vibratory.net

Scandal Bičík

Podlehněte i vy kouzlu tohoto krásného symbolu BDSM hrátek!

  • krásný design vás okouzlí
  • umí štípnout i pohladit
  • ouško na zavěšení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 159

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271230
  • Délka: max. 53 cm
  • Barva: kombinace červené a černé
  • Výrobce: Scandal

Podlehněte i vy kouzlu tohoto krásného symbolu BDSM hrátek! Bičík s mnoha proužky vám zaručí pořádek v ložnici, jeho smyslný dotek může bolet, nebo jenom tak lechtat, vždy bude ale velice vzrušující.

Jeho červeno-černá rukojeť z gobelínové tkaniny vám jednoducho učaruje. Dobře vypadá, dobře se drží. Sedne vám do ruky jako ulitá a tak budete mít dobrou kontrolu nad intenzitou ran. Po použití jej můžete zavěsit pomocí koženého očka na konci, taková dekorace ve vás vzbudí chuť na trestání kdykoliv!

Tip: Zařiďte si správnou BDSM svatyni s pomůckami kolekce Scandal.

Hodnotilo 14 zákazníků: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Martin | před 18 měsíci 80%

je to dobrej produkt, ale možná to nebude to nejlepší pro zkušený

Spokojený zákazník | před 18 měsíci 100%

Tenhle bičík je přesně to, co jsme potřebovali pro žhavější předehru... haha... lechtá... nezanechává žádné modřiny... takže?.... hrozně se nám líbí, jak je měkkej, ale přitom pěkně štípe a rozžhaví nás

Annonymka | před 19 měsíci 100%

Koupila jsem to mému Pánovi k našemu 8. výročí... velice pevný a krásný... Pěkně štípe... on byl velice spokojený a já taky..

Anonym | před 20 měsíci 100%

Úžasný! Doporučuji komukoliv, kdo má rád podobné hrátky. Jemný, přitom dokáže plácnout, jak to máte rádi!

aleš | před 21 měsíci 80%

fajn bičík pro začátečníky, je dost těžký, takže ho cítíte, ale přitom ji nevyděsíte

kim | před 24 měsíci 80%

byla to zábava a okořenilo to náš sexuální život, navíc je to kvalitní

Mája | před 24 měsíci 100%

Tenhle bičík žeru. Není moc lehkej a za ty prachy je kvalitní

| před 24 měsíci 100%

Když ho požijete, jak se má, je parádní. Šlehá a nedělá otlačeniny. Ale pokud je chcete....

Nebe | před 25 měsíci 20%

Používám ho se svými partnery a je opravdu příjemný. Ze začátku jsem se bála, ale líbilo se mi to a partner byl hrozně spokojený. Líbí se mu ten pocit, jak to vypadá, všechno. A MILUJE používat ho na mě.

Anonym | před 25 měsíci 60%

Dobrej pocit na kůži, ale pokud jste pokročilejší, tak je to jenom hračka. I tak je to ale zábava a příjemný.

Kristián | před 28 měsíci 80%

Rukojeť je pevná, ale třásně jsou z levné umělé kůže. Je to fajn, ale nevydrží to věky.

Boobaloo | před 29 měsíci 100%

Scandal bičík se dodává zabalený ve velice vkusné krabici, která působí kvalitně. Uvnitř je bičík v plastovém obalu, aby se během převážení nezničil. Podle mě je ta krabice trochu velká, ale jinak jsem byla s balením spokojená. Bičík není z kůže, je z plastu, ale je to ta nejlepší napodobenina, kterou jsem kdy na bičíku viděla. Je jemný a vypadá a působí jako pravá kůže, nemá žádné ostré konce, jako PVC bičíky mívají. Vlastně je tak kvalitní, že jsem musela na krabici zkontrolovat, jestli doopravdy není z kůže. Rukojeť je omotaná červenou vzorovanou stužkou a jsou na ní dva cvočky, které k tomu pěkně ladí. Kožené očko na konci se hodí, bičík se za něj dá pověsit, když ho nepoužíváte, taky si ji můžete omotat kolem zápěstí, aby to líp drželo. Když jsme bičík vyzkoušeli, myslela jsem si, že jak je těžký, tak bude dost nebezpečný, ale ukázalo se, že je velice jemný, i když se do toho partner opřel. Nebolelo to, ale dělalo to super zvuk. Jemnost kůže a délka třásní znamenají, že je opravdu jemný a bude perfektní pro kohokoliv, kdo s těmito hrátkami teprve začíná. Celkově na nás oba zapůsobil, váha PVC a ten pocit, když ho máte v ruce je prostě perfektní. Bičík je dost měkký, takže je to příjemné, když si jím hladíte po těle, ale dá se použít i na plácání, pokud se vám to líbí. Kvalita se nedá s ničím srovnat a díky designu rukojeti to působí jako luxusní produkt.

Nikdo | před 34 měsíci 80%

Jako můj první slušný bičík to bylo fajn. Moc to nebolelo, ale bylo to akorát, aby to bylo vzrušující.

Červená Fox | před 34 měsíci 80%

Super pro začátečníky, příjemný pocit, zábavné

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 5/7 – role z běžného života

Mersey / 25.09.2014

Ten den si vzala na sebe do práce novou minisukni a elegantní lodičky, vypadala vkusně vyzývavě a měla ze sebe dobrý pocit. Práce se jí ale nevedla a nálada šla dolů. Takhle na ni bude šéf pěkně naštvaný. Když se odpoledne vrátil do kanceláře, našel ji nervózní, roztěkanou a asi před chvílí brečela. Vypadala neskutečně roztomile. A sakra sexy! Dal jí facku, až jí vyhrkly slzy. Hned na to další a druhou rukou ji silně přitáhl za vlasy. Otočil si ji k sobě zády, zatáhl vlasy až se s výkřikem prohnula v zádech. Vykasal ji sukni a rozepnul si kalhoty...

Celý článek

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Mersey / 26.02.2015

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Podobné produkty