vibratory.net

Silikonový roubík Bad Kitty - s pevným kroužkem

Stylový černý roubík s kroužkem od Bad Kitty je ideální pozorností od Pána či Paní pro všechny subinky a subíky, kteří neustále neposlušně zavírají pusinku a ne a ne ji nechat otevřenou - tenhle šikovný pomocník rozevře ústa opravdu kvalitně!

  • elegantní celosilikonový design
  • kroužek je zcela pevný - nelze jej zkousnout
  • příjemně hebký na dotek
  • vhodný pro ženy i muže

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
419

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24916301001

Rozměry: celková délka 57 cm (nastavitelná na 10 poloh/dírek; zapínání na přezku), vnější průměr kroužku 5 cm, vnitřní průměr kroužku 3,7 cm
Barva: černá, stříbrná
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, kov
Výrobce: Bad Kitty

Stylový černý roubík s kroužkem od Bad Kitty je ideální pozorností od Pána či Paní pro všechny subinky a subíky, kteří neustále neposlušně zavírají pusinku a ne a ne ji nechat otevřenou - tenhle šikovný pomocník rozevře ústa opravdu kvalitně!

Kroužek i pásek roubíku jsou vyrobené ze zdravotně nezávadného, pružného silikonu, který je příjemně hebký na dotek. Pásek je dostatečně dlouhý a nastavitelný na 10 poloh, bude tedy dobře sedět ženám i mužům. Díky kovové přezce nasadíte subíkovi roubík snadno a rychle.

Velký kroužek udrží pusu důkladně rozevřenou, zatímco vy můžete využít vzniklého "otvoru" například ke vložení dilda či svého vzrušeného penisu. A nemusíte se bát, že by vás otrok snad pokousal - kroužek je uvnitř kovový, takže vydrží všechno.

Hodnotili 3 zákazníci: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Králíček | před 17 dny 60%

Jako roubík se dá použít jen velmi omezeně, protože vnitřní průměr s 37 mm není moc velký. Ještě horší ale je, že spojení mezi kroužkem do úst a vnějších kroužků se už jen malým pohybem jazyka otáčí a trochu to tlačí Materiál je jinak moc pěknej a dá se skvěle čistit.

Solka | před 1 měsícem 60%

Materiál: Pásky jsou ze silikonu stejně jako celý kroužek. Nezapáchá a nechutná po ničem. Snadno se čistí. Odolný myčce nádobí. Na dotek je sametově měkký, takže zuby se taky radují:) Materiál mi přijde dobrý a zpracování je za tu cenu taky moc pěkné. Co se mi nelíbí je, že nezůstává tam, kde má...a vzhledem k tomu, že to je celkem důležité, dávám 2 hvězdy dolů.

Zákazník | před 1 měsícem 60%

Čau, roubík je skvěle zpracovaný. Ale možná by měl být nabízen i ve větší nebo dvou větších velikostech. Na mě je průměr kroužku moc malý a bohužel ho můžu přetáčet...škoda! Ale možná přijdou i větší modely!

Podobné produkty