vibratory.net

Sexy Ice – chladivý a dráždivý intimní lubrikant (100 ml)

Sexy Ice je speciální lubrikační gel založený na vodní bázi.

  • chladivý efekt a mírně anestetický účinek
  • vysoká kluznost
  • peprmintová vůně

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
429 299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 06221840000
  • Báze: vodní
  • Balení: 100 ml lahvička se zaklápěcím víčkem
  • Výrobce: Orion

Sexy Ice je speciální lubrikační gel založený na vodní bázi. Je vhodný pro pány, kteří se chtějí stát vytrvalejšími milenci. Díky svému chladivému účinku dosahuje dvojího efektu – intenzivně prokrvuje tkáně, ale zároveň působí chladivě, anesteticky. Docílíte tak zlepšení erekce a zároveň oddálení ejakulace. Vysoce kluzný, jemně aromatizovaný.

Lubrikační gel Sexy Ice je kompatibilní se všemi pomůckami a kondomy. Můžete jej použít také v kombinaci s masturbátory a erekčními pumpami.

Hodnotilo 5 zákazníků: 92 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

kozderka | před 9 měsíci 100%

SUPER, opravdu chladivé a příjemné, partnerka byla velmi spokojena a tudíž i já.

Dan | před 27 měsíci 100%

Nikdy jsem neměl lepší lubrikant. Klouže naprosto parádně a orgasmy jsou skvělé. Chladivý efekt je také úžasný. Naprosto tento gel doporučuji!!!

Karel | před 27 měsíci 100%

no prostě ice cool osvěžení zábavy :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kosmonaut | před 30 měsíci 80%

Takže... ze začátku velmi příjemný chladivý pocit, ale po chvilce se rozplynul. Jelikož je na vodní bázi, tak i jeho kluzkost nevydrží moc dlouho, ale přidáním trochu vody jeho efekt obnovíte. Můj minulý lubrikant obsahoval silikon, a jeho kluzkost byla mnohem lepší. Celkově tento lubrikant doporučuji, cena je skvělá.

Linda | před 33 měsíci 80%

Má velmi výrazný zápach. Chuť je snesitelná, pokud vám nevadí například větrové bombony. Trochu pálí. Má ale výbornou a dlouhodobou kluzkost.

Vliv vegetariánství na sex a sexuální výkonnost

Jana Šrámčíková / 30.07.2012

Vegetariáni mají pověst málo vášnivých a nudných milenců. Skutečnost je ale úplně jiná. Jejich jídelníček je totiž doslova nabitý afrodiziaky. Jeho skladbě ale musí věnovat zvýšenou pozornost, protože nedostatek důležitých živin se může projevit nejenom na kvalitě sexu ale i zdraví.

Celý článek

Příručka Nadsamce – jak zkazit sex snadno a rychle 3/3

Nadsamec / 26.01.2016

Odfláknout koncovku si může dovolit Manchester United, ale rozhodně ne chlap, který chce ženu i sebe maximálně uspokojit. Jaké věci nesmíš podcenit a jak z orgasmu vytěžíš fakt maximum?

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Vše o lubrikaci 1/2 - typy lubrikačních gelů

Plazboz / 02.06.2010

Lubrikační gely jsou erotickou pomůckou, která se hodí opravdu každému. Při jejich použití sex pěkně klouže a je příjemnější. Zpestřit sexuální život si však můžete i masážními oleji, nebo slaďoučkým gelem na orální sex. V první části seriálu o lubrikaci si povíme, jaké typy lubrikantů existují a pro jakou příležitost jsou vhodné.

Celý článek

Jak na problémy s erekcí 3/3 - další tipy

Plazboz / 10.12.2009

V posledním dílu seriálu o erekci vám prozradíme tipy a triky pro zlepšení erekce. Dozvíte se jak oddált ejakulaci a zlepšit svoji sexuální výdrž pomocí Kegelových cviků. Intenzivnější orgasmy zažijete při masáži prostaty. A když se nechce postavit dost rychle, pomůžou prokrvující erekční gely.

Celý článek

Podobné produkty