vibratory.net

Scandal Roubík s kuličkou

Patříte k milovníkům BDSM hrátek, během kterých nesmí chybět také umlčení polovičky?

  • podmanivý design ve svůdných barvách si zamilujete
  • kulička roubíku bez zápachu a chuti
  • libovolně silné utažení roubíku na místě

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
919 859

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271210
  • Materiál roubíku: silikon (bez zápachu a chuti)
  • Průměr: 4,5 cm
  • Barva: kombinace černé a červené
  • Výrobce: Scandal

Patříte k milovníkům BDSM hrátek, během kterých nesmí chybět také umlčení polovičky? Tento krásný roubík kombinující dekorativní tkaninu a silikonovou kuličku připraví vaši partnerku o řeč, doslova!

Umlčte kuličkou roubíku všechny stony, kňourání a prosby vaší roztoužené submisivíní partnerky. V její puse jej spolehlivě zafixuje uvázání pásu látky kolem hlavy a na šiji. Je jenom na vás, jak silně dotáhnete uzel na tomhle krásným prostředeku vaší dominance.

Vzrušující černo-červená barevná kombinace a jen ty nejkvalitnější materiály jsou hlavnými črtami celé kolekce Scandal. Pro co nejstylovější BDSM hrátky doporučujeme obohatit vaší sbírku i o jiné pomůcky, které vytvoří tu pravou atmosféru!

Hodnotilo 9 zákazníků: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jáchym | před 9 měsíci 100%

Přítelkyně je nadšená! Miluje ho, protože v porovnání s jinými roubíky je mnohem mnohem měkčí! Doporučuji!

Sunny | před 10 měsíci 100%

Normálně se nepovažuju za submisivní, většinou jsem v posteli ráda dominantní. Ale občas je osvěžující vzdát se na chvíli kontroly. Jindy mi přijde, že když mám pusu mimo provoz, mám citlivější jiné části těla. No a někdy mi to prostě jenom přijde SEXY! Hlavně ale nemám ráda nepohodlí. Pokud jde o roubíky, často mají komplikované vázání z hrubého materiálu, škrábající přezky nebo tuhý suchý zip. Ani si nepamatuju kolikrát se mi roubík zamotal do vlasů nebo mě píchal do kůže. Taky často začnou po chvíli být nepohodlné, jak nasajou sliny. To u mě většinou zapříčiní rudé podrážděné tváře. A to vůbec není sexy! Popruhy na Scandal roubíku jsou neuvěřitelně jednoduché a perfektně drží. Roubík je úplně základní, ze silikonu, na široké mašli. Ano, krásná brokátová mašle neškrábe ani nedráždí kůži. A taky protože se zavazuje jednoduchým sukem, sedne roubík pokaždé perfektně. Má perfektní design, nejsem si jistá, jestli najdete podobný! Silikonová kulička mi sedí tak akorát. Zaprvé, je velice důležité vědět, z jakého materiálu je. V minulosti jsem měla takové, co chutnaly hrozně a hrozně i smrděly. Po některých mi divně pálila pusa. Scandal je udělaný ze 100% čistého silikonu, takže není pórovitý, je hypoalergenní a nijak nevoní ani nechutná. Je dost poddajný, takže do něj můžete pohodlně zakousnout, ale přitom se nerozpadne. Zadruhé, u roubíků na velikosti záleží. Příliš velká kulička může být nepohodlná. Já mám menší pusu - není výjimkou, že se mi standardní velikost ani nevejde do pusy. Scandal mi naopak sedí v puse pěkně a zbytečně nenamáhá mou čelist. Ale rozhodně není ani maličkatý, takže je ideálně multifunčkní. Kašlu na komplikované popruhy a zbytečně načančané designy.

Sára | před 11 měsíci 100%

Skvělá řada produktů. Moc se mi nelíbí ty kožený drsňácký roubíky, takže jsem si mile ráda koupila něco "umírněnějšího". Díky!

Anonymní | před 15 měsíci 100%

Výborná a kvaliní věcička! Koule je trochu větší než vypadá na fotografiích, ale je pohodlná i při dlouhým nošení :).

Richard | před 17 měsíci 80%

fakt pěknej a elegantní. na manželce vypadá skvěle, ze kolekce Scandal si toho koupíme víc, aby nám to ladilo

Chantal | před 24 měsíci 80%

Roubík vypadá sexy, ale ta koule je na mojí pusu prostě moc velká. Ale i když je velká i tak to funguje a vypadá dobře. Délka látky je akorátní a látka je opravdu heboučká. Můj první roubík se mi moc líbí :).

v g | před 25 měsíci 80%

"Míček" je trochu větší (má průměr kolem 5cm) a tlumí řeč, ale výkřiky a sténání projdou. Pokud chcete opravdu ticho, budete muset přidat nějakej šátek. Dobrý pro začátečníky.

Pepík | před 28 měsíci 100%

Naprosto boží. Koule je trochu větší a pro přítelkyni je trochu težký si jí zastrčit do pusy, ale... je to zatraceně sexy!

Paní Sexíková | před 30 měsíci 100%

Jednoduše to NAŽHAVÍ. Líbí se mi jak to dělá sex nemravnej. Koule mi sedne jako ulitá a snadno se s ní manipuluje. Líbí se mi, že je měkčí než jiné koule, co jsem vyzkoušela. Látka je opravdu jemná a nikde to nedrhne, což je hlavní plus.

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Proč při líbání zavíráme oči

Mersey / 21.11.2016

Děláme to všichni. Když se blíží rty našeho idolu, mimoděk přivíráme oči. Ale proč? Vědci to konečně vyzkoumali. Taky mám dobrou zprávu pro všechny učitele, kterým studenti na přednáškách zavírají oči.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 2/2

20.04.2014

V druhém dílu článku o bizarnostech ze světa erotických pomůcek vám představíme například sofistikovaný trenažer pro lepší výdrž při orálním sexu, periskop rozkoše, díky kterému můžete nahlédnout do nitra své vyvolené, nebo masturbační zástěrku, která umí zařídit, abyste po ruční rychlovce už nikdy nemuseli uklízet. Zajímá vás více o těchto a dalších podivných erotických pomůckách? Tak se s námi na ně pojďte podívat z blízka.

Celý článek

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Mersey / 05.12.2016

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

Podobné produkty