vibratory.net

Scandal Maska na oči s krajkou

Umíte si vychutnat sex „naslepo?

  • krásný vzrušující design
  • dobře vám sedne a netlačí
  • jemná tkanina působí vzrušivě

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
879

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271205
  • barva: kombinace červené a černé
  • výrobce: Scandal

Umíte si vychutnat sex „naslepo?“ Zamezením zraku posílíte vjemy ostatních smyslů, doteky budou intenzivnější, vůně výraznější… Nechte se zhýčkat takovým smyslovým zážitkem s touto žhavou maskou na oči, která vám pohladí svou jemností obličej a partnera pohledem na vás dozajista poctivě rozpálí.

Zakryjte oči partnerce touto širokou, pohodlnou maskou, která je skutečný módní doplněk. Zdobí jí černá krajka. Pásem látky červené barvy s černým vzorem masku zajistíte na místě, silnějším utáhnutím zamezíte zcela přístupu světla. Nechte jí jenom hádat, co se bude dít! Střídejte doteky kostek ledu s horkým masážním olejem, nebo jí třeba smyslně polechtejte jemným dráždítkem.

Tip: Zařiďte si správnou BDSM svatyni s pomůckami kolekce Scandal.

Hodnotili 2 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Kryštof G. | před 24 měsíci 100%

Velice pěkná a dekadentní s měkkou vycpávkou, ale dejte si pozor, ať se vám krajka nezachytne do suchého zipu, co je na jiných produktech z téhle řady.

OWH | před 30 měsíci 100%

super dárek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Mersey / 31.03.2016

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 2/2

20.04.2014

V druhém dílu článku o bizarnostech ze světa erotických pomůcek vám představíme například sofistikovaný trenažer pro lepší výdrž při orálním sexu, periskop rozkoše, díky kterému můžete nahlédnout do nitra své vyvolené, nebo masturbační zástěrku, která umí zařídit, abyste po ruční rychlovce už nikdy nemuseli uklízet. Zajímá vás více o těchto a dalších podivných erotických pomůckách? Tak se s námi na ně pojďte podívat z blízka.

Celý článek

Podobné produkty