vibratory.net

Saténové rukavice, černé

Elegantní saténové rukavice, které perfektně doladí prakticky každý váš outfit.

  • krásný doplněk nejen k večerním šatům
  • elastický materiál pro každou ručku
  • černá barva vám dodá elegantní šmrnc

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
609 449

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24602541101

Velikost: univerzální S/L
Barva: černá
Materiál: 90% polyamid, 10% elastan
Výrobce: Cottelli Collection

Elegantní saténové rukavice, které perfektně doladí prakticky každý váš outfit. Můžete je obléct při svádění, k večerním šatům, nebo jako zajímavý a neotřelý doplněk běžného šatníku. Černá barva v kombinaci s lehkým leskem zaujme na první pohled.

Rukavice jsou středně dlouhé a vaše paže ozdobí až téměř k loktům.

Materiál je dostatečně elastický, takže rukavice budou skvěle držet na svém místě, ať už budete provádět cokoliv, třeba zuřivě tleskat na opeře :) Díky univerzální velikosti rukavice bez problémů zkrášlí každou ženskou ručku.

Jsou příjemné na dotek a pohodlné i při delším nošení. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži, samy nebo s partnerem - co třeba kvalitní handjob v těchto sexy rukavičkách? Žena si dosytosti užije nové rukavičky, zatímco muž se může kochat pohledem na svůj penis a varlata, jak střídavě mizí a zase se objevují v tom jejím úžasně pevném saténovém sevření...

Rukavice se budou hodit například k těmto večerním šatům nebo minišatům s krajkou.

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Podobné produkty