vibratory.net

Žena nahoře, na koníčka, kovbojka, CowgirlŽena nahoře je sexuální poloha, kterou si užijí oba dva v páru. Muž si lehne na záda a žena si vyleze na něj a „osedlá si ho“, proto poloha "na koníčka". Muž se dostane poměrně hluboko. Žena se může i zaklonit a chytit se jeho kolen, když je muž trochu nazdvihne.

Žena kontroluje tempo, muž má zase nádherný výhled, volné ruce a dostatečnou volnost pohybu boků na to, aby dělal víc, než jenom ležel jako spadlá hruška. 

Kovbojka má spoustu zajímavých variací, které vám umožní kontrolovat hloubku a úhel penetrace a dají vám poznat rozkoš v mnoha různých podobách.

V angličtině se tato pozice a její varianty nazývají Woman on Top, Clip Position, Bucking Bronco.

Asijská kovbojka

Tuto pozici si nejvíce užijí vášnivé ženy
Tuto pozici si nejvíce užijí vášnivé ženy

Za zkoušku stojí například asijská kovbojka. Při tradiční kovbojce žena klečí na kolenou. Při asijské kovbojce na muži neklečí, ale dřepí. Stojí na svých chodidlech. Ideální je, když muž trochu pokrčí nohy, aby se o ně mohla žena opírat. Nebo se může nahnout kupředu a opírat se o mužovu hruď.

Snazší, než začít s touto pozicí přímo, je přejít do ní z tradiční kovbojky. Muž vám pomůže s balancováním tak, že vám položí ruce na boky.

Tato pozice je pro ženu poměrně únavná. Můžete ji prodloužit tím, že žena zůstává v pevné pozici, zatímco přirážení obstarává muž.

Vzpírající se kůň

Při asijské kovbojce využijete i podpatky
Při této poloze využijete i podpatky

Z asijské kovbojky snadno přejdete do pozice vzpírajícího se koně.

Muže leží na zádech a žena má chodidla na posteli. Zakloní se dozadu a opřed se o své ruce. Pro méně obratné ženy je lepší přejít do této pozice z klasické kovbojky – nejprve se zakloní, opřou o natažené ruce, a teprve poté se z kolen zvednou na chodidla, která položí vedle mužových boků.

Dámy, čím více roztáhnete nohy, tím snáze se vám bude udržovat rovnováha. Teď se můžete kolébat na muži, jako kdyby to byl vzpírající se kůň, kterého se snažíte zkrotit. A pánové – vy se můžete vzpírat.

Ženy mohou přirážet, případně se zkusit posunout nahoru po mužově těle, aby ještě vylepšily úhel. Když se unaví, tak si na muže sednou a chvíli si odpočinou. Pozor ale, ať ho nezraníte.

Pokud se chce muž také zapojit, může kroužit pánví. Pokud pokrčí nohy, bude se mu snáze přirážet, a pokud je pokrčí hodně, žena si na ně může lehnout.

Při sexu na jednu noc si můžete dovolit malý žertík
Při sexu na jednu noc si můžete dovolit malý žertík

Vzpírající se kůň je mimo jiné skvělá poloha pro anální sex

Kovbojka v rohu

Při této zajímavé variantě muž posune nohy na roh postele. Žena si ho osedlá tak, že má jednu nohu pokrčenou na posteli, zatímco druhou má nataženou na zemi.

Dámy, pozor, ať přitom nesklouznete na zem!


Líbil se Vám článek? Sdílejte!

Realizujte o čem jste četli

Související

Akrobatka, Acrobat

Sexuální poloha akrobatka je variantou obrácené kovbojky pro velice flexibilní ženy. Ponechá je naprosto napospas muži, nabídne spoustu prostoru pro stimulaci bodu G a navíc je vhodná i pro milovníky análního sexu. Muž si lehne na záda a žena si ho osedlá ve stylu obrácené kovbojky (tzn. klekne si a nasedne na něj tváří od něj). Poté si pomalu lehne ...

Amazonka, Amazon

Při této sexuální poloze si muž sedne na židli. Žena si sedne na něj tváří k němu tak, aby se špičkami dotýkala země. Kontrolu mohou mít oba – buď se žena kolébá na muži a pomáhá si špičkami (přičemž má příležitost se rozjet jako správná Amazonka), nebo muž uchopí ženu za hýždě a určuje pohyb sám. 

Betty Rocker

Málokterý pár si zkusil sexuální polohu Betty Rocker. Působí netradičně, skoro exoticky, ale přitom je velmi jednoduchá. Muž si lehne na záda s nataženýma nohama mírně od sebe. Žena si ho osedlá podobně jako při obrácené kovbojce (na kolenou, zády k němu). Potom se začne naklánět kupředu a přenášet váhu na své ruce. Jakmile je zcela dole (bezmála muži ...

Bidýlko, Perch

Sexuální pozice, k níž potřebujete stůl, židli, nebo jinou vyvýšenou plochu, na niž si sedne muž. Žena mu usedne na klín, zády k němu. Přiráží žena a kontroluje rychlost a hloubku penetrace. Muž má volné ruce, takže si může hrát s jejím klitorisem a ňadry. Tato pozice je ideální pro těhotné ženy, případně unavené muže. 

Boční jízda, Side Ride

Sexuální poloha boční jízda je variantou asijské kovbojky. Je velice snadná, pro ženu vzrušující a navíc se hodí i pro anální sex. Muž si lehne na záda a lehce pokrčí nohy. Žena si mu potom bokem sedne do klína a nasedne na jeho penis. Nedívá se mu tedy do tváře, ani na druhou stranu, ale v pravém úhlu od ní. Se správným vybavením si tuto polohu užijí ...

Boční sedlo, Side Saddle

Boční sedlo je skvělé pro dívky, které chtějí převzít kontrolu, a pro líné muže, kteří kontrolu rádi předají. Navíc je vhodná i pro anální sex, kdy si ale o všem rozhoduje dívka. Muž si lehne na záda se zadkem na okraji postele a nohy spustí dolů. Žena na něj nasedne zády k němu. Pokud muž bude mít nohy u sebe, žena na něj sedá obkročmo (snazší ...

Cválající kůň, Galloping Horse

Cválající kůň je sexuální poloha, při níž si muž sedne na pevnou židli a natáhne nohy. Žena si mu sedne do klína, zatímco muž ji přidržuje, aby nespadla. Iniciativa je na ženě, která se houpe dopředu a dozadu, jako když cválá na koni. Ženy potěší opravdu hluboký zásun a dobrý úhel, který pošimrá jejich bod G. 

Dřep, Squat

Dřep je sexuální pozice, při níž si muž lehne na záda a žena si dřepne na něj, boky mezi jeho stehny, chodidla po jeho bocích. Taková pozice je sice náročná na nohy, kolena a na udržení rovnováhy, ale dá ženám zažít pocity, o nichž netušily, že mohou existovat. Dámy, pozor, ať na muže nespadnete, bolelo by ho to víc než vás. 

Dvoupatrový autobus, Double Decker

Tato sexuální poloha je ideální pro přechod z jedné pozice do druhé, například po obrácené kovbojce. Muže leží na zádech. Žena si na něj sedne zády k němu, podobně jako při obrácené kovbojce, a pak se opatrně zakloní a lehne si na něj. To jí dopřeje naprosto úžasný úhel penetrace. Muž má volné ruce, s nimiž ji může laskat dle libosti. Žena si ...

Klek a sed, Kneel and Sit

Sexuální poloha, při níž si muž klekne, respektive sedne na paty a žena si mu sedne do klína. Dál už je to na ní, žena má v tomto případě kontrolu. Muž je zase v perfektní pozici na to, aby si hrál s jejími bradavkami. V této pozici se ale nedá vydržet dlouho, protože muži brzy odumřou nohy. 

Klouzající dívka, Sliding Lady

Sexuální poloha klouzající dívka je vlastně ženskou variantou kočičky. Častokrát se k ní můžete dostat i bezděčně během kovbojky. Skvělé na ní je, že může ženu snadno dovést k několikanásobnému orgasmu.  Muž si lehne na záda, zatímco žena si ho osedlá. Klečí tváří k muži, tělem je nahnuta kupředu, váhu na rukou, jimiž se opírá buď o partnera, ...

Na hraně nebes, Edge of Heaven

Skvělá sexuální pozice pro ženy, které chtějí dosáhnout orgasmu. Muž se posadí na okraj postele. Žena si mu sedne na klín a nohy položí na postel, případně je zaklesne za jeho záda. Muž ji přidržuje za ruce, aby z něj nespadla. Teď se na něm žena může začít hýbat tak rychle, jak si přeje. Tento úhel přináší velice hlubokou penetraci. Žena se kolíbá ...

Obrácená kovbojka, Reverse Cowgirl, Tigress by the Tail, tygřice na ocasu

Obrácená kovbojka je sexuální poloha, při níž je žena nahoře, zakloněná dozadu, obrácená k partnerovi zády. Je to velice podceňovaná sexuální poloha. Všichni znají polohu, při níž je žena nahoře, a brání se tomu, aby se žena otočila. Ženám se to nelíbí, protože nemají oční kontakt s partnerem, mužům zase vadí, že nemají oční kontakt ...

Roznožka, Good Spread, Blastoff, odpálení rakety

Sexuální poloha hodně podobná ženě nahoře. Stejně jako při ní si muž lehne na záda a žena si ho „osedlá“. Rozdíl je v tom, že při roznožce žena začne roztahovat nohy, co to jenom jde. Tím se rozšiřuje její pochva a umožňuje hlubší penetraci. Ženy navíc lépe ucítí svůj děložní čípek. 

Sexuální poloha, Sexual Positions

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství. Vytvořili jsme pro vás malý seznam. polohy, kde je žena nahoře,  muž nahoře polohy na bod G méně obvyklé erotické polohy intimní a romantické polohy seznam poloh s obrázky Sexuální pozice, při nichž je partnerka ...

Žena nahoře, cowgirl - Související