vibratory.net

Saténový bondage šátek na oči Bad Kitty

Jemný saténový šátek pro vzrušující chvilky plné smyslového dráždění.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
309

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24902343001
  • Rozměry: 120 cm × 15 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Barva: 3 varianty: černá, červená nebo růžová
  • Výrobce: You2Toys (kolekce Bad Kitty)

Jemný saténový šátek pro vzrušující chvilky plné smyslového dráždění. Dočasným zamezením zraku vaší polovičky dojde k nárůstu citlivosti jiných smyslů. Tento poznatek můžete využít pro dráždivou předehru plnou doteků, k čemu můžete využít například tohoto škádlílka.

Šátek se vyznačuje svou jemností, takže jeho dotek na pokožce obličeje je také příjemný zážitek. Okraje jsou přešity, šátek je odolný vůči poškození a má dostatečnou délku i pro jemné symbolické spoutání rukou. Oddejte se smyslným hrátkám v luxusním stylu.

Hodnotilo 6 zákazníků: 77 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Tuktuk | před 7 měsíci 60%

Protože šátek není úplně nepropustný, dávám jen 3 hvězdy. Můžete ho dát nadvakrát nicméně pak je dost úzký a už neslouží tak jak má. Materiál je příjemný na dotek. Dodání jako vždy rychlé a diskrétní.

Roman | před 11 měsíci 100%

Velmi přijemný materiál - ideální délka a moc pěkná barva. Můžu je doporučit.

Andy | před 17 měsíci 100%

Tenhle šátek je levnej a pěknej. Můžu ho použít i na svázání rukou, ale radši ho používám na oči. Nepřekáží při dýchání. Je jemný a hedvábný, takže ho můžu mít dost dlouho a pořád mi to je pohodlný. Jsem s ním hodně spokojená.

Martin | před 17 měsíci 40%

Materiál - satén je úžasný, zpracování taky ok. Velkej omyl je ale barva! Čekal jsem pěknou červenou. Nevím, jestli jsem barvoslepý, ale můj šátek je spíš do oranžova. Pro ty, kteří si ho nekoupili pouze na hrátky do ložnice je to velká škoda a velké mínus. Kdyby byl červenější, hodnotil bych lépe

Karl | před 20 měsíci 100%

Tenhle šátek je naprosto neprůhlednej, nic skrz něj nevidím. Mojí ženě se to líbí, protože je z hebkýho saténu. Perfektně nám sedne na hlavy a nepropustí žádý světlo. Chtěli jsme vyzkoušet lehkou bondáž takže tenhle šátek pro nás byl ideální. Moc se mi líbí, když nic nevidím. Ostatní smysly jsou pak citlivější.

Líza | před 35 měsíci 60%

Krásně jemnej, skoro jako hedvábí. Je to nejlepší kousek co jsem v obchodech viděla. Používám ho i na zápěstí a kotníky.

Začínáme s elektrosexem 3/4 – jak dosáhnout maximální rozkoše

xOV / 17.11.2013

V dnešním díle se podíváme na elektrosex trochu více prakticky. Vysvětlíme si, jak zacházet s jednotlivými typy elektrod. Povíme si něco o elektrodildech, kolíčcích na bradavky, nebo o vodivých rukavicích pro elektrizující masáže. Nevynecháme ani klasické nalepovací elektrody různých tvarů. Pojďte s námi zjistit, jak dosáhnout maximální rozkoše.

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Mersey / 31.03.2016

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Celý článek

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Mersey / 05.12.2016

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Celý článek

Podobné produkty