vibratory.net

Scandal klasická pouta

Užívejte si spoutání své polovičky se stylem díky tímto oku lahodícím poutem na ruce!

  • velikost nastavíte suchým zipem
  • oky provlečete jakýkoliv provaz
  • vášnivá červeně-černá kombinace

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
949 829

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271215
  • Velikost: univerzální
  • Barva: kombinace černé a červené
  • Výrobce: Scandal

Užívejte si spoutání své polovičky se stylem díky tímto oku lahodícím poutem na ruce! Vlnu vzrušení u vás způsobí ať už jste zkušení milovníci spoutávání, nebo teprve vstupujete do světa jemných BDSM praktik.

Velikost pout nastavíte snadno v širokém rozmezí obvodů díky suchému zipu. Vnitřní polstrování zabezpečí pohodlné sevření i během delšího nošení. Na obvodu nalezněte výrazná oka, přes která snadno převlečete provaz, nebo jej můžete spojit karabinou před tělem nebo za zády submisívní polovičky.

Materiál, z kterého jsou pouta vyrobena, vás nadchne svým krásným vzorem. Vášnivá kombinace červené a černé barvy vám společně s partnerkou odevzdanou na pospas vaším choutkám zaručeně rozproudí krev v žilách!

Pro co nejstylovější BDSM hrátky doporučujeme obohatit vaší sbírku i o jiné pomůcky z kolekce Scandal, které vytvoří tu pravou atmosféru!

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Neznámý | před 28 měsíci 100%

S přítelkyní si hrajeme tak, že se navzájem svazujeme. Nepoužíváme žádnou pomůcku, jenom tak pro zábavu. Takže když jsem narazil na tenhle produkt, říkal jsem si, že by to mohla být sranda. Vypadají roztomile, takže jsem věděl, že se budou přítelkyni líbit. Kupuje si jenom roztomilé věci. Navíc jsou funkční a skvěle se hodí na naše hrátky. Musel jsem si je nasadit jako první, abych jí ukázal, jak cool jsou. Jsou pohodlné, ale taky rozhodně odvedly svou práci. Pak jsem ji konečně donutil, aby si je taky nasadila. Říkala, že jsou hrozně pěkné a proto jí nevadilo je nosit. Plánuju toho od téhle značky koupit víc.

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Mapa 7 nejpřehlíženějších erotogenních zón na ženském těle

Nadsamec / 31.03.2015

Chcete být v posteli za specialistu přes ženské vzrušení? Chcete, aby se udělala dřív než vy? Koukněte se na přehlídku zapomenutých a velmi vzrušivých místeček na ženském těle a budete za Nadsamce první velikosti!

Celý článek

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Mersey / 31.03.2016

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

Celý článek

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

Podobné produkty