vibratory.net

Scandal Roubík s kuličkou

Patříte k milovníkům BDSM hrátek, během kterých nesmí chybět také umlčení polovičky?

  • podmanivý design ve svůdných barvách si zamilujete
  • kulička roubíku bez zápachu a chuti
  • libovolně silné utažení roubíku na místě

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
919 859

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002271210
  • Materiál roubíku: silikon (bez zápachu a chuti)
  • Průměr: 4,5 cm
  • Barva: kombinace černé a červené
  • Výrobce: Scandal

Patříte k milovníkům BDSM hrátek, během kterých nesmí chybět také umlčení polovičky? Tento krásný roubík kombinující dekorativní tkaninu a silikonovou kuličku připraví vaši partnerku o řeč, doslova!

Umlčte kuličkou roubíku všechny stony, kňourání a prosby vaší roztoužené submisivíní partnerky. V její puse jej spolehlivě zafixuje uvázání pásu látky kolem hlavy a na šiji. Je jenom na vás, jak silně dotáhnete uzel na tomhle krásným prostředeku vaší dominance.

Vzrušující černo-červená barevná kombinace a jen ty nejkvalitnější materiály jsou hlavnými črtami celé kolekce Scandal. Pro co nejstylovější BDSM hrátky doporučujeme obohatit vaší sbírku i o jiné pomůcky, které vytvoří tu pravou atmosféru!

Hodnotilo 9 zákazníků: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jáchym | před 12 měsíci 100%

Přítelkyně je nadšená! Miluje ho, protože v porovnání s jinými roubíky je mnohem mnohem měkčí! Doporučuji!

Sunny | před 13 měsíci 100%

Normálně se nepovažuju za submisivní, většinou jsem v posteli ráda dominantní. Ale občas je osvěžující vzdát se na chvíli kontroly. Jindy mi přijde, že když mám pusu mimo provoz, mám citlivější jiné části těla. No a někdy mi to prostě jenom přijde SEXY! Hlavně ale nemám ráda nepohodlí. Pokud jde o roubíky, často mají komplikované vázání z hrubého materiálu, škrábající přezky nebo tuhý suchý zip. Ani si nepamatuju kolikrát se mi roubík zamotal do vlasů nebo mě píchal do kůže. Taky často začnou po chvíli být nepohodlné, jak nasajou sliny. To u mě většinou zapříčiní rudé podrážděné tváře. A to vůbec není sexy! Popruhy na Scandal roubíku jsou neuvěřitelně jednoduché a perfektně drží. Roubík je úplně základní, ze silikonu, na široké mašli. Ano, krásná brokátová mašle neškrábe ani nedráždí kůži. A taky protože se zavazuje jednoduchým sukem, sedne roubík pokaždé perfektně. Má perfektní design, nejsem si jistá, jestli najdete podobný! Silikonová kulička mi sedí tak akorát. Zaprvé, je velice důležité vědět, z jakého materiálu je. V minulosti jsem měla takové, co chutnaly hrozně a hrozně i smrděly. Po některých mi divně pálila pusa. Scandal je udělaný ze 100% čistého silikonu, takže není pórovitý, je hypoalergenní a nijak nevoní ani nechutná. Je dost poddajný, takže do něj můžete pohodlně zakousnout, ale přitom se nerozpadne. Zadruhé, u roubíků na velikosti záleží. Příliš velká kulička může být nepohodlná. Já mám menší pusu - není výjimkou, že se mi standardní velikost ani nevejde do pusy. Scandal mi naopak sedí v puse pěkně a zbytečně nenamáhá mou čelist. Ale rozhodně není ani maličkatý, takže je ideálně multifunčkní. Kašlu na komplikované popruhy a zbytečně načančané designy.

Sára | před 14 měsíci 100%

Skvělá řada produktů. Moc se mi nelíbí ty kožený drsňácký roubíky, takže jsem si mile ráda koupila něco "umírněnějšího". Díky!

Anonymní | před 18 měsíci 100%

Výborná a kvaliní věcička! Koule je trochu větší než vypadá na fotografiích, ale je pohodlná i při dlouhým nošení :).

Richard | před 20 měsíci 80%

fakt pěknej a elegantní. na manželce vypadá skvěle, ze kolekce Scandal si toho koupíme víc, aby nám to ladilo

Chantal | před 27 měsíci 80%

Roubík vypadá sexy, ale ta koule je na mojí pusu prostě moc velká. Ale i když je velká i tak to funguje a vypadá dobře. Délka látky je akorátní a látka je opravdu heboučká. Můj první roubík se mi moc líbí :).

v g | před 28 měsíci 80%

"Míček" je trochu větší (má průměr kolem 5cm) a tlumí řeč, ale výkřiky a sténání projdou. Pokud chcete opravdu ticho, budete muset přidat nějakej šátek. Dobrý pro začátečníky.

Pepík | před 31 měsíci 100%

Naprosto boží. Koule je trochu větší a pro přítelkyni je trochu težký si jí zastrčit do pusy, ale... je to zatraceně sexy!

Paní Sexíková | před 33 měsíci 100%

Jednoduše to NAŽHAVÍ. Líbí se mi jak to dělá sex nemravnej. Koule mi sedne jako ulitá a snadno se s ní manipuluje. Líbí se mi, že je měkčí než jiné koule, co jsem vyzkoušela. Látka je opravdu jemná a nikde to nedrhne, což je hlavní plus.

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 5/7 – role z běžného života

Mersey / 25.09.2014

Ten den si vzala na sebe do práce novou minisukni a elegantní lodičky, vypadala vkusně vyzývavě a měla ze sebe dobrý pocit. Práce se jí ale nevedla a nálada šla dolů. Takhle na ni bude šéf pěkně naštvaný. Když se odpoledne vrátil do kanceláře, našel ji nervózní, roztěkanou a asi před chvílí brečela. Vypadala neskutečně roztomile. A sakra sexy! Dal jí facku, až jí vyhrkly slzy. Hned na to další a druhou rukou ji silně přitáhl za vlasy. Otočil si ji k sobě zády, zatáhl vlasy až se s výkřikem prohnula v zádech. Vykasal ji sukni a rozepnul si kalhoty...

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 1/3

Michaela Kurtaničová / 30.05.2014

Pokud jste se rozhodli poohlédnout po nějakém tom roubíku, patrně vám šla hlava kolem z toho, kolik různých typů se dá sehnat. Abyste se v té záplavě roubíků neutopili, házíme vám záchranný kruh v podobě série článků, ve kterých si představíme více i méně známé typy roubíků. Dozvíte se nejenom, jak roubíky vypadají, ale i jak je správně a bezpečně používat. Uvedeme i praktické rady, k jakým praktikám se který typ roubíku hodí.

Celý článek

Podobné produkty