vibratory.net

Samodržící vibrační strap-on Evolved Come Together

Dámy, baví vás hrát si na chlapa, ale už vás omrzelo zdlouhavé oblékání harnesu?

  • samodržící - nepotřebujete žádný postroj ani řemínky
  • kratší rameno má stimulační výstupky na klitoris a bod G
  • delší rameno je zahnuté pro stimulaci bodu G i P
  • tři výkonné motorky se silnými vibracemi
  • 100% voděodolný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000013686

Rozměry: délka kratšího ramene 11 cm, délka delšího ramene 21 cm (zasunutelná délka cca 14 cm), průměr max. 4,3 cm
Barva: fialová
Materiál (neobsahuje latex ani ftaláty): silikon
Baterie: interní akumulátor (dobíjení USB kabelem)
Doba nabíjení: 2,5 hodiny
Doba provozu: 45 - 120 minut
Výrobce: Evolved

Dámy, baví vás hrát si na chlapa, ale už vás omrzelo zdlouhavé oblékání harnesu? Pořiďte si vibrační strap-on Come Together a rozlučte se s postroji a řemínky, které by vás mohly omezovat nebo tlačit. Už je nikdy nebudete potřebovat. Ze samodržícího vibrátoru budou nadšené lesbické páry i pánové-experimentátoři, kteří si chtějí s partnerkou vyměnit role.

Nasazení strap-onu je otázkou několika vteřin. Stačí, když zasunete jeho kratší rameno do vaginy a jízda může začít. Díky ergonomickému tvaru bude vibrátor dokonale sedět na místě. Konec kratšího ramene je rozšířený a má drážkovaný povrch, takže se postará o perfektní stimulaci bodu G. Kousek za ohybem je zdrsněný výstupek, který potěší klitoris dámy, která má strap-on nasazený.

Delší rameno připomíná tři postupně se zvětšující a na sebe navazující kuličky a je mírně zahnuté - postará se tak o dráždění prostaty i bodu G. Výrazné přechody mezi kuličkami a zřetelná linka táhnoucí se po povrchu ramene zajistí další stupeň potěšení.

Vibrátor má tři výkonné motorky se silnými vibracemi. Jeden najdete na konci kratšího ramene, druhý v delším rameni a poslední ve výstupku na bod G. Podle momentální nálady a chuti si můžete si vybrat jeden ze 6 vibračních/pulzačních programů. Strap-on se nabíjí pomocí USB kabelu a má podsvícená tlačítka, která tak snadno najdete i ve tmě.

Strap-on je vyrobený ze silikonu, takže je příjemně měkký, ohebný a zhýčká vás sametově hebkým povrchem. Navíc je 100% voděodolný.

Používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Po hraní strap-on opláchněte vlažnou vodou a očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Hodnotili 2 zákazníci: 90 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zákaznice Sexshoppu | před 2 měsíci 80%

Dobré vibrace. Dávejte pozor, může to bolet, když ho dáte do špatné polohy. Chce si to na něj zvyknout. Však po prvním použití uvidíte

KUBA69 | před 3 měsíci 100%

Ze začátku jsme s partnerkou byli trochu zmatení a váhaví, protože jsme nevěděli, jak tenhle strap on bude fungovat, ale je úžasný. V minulosti jsme měli strap on dilda a vibrátory, které uspokojí jen jednoho, ale tady si užije i ona! Co víc si přát. Samotná hračka je měkká, ale taky pevná, takže si dejte pozor, ať máte dost lubrikantu a neuspěcháte předehru. Ale když už je vibrátor uvnitř, partnerka se cítí krásně plně, ty vroubky jsou uvnitř fakt příjemné a vibrace dost silné, takže jí způsobily několik orgazmů. Hračka má dva vibrační body, jeden vnitřní na bod G a jeden externí na klitoris, který je úplně jako jeden vibrátor-králíček, co má. Vibrátor je docela dlouhý a štíhlý, nic pokud si potrpíte na macky. Obvod je docela malý, ale oběma nám přišel extrémně vzrušující a smyslný, oba jsme se udělali zároveň. Hračka se snadno čistí a vibrace jsou výkonné, jediná chyba je výdrž. USB máte po ruce vždycky, takže tohle dobíjení je super třeba na cestování, ale moc dlouho nevydrží. V mžiku oka se vibrace změní ze silných na nicotné. To může dost pokazit náladu. Celkově je to skvělá hračka a doufám, že budou strap ony teď vyrábět takhle, protože je to super. Skvělý přírůstek do naší sbírky.

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 1/2

Michaela Kurtaničová / 22.08.2013

Kyborg – napůl člověk, napůl stroj. Dokonalá bytost zbavená všech lidských nedostatků. Nepotřebuje jíst, pít ani dýchat. Nepodléhá biologickým potřebám, nestárne, nikdy se neunaví. A to ani v posteli. Možná je existence takového kyborga vize z daleké budoucnosti. Už dnes jsou ale k mání nejrůznější technologické vychytávky, které dokáží udělat sexuálního kyborga i z úplně obyčejného smrtelníka. Pojďte se s námi v dvoudílném seriálu podívat těmto sexuálním vylepšovákům na zoubek.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 1/2 - sexuální rody a orientace

Jana Šrámčíková / 19.01.2012

Bisexualitou nazíváme nevyhraněnou pohlavní orientaci. Mezi bisexuály jsou však velké rozdíly. Některým se sexuální preference v průběhu života mění, jiní jsou spíš hetero, ale sex se stejným pohlavím jim nevadí. Dnes si povíme, co vše bisexuální chování zahrnuje a odhadneme, kolik takových lidí mezi námi je.

Celý článek

Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

Lucie Čermáková / 20.09.2011

V minulém článku jste zjistitli, jaká jsou pravidla pro vstup do swingers klubů. Pokud o návštěvě uvažujete, možná byste se rádi dozvěděli víc – jak to v klubu vypadá a jak obvykle erotická párty probíhá. Je lepší zvolit běžnou akci, nebo speciální swingers pro nezkušené páry? A nebudou tam čumilové? Náš článek vás zbaví nervozity, takže si budete moci vše klidu užít.

Celý článek

Sex wrestling - když se holky perou

Tomáš Londa / 05.04.2013

Pánové, už vás někdy napadlo, jaký by to byl pohled, vidět dvě ženy, které se nejdřív pořádně poperou a vše nakonec zakončí sexem? A dámy, neměly jste někdy chuť dát pořádně do těla té holce co se motá kolem vašeho miláčka? Zkuste ženské erotické zápasy. Ještě před několika lety bylo toto odvětví erotiky zcela neznámé. Během krátké doby si však získalo statisíce (zejména mužských) příznivců a stovky profesionálních hráček. Ženy, sex a zápasy jsou prostě magnetem pro publikum. Pojďme se podívat blíže.

Celý článek

Podobné produkty