vibratory.net

Scandal Bičík

Podlehněte i vy kouzlu tohoto krásného symbolu BDSM hrátek!

  • krásný design vás okouzlí
  • umí štípnout i pohladit
  • ouško na zavěšení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 159

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271230
  • Délka: max. 53 cm
  • Barva: kombinace červené a černé
  • Výrobce: Scandal

Podlehněte i vy kouzlu tohoto krásného symbolu BDSM hrátek! Bičík s mnoha proužky vám zaručí pořádek v ložnici, jeho smyslný dotek může bolet, nebo jenom tak lechtat, vždy bude ale velice vzrušující.

Jeho červeno-černá rukojeť z gobelínové tkaniny vám jednoducho učaruje. Dobře vypadá, dobře se drží. Sedne vám do ruky jako ulitá a tak budete mít dobrou kontrolu nad intenzitou ran. Po použití jej můžete zavěsit pomocí koženého očka na konci, taková dekorace ve vás vzbudí chuť na trestání kdykoliv!

Tip: Zařiďte si správnou BDSM svatyni s pomůckami kolekce Scandal.

Hodnotilo 14 zákazníků: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Martin | před 12 měsíci 80%

je to dobrej produkt, ale možná to nebude to nejlepší pro zkušený

Spokojený zákazník | před 13 měsíci 100%

Tenhle bičík je přesně to, co jsme potřebovali pro žhavější předehru... haha... lechtá... nezanechává žádné modřiny... takže?.... hrozně se nám líbí, jak je měkkej, ale přitom pěkně štípe a rozžhaví nás

Annonymka | před 13 měsíci 100%

Koupila jsem to mému Pánovi k našemu 8. výročí... velice pevný a krásný... Pěkně štípe... on byl velice spokojený a já taky..

Anonym | před 15 měsíci 100%

Úžasný! Doporučuji komukoliv, kdo má rád podobné hrátky. Jemný, přitom dokáže plácnout, jak to máte rádi!

aleš | před 16 měsíci 80%

fajn bičík pro začátečníky, je dost těžký, takže ho cítíte, ale přitom ji nevyděsíte

kim | před 19 měsíci 80%

byla to zábava a okořenilo to náš sexuální život, navíc je to kvalitní

Mája | před 19 měsíci 100%

Tenhle bičík žeru. Není moc lehkej a za ty prachy je kvalitní

| před 19 měsíci 100%

Když ho požijete, jak se má, je parádní. Šlehá a nedělá otlačeniny. Ale pokud je chcete....

Nebe | před 20 měsíci 20%

Používám ho se svými partnery a je opravdu příjemný. Ze začátku jsem se bála, ale líbilo se mi to a partner byl hrozně spokojený. Líbí se mu ten pocit, jak to vypadá, všechno. A MILUJE používat ho na mě.

Anonym | před 20 měsíci 60%

Dobrej pocit na kůži, ale pokud jste pokročilejší, tak je to jenom hračka. I tak je to ale zábava a příjemný.

Kristián | před 23 měsíci 80%

Rukojeť je pevná, ale třásně jsou z levné umělé kůže. Je to fajn, ale nevydrží to věky.

Boobaloo | před 24 měsíci 100%

Scandal bičík se dodává zabalený ve velice vkusné krabici, která působí kvalitně. Uvnitř je bičík v plastovém obalu, aby se během převážení nezničil. Podle mě je ta krabice trochu velká, ale jinak jsem byla s balením spokojená. Bičík není z kůže, je z plastu, ale je to ta nejlepší napodobenina, kterou jsem kdy na bičíku viděla. Je jemný a vypadá a působí jako pravá kůže, nemá žádné ostré konce, jako PVC bičíky mívají. Vlastně je tak kvalitní, že jsem musela na krabici zkontrolovat, jestli doopravdy není z kůže. Rukojeť je omotaná červenou vzorovanou stužkou a jsou na ní dva cvočky, které k tomu pěkně ladí. Kožené očko na konci se hodí, bičík se za něj dá pověsit, když ho nepoužíváte, taky si ji můžete omotat kolem zápěstí, aby to líp drželo. Když jsme bičík vyzkoušeli, myslela jsem si, že jak je těžký, tak bude dost nebezpečný, ale ukázalo se, že je velice jemný, i když se do toho partner opřel. Nebolelo to, ale dělalo to super zvuk. Jemnost kůže a délka třásní znamenají, že je opravdu jemný a bude perfektní pro kohokoliv, kdo s těmito hrátkami teprve začíná. Celkově na nás oba zapůsobil, váha PVC a ten pocit, když ho máte v ruce je prostě perfektní. Bičík je dost měkký, takže je to příjemné, když si jím hladíte po těle, ale dá se použít i na plácání, pokud se vám to líbí. Kvalita se nedá s ničím srovnat a díky designu rukojeti to působí jako luxusní produkt.

Nikdo | před 29 měsíci 80%

Jako můj první slušný bičík to bylo fajn. Moc to nebolelo, ale bylo to akorát, aby to bylo vzrušující.

Červená Fox | před 29 měsíci 80%

Super pro začátečníky, příjemný pocit, zábavné

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Mersey / 26.02.2015

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty