vibratory.net

Sexy poloprůhledné body Mandy Mystery

Poloprůhledné body z kolekce Mandy Mystery více odkrývá než zahaluje.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 205850
  • Velikost: univerzální S – L
  • Materiál: 85% polyamid, 15% spandex
  • Barva: černá
  • Výrobce: Cottelli Collection

Poloprůhledné body z kolekce Mandy Mystery více odkrývá než zahaluje. Má totiž otevřený rozkrok, vaše bříško je plně obnažené a díky zvolenému materiálu je vidět také prsa. Zadní část má střih tanga s velmi vysokým krojením. To z něho dělá skvělý kousek pro vaše rafinované svádění.

Tento sexy kousek oblečení by neměl chybět v šatníku žádné sebevědomé ženy, která ví, co na muže platí. Díky elastičnosti materiálu sedne každé postavě.

Hodnotilo 6 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

pepíno | před 22 měsíci 100%

velmi zajímavé a sexy!! pohodlné i pod normální oblečení!!

Mateo | před 24 měsíci 100%

Pro přítelkyni je to velmi pohodlné, ale musí to pak rychle sundat protože jsem z toho tak nadrženej, že bych to na ní moh rozrthat.

Grafomanka21 | před 33 měsíci 100%

Děkuji předchozí recenzentce z 5.12.2014....chtěla jsem si to body koupit, ale jedna velikost ve mě budila trochu strach, co to bude. Protože jsem malá, měřím 155cm a mám prsa 85B, mi body dokonale padne. Výrobek je vyrobený v Číně pro německé firmy a vypadá poněkud křehce, ale na druhou stranu je cena nízká...

Hedvika | před 34 měsíci 60%

Otevřené body je velmi erotické a jemné jako sen. Je hloupé, že je to jednovelikostní a pak je moc malé i pro průměrně velké ženy. Rozrthlo se po 2 použitích. je to spíš pro ženy, které NEJSOU větší než 165cm.

farmářka | před 35 měsíci 40%

Vypadá opravdu skvěle (i oblečený). Materiál je, ale jako nylon, bez jakéhokoliv zesílení, například prsa jsou držený jenom "síti". Takže budete potřebovat správné tělo a správný prsa (malý, ale přesto velice pevný).

Rico | před 35 měsíci 100%

Fakt vzrušující body (i muž (-; ho může nosit) vypadá vážně elegantně.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Obdělávání těhotné zahrádky povoleno a doporučeno!

Nadsamec / 06.08.2015

Pokud si někdo myslí, že k sexu s těhotnou může přistupovat stejně jako k dovádění s tuctovou baculkou, je to neohrabaný vůl. Pro ty ostatní je tady návod z praxe, ve kterém jde doslova o život. A taky o skvělý sex!

Celý článek

Podobné produkty