vibratory.net

Sexy Ice – chladivý a dráždivý intimní lubrikant (100 ml)

Sexy Ice je speciální lubrikační gel založený na vodní bázi.

  • chladivý efekt a mírně anestetický účinek
  • vysoká kluznost
  • peprmintová vůně

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
429 299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 06221840000
  • Báze: vodní
  • Balení: 100 ml lahvička se zaklápěcím víčkem
  • Výrobce: Orion

Sexy Ice je speciální lubrikační gel založený na vodní bázi. Je vhodný pro pány, kteří se chtějí stát vytrvalejšími milenci. Díky svému chladivému účinku dosahuje dvojího efektu – intenzivně prokrvuje tkáně, ale zároveň působí chladivě, anesteticky. Docílíte tak zlepšení erekce a zároveň oddálení ejakulace. Vysoce kluzný, jemně aromatizovaný.

Lubrikační gel Sexy Ice je kompatibilní se všemi pomůckami a kondomy. Můžete jej použít také v kombinaci s masturbátory a erekčními pumpami.

Hodnotilo 5 zákazníků: 92 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

kozderka | před 5 měsíci 100%

SUPER, opravdu chladivé a příjemné, partnerka byla velmi spokojena a tudíž i já.

Dan | před 23 měsíci 100%

Nikdy jsem neměl lepší lubrikant. Klouže naprosto parádně a orgasmy jsou skvělé. Chladivý efekt je také úžasný. Naprosto tento gel doporučuji!!!

Karel | před 23 měsíci 100%

no prostě ice cool osvěžení zábavy :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kosmonaut | před 26 měsíci 80%

Takže... ze začátku velmi příjemný chladivý pocit, ale po chvilce se rozplynul. Jelikož je na vodní bázi, tak i jeho kluzkost nevydrží moc dlouho, ale přidáním trochu vody jeho efekt obnovíte. Můj minulý lubrikant obsahoval silikon, a jeho kluzkost byla mnohem lepší. Celkově tento lubrikant doporučuji, cena je skvělá.

Linda | před 29 měsíci 80%

Má velmi výrazný zápach. Chuť je snesitelná, pokud vám nevadí například větrové bombony. Trochu pálí. Má ale výbornou a dlouhodobou kluzkost.

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Techniky ženské masturbace: Třením k orgasmu

Michaela Kurtaničová / 23.12.2014

Odborníci tvrdí, že pravidelně masturbuje 40 – 92% žen. Já tvrdím, kašleme na statistiky, dělejme si to, jak často chceme a tak, jak se nám to líbí. A jak se to vlastně ženám líbí? Drtivá většina příslušnic něžného pohlaví dosahuje orgasmu zevním drážděním intimních partií. Pojďte se s námi inspirovat známými i neznámými technikami ženské masturbace – tentokrát poškádlíme klitoris.

Celý článek

Vše o lubrikaci 1/2 - typy lubrikačních gelů

Plazboz / 02.06.2010

Lubrikační gely jsou erotickou pomůckou, která se hodí opravdu každému. Při jejich použití sex pěkně klouže a je příjemnější. Zpestřit sexuální život si však můžete i masážními oleji, nebo slaďoučkým gelem na orální sex. V první části seriálu o lubrikaci si povíme, jaké typy lubrikantů existují a pro jakou příležitost jsou vhodné.

Celý článek

Jak na problémy s erekcí 3/3 - další tipy

Plazboz / 10.12.2009

V posledním dílu seriálu o erekci vám prozradíme tipy a triky pro zlepšení erekce. Dozvíte se jak oddált ejakulaci a zlepšit svoji sexuální výdrž pomocí Kegelových cviků. Intenzivnější orgasmy zažijete při masáži prostaty. A když se nechce postavit dost rychle, pomůžou prokrvující erekční gely.

Celý článek

Vše o lubrikaci 2/2 - specialitky

Plazboz / 07.06.2010

Chcete si zpestřit sex a zažít něco nového? Zkuste lubrikanty se speciálním složením. Třeba sladké gely pro orální sex, po kterých se budete jen olizovat. Nebo dráždivé prokrvující gely pro intenzivnější orgasmus. O těchto výrobcích si povíme v dnešní části seriálu o lubrikaci. Jako bonus se dozvíte, čím lubrikační gel nahradit.

Celý článek

Podobné produkty