Regulátor jde otočit velmi snadno, takže se může stát, že vás podráždí trochu víc než jste chtěli, vlastně je to dost nepříjemné. Dále musím říct, že zařízení uřčitě není takové, jak bývá často popisováno: zmáčknete knoflík a máte orgasmus

assa | před 23 měsíci 80%

Pro ženy je tato sada ideální, dělá to,co má a každou přinese až na vrchol. Nicméně musím říct, že jako muž nedostanete to, v co doufáte. Jako uvolnění od bolestí se to dá. Ten další účel, který má dělat bohužel ani po týdnech zkoušení nefunguje. Pro ženy ideální, pro muže slabší.

Osteoporóza | před 24 měsíci 100%

Tenhle přístroj se za ty peníze víc než vyplatí: Dobré zpracování, obsáhlý návod. Smyčky na penis/varlata jsou určitě potřeba, elektrody už nepoužívám. Další zajímavé příslušenství dostanete koupit tady sexshoppu. Pocit rozkoše na penisu v závislosti na nastavení a i delším čase před nástupem orgasmu je nepřekonatelný. Začínám s tímhle nastavením: N při 50 µS a 100 Hz. Pak nastavení postupně snižuju, další oblíbené nastavení: MR, SDR, SDW. Jen na B nějak nemůžu začínat. (Upozornění: nejdýl po 60 min. se přístroj vypne a můžete znovu pokračovat až zase po 1 min.) Dávejte pozor hlavně u ROZSAHU impulzů: Ty mají velkou sílu! Takže: Vklidu do toho jděte, dejte si načas, hodně zkoušejte, stimulace jsou neuvěřitelně dobré a mají hodně variant nastavení. Z vlastní zkušenosti: Líp funguje, když se oholíte, doporučuju bych gel na vodní bázi, smyčku na penis doporučuju nasadit těsně za žalud po stažení předkožky. Z úsporných důvodů doporučuju kupit dobíjecí 9V baterii + nabíječku, seženete na netu. Jsem přesvědčený, že tenhle přístroj je nutnost a velké plus pro každého chlapa, neváhejte!

CE | před 24 měsíci 100%

Diky nemu jsem pocitil nejintenzivnejsi pocit slasti. zatim nakupu nelituji.

Havana | před 24 měsíci 100%

Vše je tak jak má být a vlastně mnohem víc. Moc pěkně zabalený (kufřík). Ovládání intenzity je vychytané, takže se nebojte nějakých šoků. Celkově je to super přístroj

dudlík | před 25 měsíci 100%

1. Nasrání, že vyhodím z okna tolik penez 2. nedá se s tím přestat 3. Trénink 4. Trénink 5. Nasrání 6. Trénink a zlepšuje se to 7. lepší, lepší 8. Funguje 9. Spokojenost Spokojenost Spokojenost 10. záááááááááážitek Takže když tomu přijdete "na kloub",stane se z toho VYSOCE NÁVYKOVÁ zázračná mašina, je potřeba hodně času, než se to naučíte, protože hodiny s ní utíkají rychle : ) ALE TÁÁÁÁK DRAHÉ TO JE !!!

Vibro6 | před 26 měsíci 80%

Solidní provedení a přesvědčivý výkon za dobrou cenu. tension lover má hodně možností použití,vyzkoušejte sami,zjistíte co vám dělá dobře,co jste nikdy předtím nezažili. Doporučučení si zaslouží.Praktická výhoda:nemusí se často vyměňovat baterie,jako u menších přístrojů,které jsou na knoflíkové baterie.

Vilík | před 26 měsíci 20%

Buď je to důsledkem nějakého provozního pochybení nebo je tento přístroj vhodný pouze pro tvrdší jedince. Užívat si budou muži nebo i ženy, kteří se to užívají i při vyšších bolestech. Je to jen můj názor. Někomu jinému může sloužit dobře

Týna+Bob | před 26 měsíci 100%

Dlouho jsme přemýšleli, že si pořídíme nějaký přístroj na elektrostimulaci. Tak horké to ale nebylo, takže uplynuly další dva měsíce, přečetli jsme nějaké recenze a nakonec jsme se rozhodli pro Tension Lover. Nejdůležitější faktory pro nás byly jednoduchá obsluha a lékařský certifikát, které nemá žádný jiný cenově podobný přístroj "pro začátečníky". Objednali jsme si přístroj s nějakými doplňky a přišel za dva dny. Hned jsem ho vzala a "překvapila" jsem s ním partnera, který ještě spal.... ...nebudu podrobně popisovat jeho funkce, které jsou tady vypsané... Závěr od nás: Díky tomuhle přístroji se nám v posteli otevřel úplně nový horizont pocitů a prožitků, které Tension Lover nabízí. Doporučujeme!

davča | před 27 měsíci 80%

KOnečně něco nového. Přichází se čtyřmi elektrodami a dvěma kabely, jedinečný pocit, dá se hodně experimentovat. Po nějakém čase je ale už trochu nudný. Možná kdyby se dala zvýšit doba trvání impulsů... 260ms máte max.

anonym | před 27 měsíci 40%

Do teď jsem neměl žádné zkušenosti se stimulačním proudem. A proto mě překvapilo, jak dobře to funguje. A nejlepší je použití ke stimulaci svalů a nervů. Můj pták žádné svaly ale nemá a nejsem si jistý, jestli bych je vůbec chtěl mít mezi nohama, stačí mi to topořivé tělísko ..... :-) Nakolik to může pozitivně ovlivnit funkci pánevního dna a/nebo prostaty, k tomu bohužel chybí jakékoliv poznatky a vysvětlení. Co rozhodně nemůžu ocenit je, že když tomu přidám výkon, můžu si ho klidně uvařit ... Chybí podrobné informace/vysvětlení jak mám používat elektrody, kam je můžu umístit a s jakým účinkem, u přístroje za takovou cenu by měly být samozřejmostí. Tyhle chybějící informace považuji za více než politováníhodné a je to největší nedostatek tohoto přístroje (mínus 2 hvězdičky) Sexuální vzrušení u mě nastupuje pouze pod podmínkou, a to: čím více výkonu, tím méně sex. vzrušení. (1 hvězdička dolů) Při plném výkonu se spíš dostaví ejakulace (ne orgasmus), a to proto, že už to díky bolesti déle neudržíte. Ale chápu, že u každého je to jiné. To že máte údajně dosáhnout sex. vzrušení, považuji za JASNÝ (silný) reklamní slib. Používám ho - při slabém nastavení - především při usínání nebo ke stimulaci svalů na zadku a na nohách

Smurf | před 30 měsíci 100%

vynikající na bolesti zad,snadne pouziti moznosti nastavení tak akorat. První pristroj ktery sem si koupil na masaze doporučuju

Profil018 | před 31 měsíci 100%

Přístroj se snadno obsluhuje a je to velice příjemné. Netušil jsem, že se dá takhle ujíždět na nějakém brnění!

Franta_Menzel | před 35 měsíci 100%

Čistě ze zvědavosti, jaký ten stimulační elektrický proud bude, jsem se kdysi dávno rozhodl pořídit si levnější přístroj, abych zjistil, jestli se mi to vůbec bude líbit a rychle jsem zjistil, že ano, takže jsem si jako další pořídil průměrně drahý přístroj, ten nebyl špatný, ale chyběly mu "pořádně rajcovní" programy, natož aby měl dostatečnou sílu, načež jsem se konečně rozhodl pořídit Tension Lover a už teď můžu říct, že tenhle přístroj je absolutní špička !. Tension Lover dostanete v pěkném skladovacím kufříku, je tam i podrobný návod a dva kabely pro připojení elektrod spolu s kvalitními elektrodami a ještě je tam i baterie. Tension Lover má potřebné programy a jim odpovídající výkon, které k touženému vrcholu dovedou opravdu každého, ovládání je hračka i pro dítě a programy se dají vybrat z přednastavených (celkem je jich sedm), nebo nastavit tak, abyste pro sebe našli nevhodnější nastavení. Tension Lover se dá ovládat, jen když odklopíte kryt, což je dobrá věc, když kryt odklopíte ještě o kousek víc, dostanete se k 9V baterii, která má potřebnou sílu, aby přístroj utáhla, ale i tak pozor ! - i při 9V se potěšení může velmi rychle změnit na bolest, takže otáčejte knoflíkama opatrně, oba kabely můžou být ovládané zvlášť nezávisle na sobě, ale nemůžete nastavit různé programy, jen jeden program pro oba kabely. Samozřejmě se dá přístroj používat i k extrémnímu uvolnění svalů, kvůli mé práci s tím mám problémy a Tension Lover často používám k masáži krku, což má pozitivní vliv, ale myslí, že většina lidí si Tension Lover pořídí za účelem těch intimních záležitostí, kdy se správným vybavením dosáhnete takových vrcholů o kterých se vám předtím ani nesnilo. Já osobně v žádném případě nelituji nákupu tohohle přístroje, právě naopak, Tension Lover mohu zcela nekriticky doporučit i ostatním nakupujícím, protože jsem už nějaké přístroje vyzkoušel a hodně záleží na programovém výběru a na výkonu a u tohoto přístroje oboje funguje na 100% !.

rene | před 35 měsíci 100%

vecmi ohledne stimulujiciho elektrickeho proudu jsem se zabyval hodne dlouho a podrobne, zabralo mi to skoro 8 mesicu, lide se ptaji, ctou recenze, srovnavaji vyrobce atd. tension lover se mi zda s odstupem jako nejlepsi ze vsech, pro zacatecniky i pro zkusenejsi, nabidka programu je skvela, ovladani jednoduche, je bezepecny a ma i potrebny bezpecnostni certifikat, ktery vetsina ostatnich nema. tim padem ma i schvaleni od lekarske komory a muze byt pouzivan i na stimulaci svalu na zadech nebo ramenach. TO JE LEPSI NEZ KTERAKOLIV MASAZ! muj znamy uz ho ma skoro dva roky a rika, ze se mu ted zda slaby a uvazuje o koupi nejakeho profesialnejsiho pristroje, ale ty jsou strasne drahe, takze pro zacatecniky, kteri nevi, jestli jim to bude vyhovovat, zbytecne drahe. kdo si to chce uzivat jednoduse a bez namahy, ten neudela s tension lover chybu. nejradsi pouzivam smycky rodeo robin, s tema to jde pekne od ruky. prijdu z prace, nasadim smycky a lehnu a uzivam si uvolneni...a hotove... nenapada me, jak bych popsal ty pocity, nejde to vyjadrit slovy.... pristroj je kvalitni, pracuje, jak ma, i kdyz mi uz dvakrat spadnul, baterie vydrzi vecnost!

B.Lust | před 36 měsíci 100%

Koupila jsem si Mystim k léčbě zatuhnutých svalů. Ve srovnání s klasickými elektro-přístroji u lékaře je neuvěřitelně skvělý. Devítivoltová baterie vyvine neuvěřitelnou sílu, takže je opravdu namístě používat přístroj s opatrností. Mám radost, že za takovou cenu se dá sehnat tak dobrý masážní přístroj.

Patrik_a_Šárka | před 36 měsíci 80%

Přístroj se nám líbí. Je kvalitní a používání je snadné. Já (žena) si stimulační proud užívám v lékařském i "erotickém" smyslu a je to velmi příjemné. Jen nejdřív musíte zjistit, co je vám příjemné. Příteli říká, že použití na penisu s elektrodama je bolestivé. Proto jsme dokoupili ještě smyčky na penis a varlata. Se smyčkama je to příjemnější, ale i tak to zatím nevedlo ke kýženému výsledku. To ale asi záleží na správném tréningu, který nám chybí. Je to zajímavý přístroj, se kterým si určitě užijete hodně zábavy. Poznámka: V balení chyběl kabel k elektrodám, prodejce kabel obratem dodal, dokonce dva a zadarmo. To bylo super.

Karel | před 38 měsíci 20%

Po technicke strance nelze pristroji nic vytknout. Ovsem cena versus kvalita neodpovida. Nechaji se koupit podstatne vykonejsi prostroje za mene penez. Musite hlidat jen mA a mikrosekundy.

Marcus | před 39 měsíci 80%

Není k tomu moc co říct, přístroj je ok. Dvě věci, které nejsou úplně košer: zaprvé max. čas 60 minut - ale asi to má svůj důvod. A když výkon baterie povolí, vede to k tomu, že proud, který udržuje vzrušení, sice drží, ale už nejde "dopředu". A způsob, jakým se mění impulzy taky není dobrý. Blbé je, že si toho nevšimnete včas. Přístroj by to mohl alespoň signalizovat, když už k tomu dojde. V takovém stavu přístroj vydrží ještě dobrou hodinu. Možná by bylo vhodné, aby se raději prostě vypnul.

Thorovo-kladivo | před 40 měsíci 100%

Ze začátku se můžou zdát všechny ty nastavení a programy až moc složité, ale i jako začátečník a nováček si na ovládání rychle zvyknete. Rychle zjistíte, který program je pro vás nejlepší rychle si oblíbíte možnosti, které přístroj nabízí. Abyste při elektrostimulaci dosáhli orgasmu, chce to trochu cviku. Zapnout, pomačkat knoflíky a hotovo, tak takhle jednoduché to není! Ale po několika pokusech a když vychytáte správné nastavení programu, orgasmus je na cestě! Nenechte si to ujít!

Simon | před 41 měsíci 100%

Poměr cena-výkon je dost dobrý. Ve srovnání s jinými. Jsem velmi spokojený.

Sabina | před 42 měsíci 100%

koupila bych ho znovu

HSCH | před 44 měsíci 100%

Tenhle pristoj je velmi dobry. Daji se k nemu pouzivat ruzne smycky a elektrody. Intensitu nastavite jednoduse pomoci knofliku a programy jsou ruznorode. Je tam i jeden obycejny program, u ktereho muzete menit nastaveni podle sebe. Stimulace je velmi prijemna, pokud to neprehanite s intensitou. Pri pouziti spolu se smyckami je to opravdu uvolnujici zazitek.

Jáchym | před 44 měsíci 100%

Nejdřív člověka napadne, že stimulace elektrickým proudem je jenom něco pro "otrlé" a pro ty, kteří "potřebují" dostávat rány elektrickým proudem - všechno špatně! Pro mnohé bude první vyzkoušení překonání sama sebe, protože člověk nevěří tomu, že by stimulační elektrický proud mohl být "rajcovní", a přitom ne "štípavý" - každopádně si to každý hned ověří, když si poprvé stimulujete různé části těla a po několika málo pokusech už vás pohltí závan slasti - vlastně to platí pro každého/pro každou, kdo má všeobecně dostatečnou stimulaci. Nejdřív si přečtěte návod, ale nic moc špatně asi udělat nemůžete (pokud nemáte kardiostimulátor), testujte to opatrně, ostatně všichni víme, že kopnutí elektrickým proudem může dost bolet, až nakonec sami zjistíte, že si můžete v klidu "přidat" trochu proudu, aniž byste si ublížili. Na druhou stranu, (slabé) brnění je příjemné a mírné přidávání proudu bude zvyšovat i vaši slast, dokud nedojdete k hranici, kde už je to bolestivé. Je opravdu neuvěřitelné, jak dokáže stimulační proud různě na těle masírovat, i jinak než jste si představovali! Můžete to nastavit od nejjemnějšího kmitání až po silné vibrace, dle libosti. Na klasických místech, jako jsou třeba bradavky, to jde natrénovat velmi snadno a brzo se dostaví příjemný pocit. Toho dosáhnete po určitém tréningu bradavek, kdy na ně lehce upevníte svorky, bradavky vám stejně ztvrdnou už předtím, díky očekávání vzrušující stimulace. Kdo má rád tvrdé bradavky, bude se mu to opravdu líbit. Zkušenější pořád hledají nějaká nová místa na těle, která chtějí po stimulaci, je to skoro jako závislost, zvlášť když máte k dispozici stimulační rukavice - všemožných doplňků pro různé použití je dost a ceny jsou celkem přijatelné, občas bývají slevové akce, stačí jen hledat. Stimulační elektrický proud je skvělý krok k ještě větší slasti.

Rak2406 | před 46 měsíci 100%

Upozorňuju, že nechci dělat žádnou reklamu, ale tenhle přístroj je fakt třída! Pořídil jsem si ho jako hračku na sex. Objednal jsem si k němu i anální kolík -příjemný pocit slasti, který můžete ještě ovládat díky možnosti nastavení délky impulsů, frekvence a šířky impulzů. Dlouhodobě mám problémy s krční páteří, byl jsem s tím i ve špitále a tak Mystim používám i na masáže -a bolesti zmizely! Samozřejmě chodím pořád na fyzioterapie- ale Mystim mi opravdu pomohl. Zezačátku byste měli být opatrní při nastavování intenzity impulsů -protože regulační knoflík je docela malý celkově můžu Mystim Tension Lover s čistým svědomím doporučit a dávám mu plný počet 5 hvězdiček Určitě kupte

10 tipů pro výběr erotického dárku

Michaela Kurtaničová / 02.12.2013

Erotickým dárkem uděláte radost krom obdarovanému také nejspíše i někomu dalšímu. Jen málokterá erotická pomůcka se nedá používat v páru, a i v případě, že se jedná vyloženě o sexuální hračku pro solitéry, vždycky se může někdo alespoň dívat. Pojďme si v následujícím článku ujasnit, jak při výběru erotického dárku nešlápnout vedle.

Celý článek

Swingers 2/3 – české swingers kluby a jejich pravidla

Lucie Čermáková / 07.09.2011

Dnes se zaměříme na české swingers kluby. Zjistíte, jaká jsou pravidla pro vstup a jak se zajišťuje bezpečnost návštěvníků. Dozvíte se také, jak swinger akce vypadají, kolik stojí vstup na párty a zda jsou povoleny gay nebo bixexuální praktiky. Prostě vše, co potřebujete znát, pro výběr nejvhodnějšího swingers klubu.

Celý článek

Genitální plastické operace pro lepší sexuální život

Plazboz / 09.05.2011

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.Umění plastické chirurgie se dnes neomezuje pouze na obligátní zvětšení prsou či zmenšení nosu. Seznámíme vás s plastikami pochvy, stydkých pysků, nebo zákroky pro zvětšení bodu G. Muže budou jistě zajímat operace penisu - zvětšení, nebo obřízka. Nevynecháme zkušenosti klientů s intimními operacemi a možná rizika zákroků.

Celý článek

Závislost na sexu 2/2 – příběhy nymfomanek a erotomanů

Lucie Čermáková / 08.06.2012

Závislost na sexu je vážný problém, ale stejně tak je to zajímavé a mnohdy velice úsměvné téma. Existuje vůbec závislost jako nemoc? Co je v sexu normální a co už ne? I někteří známí herci a herečky jsou sexuálními úlety přímo posedlí. Nevěřili byste, jakých šíleností jsou lidé pod vlivem neutuchajícího chtíče schopni.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 4/4 – violet wand a jiskřivky

xOV / 25.11.2013

Poslední díl seriálu o elektrosexu věnujeme zařízením, ze kterých doslova šlehají blesky. Violet wand se stal oblíbený nejen u fajnšmekrů elektrosexu ale i u těch, kteří se nebáli jeho laskavého pohlazení elektrickým výbojem. Pojďme se podívat, jak violet wand funguje a jak s ním můžete experimentovat.

Celý článek

Podobné produkty