vibratory.net

Scandal Maska na oči s krajkou

Umíte si vychutnat sex „naslepo?

  • krásný vzrušující design
  • dobře vám sedne a netlačí
  • jemná tkanina působí vzrušivě

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
879

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271205
  • barva: kombinace červené a černé
  • výrobce: Scandal

Umíte si vychutnat sex „naslepo?“ Zamezením zraku posílíte vjemy ostatních smyslů, doteky budou intenzivnější, vůně výraznější… Nechte se zhýčkat takovým smyslovým zážitkem s touto žhavou maskou na oči, která vám pohladí svou jemností obličej a partnera pohledem na vás dozajista poctivě rozpálí.

Zakryjte oči partnerce touto širokou, pohodlnou maskou, která je skutečný módní doplněk. Zdobí jí černá krajka. Pásem látky červené barvy s černým vzorem masku zajistíte na místě, silnějším utáhnutím zamezíte zcela přístupu světla. Nechte jí jenom hádat, co se bude dít! Střídejte doteky kostek ledu s horkým masážním olejem, nebo jí třeba smyslně polechtejte jemným dráždítkem.

Tip: Zařiďte si správnou BDSM svatyni s pomůckami kolekce Scandal.

Hodnotili 2 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Kryštof G. | před 21 měsíci 100%

Velice pěkná a dekadentní s měkkou vycpávkou, ale dejte si pozor, ať se vám krajka nezachytne do suchého zipu, co je na jiných produktech z téhle řady.

OWH | před 26 měsíci 100%

super dárek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 1/3

Michaela Kurtaničová / 30.05.2014

Pokud jste se rozhodli poohlédnout po nějakém tom roubíku, patrně vám šla hlava kolem z toho, kolik různých typů se dá sehnat. Abyste se v té záplavě roubíků neutopili, házíme vám záchranný kruh v podobě série článků, ve kterých si představíme více i méně známé typy roubíků. Dozvíte se nejenom, jak roubíky vypadají, ale i jak je správně a bezpečně používat. Uvedeme i praktické rady, k jakým praktikám se který typ roubíku hodí.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 2/3

Michaela Kurtaničová / 07.06.2014

Toužíte zařadit roubík do svého portfolia erotických pomůcek? Pak je důležité, abyste si zvolili typ, který bude vyhovovat vám i vašemu partnerovi či partnerce. Ve druhém díle našeho seriálu budeme pokračovat ve výčtu těch známějších typů roubíků a povíme si také několik slov o tom, jak fungují.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 3/3

Michaela Kurtaničová / 12.06.2014

Roubík nemusí být pomůcka výhradně pro příznivce BDSM praktik, pokračujte s námi v exkurzi do světa, kde vám mnohdy nezbývá nic jiného než mlčet. Přinášíme vám třetí a poslední díl seriálu o roubících.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Podobné produkty