vibratory.net

Scandal Bičík

Podlehněte i vy kouzlu tohoto krásného symbolu BDSM hrátek!

  • krásný design vás okouzlí
  • umí štípnout i pohladit
  • ouško na zavěšení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 159

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271230
  • Délka: max. 53 cm
  • Barva: kombinace červené a černé
  • Výrobce: Scandal

Podlehněte i vy kouzlu tohoto krásného symbolu BDSM hrátek! Bičík s mnoha proužky vám zaručí pořádek v ložnici, jeho smyslný dotek může bolet, nebo jenom tak lechtat, vždy bude ale velice vzrušující.

Jeho červeno-černá rukojeť z gobelínové tkaniny vám jednoducho učaruje. Dobře vypadá, dobře se drží. Sedne vám do ruky jako ulitá a tak budete mít dobrou kontrolu nad intenzitou ran. Po použití jej můžete zavěsit pomocí koženého očka na konci, taková dekorace ve vás vzbudí chuť na trestání kdykoliv!

Tip: Zařiďte si správnou BDSM svatyni s pomůckami kolekce Scandal.

Hodnotilo 14 zákazníků: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Martin | před 14 měsíci 80%

je to dobrej produkt, ale možná to nebude to nejlepší pro zkušený

Spokojený zákazník | před 14 měsíci 100%

Tenhle bičík je přesně to, co jsme potřebovali pro žhavější předehru... haha... lechtá... nezanechává žádné modřiny... takže?.... hrozně se nám líbí, jak je měkkej, ale přitom pěkně štípe a rozžhaví nás

Annonymka | před 15 měsíci 100%

Koupila jsem to mému Pánovi k našemu 8. výročí... velice pevný a krásný... Pěkně štípe... on byl velice spokojený a já taky..

Anonym | před 16 měsíci 100%

Úžasný! Doporučuji komukoliv, kdo má rád podobné hrátky. Jemný, přitom dokáže plácnout, jak to máte rádi!

aleš | před 17 měsíci 80%

fajn bičík pro začátečníky, je dost těžký, takže ho cítíte, ale přitom ji nevyděsíte

kim | před 20 měsíci 80%

byla to zábava a okořenilo to náš sexuální život, navíc je to kvalitní

Mája | před 20 měsíci 100%

Tenhle bičík žeru. Není moc lehkej a za ty prachy je kvalitní

| před 20 měsíci 100%

Když ho požijete, jak se má, je parádní. Šlehá a nedělá otlačeniny. Ale pokud je chcete....

Nebe | před 21 měsíci 20%

Používám ho se svými partnery a je opravdu příjemný. Ze začátku jsem se bála, ale líbilo se mi to a partner byl hrozně spokojený. Líbí se mu ten pocit, jak to vypadá, všechno. A MILUJE používat ho na mě.

Anonym | před 21 měsíci 60%

Dobrej pocit na kůži, ale pokud jste pokročilejší, tak je to jenom hračka. I tak je to ale zábava a příjemný.

Kristián | před 24 měsíci 80%

Rukojeť je pevná, ale třásně jsou z levné umělé kůže. Je to fajn, ale nevydrží to věky.

Boobaloo | před 25 měsíci 100%

Scandal bičík se dodává zabalený ve velice vkusné krabici, která působí kvalitně. Uvnitř je bičík v plastovém obalu, aby se během převážení nezničil. Podle mě je ta krabice trochu velká, ale jinak jsem byla s balením spokojená. Bičík není z kůže, je z plastu, ale je to ta nejlepší napodobenina, kterou jsem kdy na bičíku viděla. Je jemný a vypadá a působí jako pravá kůže, nemá žádné ostré konce, jako PVC bičíky mívají. Vlastně je tak kvalitní, že jsem musela na krabici zkontrolovat, jestli doopravdy není z kůže. Rukojeť je omotaná červenou vzorovanou stužkou a jsou na ní dva cvočky, které k tomu pěkně ladí. Kožené očko na konci se hodí, bičík se za něj dá pověsit, když ho nepoužíváte, taky si ji můžete omotat kolem zápěstí, aby to líp drželo. Když jsme bičík vyzkoušeli, myslela jsem si, že jak je těžký, tak bude dost nebezpečný, ale ukázalo se, že je velice jemný, i když se do toho partner opřel. Nebolelo to, ale dělalo to super zvuk. Jemnost kůže a délka třásní znamenají, že je opravdu jemný a bude perfektní pro kohokoliv, kdo s těmito hrátkami teprve začíná. Celkově na nás oba zapůsobil, váha PVC a ten pocit, když ho máte v ruce je prostě perfektní. Bičík je dost měkký, takže je to příjemné, když si jím hladíte po těle, ale dá se použít i na plácání, pokud se vám to líbí. Kvalita se nedá s ničím srovnat a díky designu rukojeti to působí jako luxusní produkt.

Nikdo | před 30 měsíci 80%

Jako můj první slušný bičík to bylo fajn. Moc to nebolelo, ale bylo to akorát, aby to bylo vzrušující.

Červená Fox | před 30 měsíci 80%

Super pro začátečníky, příjemný pocit, zábavné

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Mersey / 05.12.2016

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Celý článek

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

Podobné produkty