vibratory.net

Scandal klasická pouta

Užívejte si spoutání své polovičky se stylem díky tímto oku lahodícím poutem na ruce!

  • velikost nastavíte suchým zipem
  • oky provlečete jakýkoliv provaz
  • vášnivá červeně-černá kombinace

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
949 829

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271215
  • Velikost: univerzální
  • Barva: kombinace černé a červené
  • Výrobce: Scandal

Užívejte si spoutání své polovičky se stylem díky tímto oku lahodícím poutem na ruce! Vlnu vzrušení u vás způsobí ať už jste zkušení milovníci spoutávání, nebo teprve vstupujete do světa jemných BDSM praktik.

Velikost pout nastavíte snadno v širokém rozmezí obvodů díky suchému zipu. Vnitřní polstrování zabezpečí pohodlné sevření i během delšího nošení. Na obvodu nalezněte výrazná oka, přes která snadno převlečete provaz, nebo jej můžete spojit karabinou před tělem nebo za zády submisívní polovičky.

Materiál, z kterého jsou pouta vyrobena, vás nadchne svým krásným vzorem. Vášnivá kombinace červené a černé barvy vám společně s partnerkou odevzdanou na pospas vaším choutkám zaručeně rozproudí krev v žilách!

Pro co nejstylovější BDSM hrátky doporučujeme obohatit vaší sbírku i o jiné pomůcky z kolekce Scandal, které vytvoří tu pravou atmosféru!

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Neznámý | před 30 měsíci 100%

S přítelkyní si hrajeme tak, že se navzájem svazujeme. Nepoužíváme žádnou pomůcku, jenom tak pro zábavu. Takže když jsem narazil na tenhle produkt, říkal jsem si, že by to mohla být sranda. Vypadají roztomile, takže jsem věděl, že se budou přítelkyni líbit. Kupuje si jenom roztomilé věci. Navíc jsou funkční a skvěle se hodí na naše hrátky. Musel jsem si je nasadit jako první, abych jí ukázal, jak cool jsou. Jsou pohodlné, ale taky rozhodně odvedly svou práci. Pak jsem ji konečně donutil, aby si je taky nasadila. Říkala, že jsou hrozně pěkné a proto jí nevadilo je nosit. Plánuju toho od téhle značky koupit víc.

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Mersey / 05.12.2016

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Podobné produkty