vibratory.net

Sirenspharma Cellulite - tablety proti celulitidě ("pomerančové kůži")

Sirenspharma Cellulite je prověřený doplněk stravy, který vám pomůže navrátit ztracené sebevědomí.

  • obsahuje přírodní bylinné výtažky
  • urychluje spalování tuků a zlepšuje cirkulaci krve
  • eliminuje zadržování tekutin
  • antioxidační účinky
  • certifikát kvality ISO
  • koupíte bez lékařského předpisu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ap-cell

Obsah balení: 30 tablet (kapsle)
Dávkování: 1 kapsle 1x denně (nejlépe během snídaně; spolknout, nekousat)
Složení: guarana 200 mg*+ (Paullinia cupana, 22% kofeinové alkaloidy), přeslička rolní 200 mg*+ (Equisetum arvense, 2% silice), L-karnitin 150 mg*+, želatina 106 mg*+, pupečník asijský 50 mg*+ (Centella asiatica, 10% terpeny), ostropestřec mariánský 50 mg*+ (Silybum marianum, 80% silymarin), Bioperin 10 mg+ (95% piperin), plnicí látka: maltodextrin, protispékavá látka: E551, barviva: E171, E172 a E132, další látky: oxid křemičitý
Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě od 20°C do 25°C. Uchovávejte mimo přímé sluneční paprsky. Nedávejte do mrazničky. Neužívejte pokud je obal blistru roztržen nebo poškozen.
Výrobce: Sirenspharma (Andropharma) (Francie)

* DDD = doporučená denní dávka
+ DDD není stanovena

Sirenspharma Cellulite je prověřený doplněk stravy, který vám pomůže navrátit ztracené sebevědomí. Ptáte se, jak to dokáže? Jednoduše - tyhle tabletky (kapsle) byly vyvinuty jako podpůrný prostředek v boji proti tzv. pomerančové kůži - celulitidě. Vypnuté a hladké pokožce napomáhá tím, že urychluje spalování tuků (stimuluje metabolismus) a zároveň zlepšuje cirkulaci krve, eliminuje zadržování tekutin v těle a navíc tělo zbavuje škodlivých toxinů.

Celulitida si nevybírá - trápí všechny věkové kategorie, štíhlé i silnější postavy, sportovce i lidi se sedavým zaměstnáním. Její vznik ovlivňuje genetika, kouření, nedostatečný pitný režim i usazování toxických látek v těle. Nejčastěji se objevuje v oblasti stehen a zadečku.

Nosíte i v létě dlouhé kalhoty či sukni a stydíte se vysvléct do plavek? Jste nešťastní při pohledu na svoji hrbolatou kůži a nevíte co s tím? Řešením pro vás mohou být tyto kapsle od certifikovaného výrobce Sirenspharma/Andropharma (ISO 9001:2008 - ISO 13485:2003). Konečně se budete moci pochlubit hladkou a pevnou pokožkou, o které již dlouho sníte!

Složení se opírá o přírodní výtažky z bylin a právě díky tomu má doplněk i významný antioxidační účinek, což znamená, že vaše tělo zbaví usazených toxických látek, které denně všichni přijímáme z ovzduší, vody i potravy, aniž bychom si to vůbec uvědomovali.

Inovativní "5 v 1 formule" v sobě spojuje sílu čtyř mocných bylin (guarana, přeslička rolní, pupečník asijský a ostropestřec mariánský) a L-karnitinu, nejznámějšího přírodního spalovače tuků.

Balení obsahuje 30 kapslí a vydrží vám na jeden celý měsíc. Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme užívat doplněk po dobu 2 měsíců. Když ještě přidáte do jídelníčku trochu toho ovoce a zeleniny a občas nějakou příjemnou procházku, pozitivní výsledek na sebe nenechá dlouho čekat! Velmi vhodné jsou také jemné masáže postižené oblasti.

TIP: Tablety Cellulite můžete užívat společně s tabletami na hubnutí Andropharma Slim - ještě více tak podpoříte účinky obou doplňků. Snadněji se zbavíte přebytečné tělesné hmotnosti a vaše pokožka bude krásně vyhlazená!

Zcela mylné je všeobecně rozšířené tvrzení, že celulitidou trpí výhradně ženy. I muži mohou mít pokožku stiženou nevzhlednými dolíčky. Tablety Cellulite jsou VHODNÉ PRO ŽENY I MUŽE.

UPOZORNĚNÍ: Neužívejte více než 2 kapsle denně. Před užíváním se poraďte s lékařem. Přípravek by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Není určeno pro osoby mladší 18 let. Neužívejte ve stresových situacích. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud užíváte nějaké léky, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. Po každých 4 měsících užívání přerušte užívání na dobu 1 měsíce. Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Podobné produkty