vibratory.net

Sada pro smyslné dráždění - rukavičky, kalhotky a maska

Sada doplňků pro vaše i partnerovo smyslné dráždění.

  • vášnivá rudá barva probudí jeho touhu
  • tanga s otevřeným rozkrokem odhalí vše
  • maska na oči vyburcuje vaše představy
  • rukavičky ozdobí ruce až nad lokty
  • elastický materiál je příjemný na dotek

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
669 529

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 23207110000
  • Velikosti: S/M
  • Materiál: 90 % polyamid, 10 % elastan
  • Barva: červená
  • Výrobce: Mandy Mystery

Sada doplňků pro vaše i partnerovo smyslné dráždění. Díky dodávané masce na oči vám partner může dočasně zamezit ve výhledu a tím způsobit posílení vjemů z ostatních smyslů. Součástí kompletu jsou i tanga kalhotky se zcela otevřeným rozkrokem. Vaše intimní partie tak odhalíte partnerovým pohledům a dotekům.

Váš minimalistický outfit doplní rukavičky, které můžete vyhrnout až nad lokty a pomocí smyčky je uchytíte na prostředníčku. Takhle spoře oděná se můžete partnerovi odevzdat do rukou. Jeho reakce vám určitě způsobí vlnu rozkoše. Pro jemné dráždění všech částí těla můžete použít například toto elegantní lechtátko.

Sex duel! Udělá vám to líp baculka, nebo vychrtlina?

Nadsamec / 26.05.2015

Jedno české rčení tvrdí, že jízda na skútru je jako sex s baculkou – je to super zážitek, dokud tě při tom nevidí kámoši. Co myslíte, jsou ofalděné samičky v posteli lepší než padesátikilové manekýny?

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

24.06.2017

Celý článek

Podobné produkty