vibratory.net

Samolepicí ozdoby na bradavky Nippies Red Heart, 2 páry

V balení samolepicích ozdob na bradavky Red Heart od Nippies najdete: jeden pár srdíček hladký červený druhý pár srdíček s blyštivými pajetkami dvě testovací samolepky čtyři fleecové podložky INFO: Samolepky lepte vždy pouze na čistou a suchou pokožku.

  • super cena - dva páry samolepek v balení
  • včetně testovacích samolepek a fleecových podložek pro ochranu bradavek

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
289

dostupnost neznámá

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E22679

Rozměry: 6 x 7 cm
Barva: červená
Výrobce: Nippies by Bristols 6

V balení samolepicích ozdob na bradavky Red Heart od Nippies najdete:

  • jeden pár srdíček hladký červený
  • druhý pár srdíček s blyštivými pajetkami
  • dvě testovací samolepky
  • čtyři fleecové podložky

INFO: Samolepky lepte vždy pouze na čistou a suchou pokožku. Odlepujte je opatrně a nestrhávejte je. Pokud nechcete samolepky lepit přímo na bradavky, můžete si je před lepením překrýt přiloženými fleecovými kolečky. Samolepky "přežijí" i pocení a můžete je nosit 6 - 8 hodin.

UPOZORNĚNÍ: Použité lepidlo může u citlivých jedinců podráždit pokožku a způsobit vyrážku či puchýře. Proto před nošením samolepek nejprve přilepte na oblast trupu či hrudi testovací samolepky a noste je alespoň 6 hodin, abyste otestovali citlivost a jakékoliv možné reakce. Tmavší pigmentové skvrny mohou vlivem lepidla zesvětlit nebo mírně změnit odstín. Nepoužívejte samolepky na otevřené rány, sluncem spálenou kůži, při depigmentaci pokožky (i pokud je v rodinné anamnéze) a při zjištěné citlivosti na lepidlo.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

nina | před 14 dny 100%

hledala jsem nějaké srdíčkové nálepky, abych ho dokázala v noci rozpálit ;) z těchto jsem nadšená, protože jsou to dva páry (třpytivý a sametový) za super cenu. došly mi a byla jsem už dost natěšená, tak jsem si je vyzkoušela a vypadaly hrooozně sexy. jediný problém je, že jsou větší, než jsem čekala. to je ale moje chyba, že jsem se nekoukla. takže celkově jsou SUPER a jsem z toho nákupu nadšená, stejně jako můj manžel!

Podobné produkty