vibratory.net

Scandal Maska na oči s krajkou

Umíte si vychutnat sex „naslepo?

  • krásný vzrušující design
  • dobře vám sedne a netlačí
  • jemná tkanina působí vzrušivě

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
879

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271205
  • barva: kombinace červené a černé
  • výrobce: Scandal

Umíte si vychutnat sex „naslepo?“ Zamezením zraku posílíte vjemy ostatních smyslů, doteky budou intenzivnější, vůně výraznější… Nechte se zhýčkat takovým smyslovým zážitkem s touto žhavou maskou na oči, která vám pohladí svou jemností obličej a partnera pohledem na vás dozajista poctivě rozpálí.

Zakryjte oči partnerce touto širokou, pohodlnou maskou, která je skutečný módní doplněk. Zdobí jí černá krajka. Pásem látky červené barvy s černým vzorem masku zajistíte na místě, silnějším utáhnutím zamezíte zcela přístupu světla. Nechte jí jenom hádat, co se bude dít! Střídejte doteky kostek ledu s horkým masážním olejem, nebo jí třeba smyslně polechtejte jemným dráždítkem.

Tip: Zařiďte si správnou BDSM svatyni s pomůckami kolekce Scandal.

Hodnotili 2 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Kryštof G. | před 26 měsíci 100%

Velice pěkná a dekadentní s měkkou vycpávkou, ale dejte si pozor, ať se vám krajka nezachytne do suchého zipu, co je na jiných produktech z téhle řady.

OWH | před 32 měsíci 100%

super dárek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Mersey / 31.03.2016

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Celý článek

Podobné produkty