vibratory.net

Sada tlustých erekčních kroužků OptiMALE Thick, 3 ks

Chcete si s partnerkou či partnerem vychutnat při sexu déletrvající erekci?

  • 3 velikosti pro variabilní použití - na penis i varlata
  • pro pevnou a dlouhotrvající erekci
  • elastický materiál příjemný na dotek
  • tlustší stěna pro větší odolnost i lepší zaškrcení penisu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
539

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3001069005

Rozměry: vnitřní průměry: 3,2 cm, 3,7 cm a 4,2 cm
Barva: tmavě šedá
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
Výrobce: Doc Johnson (USA)

Chcete si s partnerkou či partnerem vychutnat při sexu déletrvající erekci? Sada tlustých erekčních kroužků OptiMALE Thick vám s tím pomůže. :)

Kroužky jsou vyrobené z lehce elastického silikonu a můžete jimi zaškrtit penis i varlata. Na výběr máte ze třech různých průměrů, takže je zaškrtíte podle chuti. Kroužky mají tlustší stěnu, díky čemuž jsou odolnější a více škrtí.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Kroužek po hraní očistěte speciální čisticí pěnou na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Pokud kdykoliv pocítíte nepříjemné pocity, okamžitě kroužek sundejte. Kroužek nemějte nasazený více jak 20 minut.

Hodnotilo 6 zákazníků: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Matouš B. | před 4 dny 100%

Jsou úžasné! Ty tři velikosti jsou zajímavé. Nejmenší je na mě moc malá a ta největší je super kolem penisu i koulí (aspoň na chvilku, než to začne bolet) nebo jako volnější erekční kroužek. Střední kroužek mi padne s perfektním množstvím tlaku, když mám erekci. Použili jsme ho poprvé u ruční práce a orálu a bylo to úžasné! Vydržel jsem to hrozně dlouho a pak jsem se konečně udělal a byla to obří exploze. Kroužek byl příjemný bonus a hodně mě vzrušil. Od té doby jsme ho vyzkoušeli taky při normálním sexu a oběma se nám to líbilo. Navíc jsem ho pak měl na sobě jenom tak během dne, protože je mi to prostě příjemné. Já osobně můžu ten nejmenší nosit, když nejsem vzrušený, jen tak, a to jsem tam dole spíš tlustší (ale pokud je vám to těsné, tak pozor, ať neztvrdnete, jinak to bude bolet a kroužek nesundáte, dokud nebudete zase měkcí). Celkově je to skvělá hračka, snadno se používá a je velice levná.

Jarek | před 28 dny 80%

Ty první dva jsou pro koně nebo mutanty nebo co, ale ten třetí padne perfektně a naprosto se to kvůli němu vyplatí. Trochu mě překvapilo, když jsem viděl, jak tlustý kroužky jsou, ale v "provozu" mi to nijak nepřekáží. Skvělá pomůcka! Jen si dejte pozor na ty velikosti.

Žirafák | před 1 měsícem 100%

Jedny z mála šedých kroužků. Ve změti všech těchto pestrobarevných hraček je to něco jiného a nevypadá to směšně (vím, otázka vkusu:)) Použití jako obvykle. Používejte lubrikanty na vodní bázi. Mám obě provedení od Doc Johnson - sadu tenkých i i tlustých. Tenké mají narozdíl od tlustých kroužků tu výhodu, že pak vaše chlouba vypadá opticky větší. Tlusté jsou zas o něco pohodlnější hlavně, když je nosíte dlouho.

Dlouhán | před 1 měsícem 100%

Tyhle kroužky opravdicky fungujou. Fakt snadno se nasazujou a pěkně díky nim stojí péro a koule.. Skvělej pocit...

Marek E | před 1 měsícem 80%

Jsou hrozně pohodlný. Já jsem dost průměrnej chlap a nosím ten střední. Jsou udělaný, aby se vešly i kolem koulí, pokud teda nejste fakt macci.

Zen | před 2 měsíci 100%

Tohle jsou ty nejlepší kroužky tohodle typu, co dostanete. Jemné na dotek, extrémně pružné, silikon je vysoce kvalitní. Kroužky jsou úplně bez svárů, měkké, ale přitom pevné a silné. Drží tvar a nejsou pórovité, takže neabsorbují lubrikant ani vodu. Dají se nasadit kolem penisu nebo kamkoliv jinde a můžete s nimi i natahovat koule. Vydrží vám dýl než jakékoliv jiné kroužky. Jsou vyrobené v Americe a nemají žádný rozpoznatelný zápach. Snadno se čistí a můžete je dát i do myčky. Kouknu se, co dalšího tahle značka vyrábí...

Podobné produkty