vibratory.net

Set erotického prádélka Solee s podvazkovým pásem

Set erotického prádla, který vám dodá sebevědomí a královsky ulahodí oku vašeho partnera!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 22103711021
  • Velikosti: S, M, L, XL
  • Materiál: 90% polyamid, 10% spandex
  • Barva: černá a růžová (dekorace)
  • Výrobce: Cottelli Collection

Set erotického prádla, který vám dodá sebevědomí a královsky ulahodí oku vašeho partnera! V rozkroku, na bocích podvazkového pásu i na podprsence se nachází šněrovačky, které poodhalí vaše nejintimnější partie. Růžové mašličky a lemování těchto šněrovaček dodávají setu potřebnou něžnost a ženskost, okraje podprsenky zdobí volánková krajka.

Podvazkový pás vám umožní uchycení jakýchkoliv punčoch. Minimalistické provedení celé zadní strany nenechá vašeho partnera v klidu. Předveďte se mu v tomto smyslném rozkošném prádélku, o jeho pozornost nebudete mít nouzi…

Hodnotili 2 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Vanda | před 14 měsíci 100%

Sexy sada, vysoká kvalita. Podvazkový pás je trochu širší (mám XL). Mohlo by být bez mašliček. Na hraní a divočení skvělý, ale na celej den to, jak se dalo očekávat, není.

Marie | před 16 měsíci 100%

Super zboží....super materiál...všechno super. Díky, papa

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

29.04.2017

Celý článek

Naučte se rozepínat podprsenku jednou rukou

Michaela Kurtaničová / 18.08.2013

Znáte ty chvíle, kdy se vaše nehbité prsty snaží marně rozepnout podprsenku vaší partnerky a po několikátém nezdařeném pokusu nezbývá, než pokorně požádat o pomoc? Zaručený zabiják sexuálního napětí. Přitom rozepínání podprsenky není žádná věda a dokonce i jednou rukou to může být pro zkušeného jedince hračka. Stačí se držet tréninkového plánu a cvičit.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Podobné produkty