vibratory.net

Vibrátory z umělé kůže, silikonové vibrátory

silikonový vibrátor

Vibrátory ze silikonu a z něj odvozených materiálů, patří mezi to nejlepší, co si můžete dopřát. Silikon je velmi příjemný na dotek, poddajný a zároveň dostatečně tuhý. Používá se i v medicíně, protože je hypoalergenní, nevylučuje žádné nežádoucí látky a je vhodný i pro těhotné a kojící matky. Silikonové vibrátory dobře přijímají teplotu a drží ji déle než vibrátory z jiných materiálů.

Silikonový vibrátor Fun Factory Smartvibe Semirealistic
Fun Factory Smartvibe ze silikonu

Velmi kvalitní jsou i další materiály založené na silikonu. Nejčasteji jsou nazývány umělá kůže. Na rozdíl od čistého silikonu poskytují zcela realistický zážitek, některé jsou dokonce od lidské kůže k nerozenání. Výrobci si přesné složení materiálu přísně střeží a vymýšlí pro něj různá marketingová jména, např. Futurotic, Loveclone, Cyber Skin, nebo Nature Skin. Z umělé kůže se vyrábí i venušiny kuličky a umělé vagíny Fleshlight.

Vibrátor z umělé kůže Nature Skin
Vibrátor z umělé kůže Nature Skin

Ke zvlhčení používejte pouze lubrikační gel na bázi vody. Silikonové či olejové lubrikanty mohou povrch silikonových pomůcek poškodit.

Údržba erotických pomůcek ze silikonu je snadná. Materiál není pórovitý jako např. gel, takže je lze snadno opláchnout. Silikonové části lze většinou desinfikovat i převařením, vždy se řiďte doporučením výrobce.

Jedinou nevýhodou silikonu je jeho cena. Vibrátory z něj se prodávají od 800,- Kč, nejdražší typy stojí i 2500,- Kč. Přesto se taková investice vyplatí, vibrátor z kvalitního materiálu dlouho vydrží a jeho používání je fantastický zážitek.

Výhody a nevýhody vibrátorů ze silikonu

  • na dotek velmi příjemný povrch
  • neuvolňuje nežádoucí látky
  • odolnost
  • snadná údržba
  • cena
  • nelze použít silikonové a olejové lubrikační gely

Ukázky vibrátorů ze silikonu