vibratory.net

Silikonové dilatátory, sada 3 ks

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný!

  • dráždění penisu zevnitř je pocit jako žádný jiný
  • bezpečný materiál - zdravotně nezávadný, ohebný silikon
  • hladký kulatý tvar a zúžené konce pro snadné zavádění
  • dilátory nejsou pro citlivky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
459

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05221390000

Celková délka: 16,5 cm
Průměr: 6, 8 a 10 mm
Barva: tmavě modrá
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
Výrobce: You2Toys

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Zaujalo vás to, viďte? :)

Sotva se jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Dilatátor pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby dilatátor pojala. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění penisu zevnitř, vás naprosto uchvátí!

A to ještě není všechno. I následné vytahování dilatátoru je takovým dalším orgasmem, může se vám zdát jakoby prodloužený a zpomalený zároveň.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Hluboká penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si dilatátor razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat jeho pohyb a dokonce jej i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Silikon je bezpečný neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. Mějte na paměti, že některé dilatátory (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem na vodní bázi důkladně namažte dilatátor i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Dilatátory jsou použitelné oboustranně. Tvar je mírně prohnutý a hladký, se zaoblenými konci, což usnadní zasouvání dilatátoru. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany (bezešvé provedení).

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, se sondou nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru ;)

TIP: A jestli je pro vás tohle málo, zkuste třeba dilatátor s vibracemi!

Balení obsahuje 3 dilatátory o různém průměru.

Hodnotilo 10 zákazníků: 64 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Filip M. | před 10 měsíci 60%

Stupňování od 6 - 8 - 10 je už dost velké.

Krystýna Š. | před 10 měsíci 40%

U těchto dilatátoru nesedí vůbec nic. Jsou oválné a ne kulaté. Kvůli oválnému tvaru jsou vždycky o 1mm větší: 10mm má 11mm. Povrch dilatátorů je extrémně hrubý a i s dostatkem lubrikačního gelu si trubici podráždíte a začne hned pálit.

Venuše | před 11 měsíci 40%

Povrch není moc hladký, jdou zde viditelné spoje. A "Made in China" nepoužívám moc rád ( z několika důvodů - to by bylo ale na dlouho) Proto dám raději víc peněz za lepší kvalitu.

L.S. | před 11 měsíci 20%

Jsou jiné než slibují, ve skutečnosti nejsou kulaté, ale ploché. 8mm má 7,5 a 9,2 šířku, 10mm = 10mm s šířkou 11,5. Takže když už někdo 10 mm zavedl, s tímto to nepůjde a nebo to bude pekelně bolet, jestli vůbec!

Anonym | před 11 měsíci 40%

Hrubý povrch dělá ze zavádění utrpení! Oválný tvar ukončí zábavu velmi rychle. Nedoporučuji, lepší použít ocelové.

Císař | před 12 měsíci 60%

S velkým očekávání jsem po pár dnech obdržel balíček. Jednoduše zabaleno. Musel jsem to ale hned vyzkoušet. I přesto že jsou ze silikonu, jsou spíše tvrdé a kvůli zakřivenému tvaru se celkem obtížně zavádějí. Nekloužou tak, jak jsem si představoval. Ale poměr cena výkon ok.

František Dobrota | před 13 měsíci 80%

Super zpracování, snadno se čistí. Vhodný pro muže a ženy. Mohly by být delší a ten tlustý si mohly odpustit, ten se nedá zvládnout.

Zákazník | před 14 měsíci 100%

Musím říct, že jsem s nimi velmi spokojen! Příjemně měkký materiál, snadné použití, velká rozkoš. Mohly by být o něco delší. Zavádění jde skoro samo. SUPER ! Tento produkt můžu jenom doporučit. Koupil bych ho znovu.

Kelvin | před 15 měsíci 100%

Super poměr ceny a kvality. Pro muže je to moc pěknej zážitek :). Dilatátor je velmi flexibilní a přizpůsobí se každé trubici. Moc rád doporučím rád, přeji hodně zábavy :)

Jan Nedomůj | před 15 měsíci 100%

Mám dilatátory Hegar z oceli, ale tyhle jsou lepší! Ohebné, ne tak studené, dobře se čistí a pro začátečníky prostě perfektní! Jen by museli být v jiných velikostech.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Mersey / 02.02.2016

Přináším ti reportáž z piercingového salonu, z jedné konkrétní aplikace intimního piercingu. Pokud uvažuješ o ozdobě tam dole, ale neumíš si představit, jak aplikace piercingu probíhá, pak je tento článek právě pro tebe.

Celý článek

Podobné produkty