vibratory.net

Scandal Bondáž sada na postel

Láká vás představa vaší polovičky připoutané k posteli, vydané napospas vaším choutkam?

  • spoutání i bez postelového rámu
  • krásny design vás dostane
  • polstrování pro pohodlné nošení
  • prodlužovací popruh součástí balení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 749 1 629

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271265
  • Materiál: polyester
  • Barva: kombinace černé a červené
  • Výrobce: Scandal

Láká vás představa vaší polovičky připoutané k posteli, vydané napospas vaším choutkam? Tato oku lahodící sada pout vám umožní znehybnit partnera i na posteli, kde by to jinak nešlo, nepotřebujete ani rám!

Provlečte popruhy spojené pásem pod matrací a vytvořte si tak čtveřici úchytů, do kterých pomocí karabinek snadno a rychle uchytíte pouta. Je jen na vás, jak moc rozkročenou polovičku přišpendlíte a tak získáte přístup k intimním partiím.

Design těchto pout si vás získá na plné čáře! Kombinace červené a černé spolu se zvoleným vzorem vám rozproudí krev. Díký vnitřnímu polstrování vás pouta nebudou tlačit ani během delšího spoutání. Suchým zipem je uzavřete v požadované velikosti, jsou tak vhodné pro muže i ženy.

Tip: Zařiďte si správnou BDSM svatyni s pomůckami kolekce Scandal.

Hodnotilo 6 zákazníků: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Deniel | před 18 měsíci 100%

Výbornej nákup!!! Pouta sou pohodlný a jemný a i vypadají kvalitně. Doproučujuuuu.

Kitimiti | před 19 měsíci 100%

Rozhodně to stálo za každou utracenou kačku!

Král Bob | před 21 měsíci 100%

Sedí jak jsem čekal. Rozepínání/zapínání suchejch zipů je hlasitý, ale Vy asi stejně nebude při používání potichu jak na pohřbu, ne :D.

Wilda Laskavec | před 22 měsíci 100%

Výborný zboží. Zvládne všechno co má ;-)

Franky | před 29 měsíci 100%

Dobrý pouta, zvládnou udržet i mojí ženu ;-)

AADAM | před 34 měsíci 100%

Hustá souprava pout. Pásky kolem kotníků a zápěstí jseou pohodlný a pevný, ve srovnání s jinýma, co mám ještě doma, jsou tyhle rozhodně hezčí.

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Mersey / 26.02.2015

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty