vibratory.net

Saténový bondage šátek na oči Bad Kitty, černý

Jemný saténový šátek pro vzrušující chvilky plné smyslového dráždění.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
309

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24902341001
  • Rozměry: 120 cm × 15 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Barva: černá
  • Výrobce: You2Toys (kolekce Bad Kitty)

Jemný saténový šátek pro vzrušující chvilky plné smyslového dráždění. Dočasným zamezením zraku vaší polovičky dojde k nárůstu citlivosti jiných smyslů. Tento poznatek můžete využít pro dráždivou předehru plnou doteků, k čemu můžete využít například tohoto škádlítka.

Šátek se vyznačuje svou jemností, takže jeho dotek na pokožce obličeje je také příjemný zážitek. Okraje jsou přešity, šátek je odolný vůči poškození a má dostatečnou délku i pro jemné symbolické spoutání rukou. Oddejte se smyslným hrátkám v luxusním stylu.

Hodnotilo 10 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Kristián | před 8 měsíci 20%

Aspoň jsem doufal, že bude šátek neprůsvitný, jinak je to prostě k ničemu. Bohužel je to jen kus látky s olemovanými konci. Aby neprosvítal je nutné ho přeložit, ale pak je zas moc úzký a snadno vám sklouzne. Byli jsme z toho dost zklamaní. Podobný kousek se dá určitě koupit i v běžném obchodě za pár korun. Nechápu, jak zde může někdo dát 5 hvězd.

Klára Burianová | před 9 měsíci 40%

Jakmile máte příliš světla (2-3 svíčky), dá se celkem dobře vidět skrz. Materiál se hodí spíš na menší svazování. Zpracování by mohlo být také lepší. Už bych si ho nekoupila.

Šárinka | před 9 měsíci 60%

Zkoušela jsem ho ale musí se dát nadvakrát a pak pořád padá.. ale materiál je velmi příjemný na dotek.

Lea Janíčková | před 10 měsíci 100%

Maska na oči se pohodlně nosí. Jestli jde přes ni vidět, zatím nemůžu potvrdit. Taky ji nepoužívám, když jsou rozsvícená světla. Trochu klouže, ale za naši anatomii výrobek nemůže, proto dávám plnej počet.

Májka | před 11 měsíci 80%

Aby byl šátek nepropustný, musí se v půlce přeložit, to ale není problém, protože je dostatečně široký a dlouhý, takže dobrý. Pohodlí je taky super!

Michael Rozbořil | před 11 měsíci 100%

Byl to dárek pro přítelkyni. Přišel vhod. Je pohodlný a má všestranné použití. Nicméně není 100% nepropustný. Takže přes něj vidíte. Dá se ale uvázat na dvakrát. My jsme si ním ale velmi spokojeni.

Jiří Patočka | před 12 měsíci 40%

Vypadá sice dobře a je pohodlná. Bohužel je ale látka trochu průsvitná :(. Musí se přeložit napůl, pak je zas trochu úzká.

Libor Šulc | před 12 měsíci 100%

Špica - velmi příjemný šátek. Takhle se můžou oba ještě trochu více poznat...Tento kup se vyplatil...

Tomino | před 12 měsíci 100%

Něco jiného než všechny ty masky na spaní a podle mě zásadně smyslnější. Krásně měkoučká látka, tak jak to má být. Palec hore, pořídím si ještě jeden v jiné barvě.

Filip Kožak | před 13 měsíci 100%

Předčil mé očekávání, velmi příjemná látka, pěkně velký, 100% doporučuji I po několika dnech a praních je pořád supr. Každý, kdo si ho pořídí, se nudit určitě nebude.

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Mersey / 31.03.2016

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Celý článek

Podobné produkty