vibratory.net

Široký kožený obojek omezující pohyb krku (9 cm šířka)

Robustní široký obojek částečně omezující pohyb krku a hlavy od známého producenta kožených doplňků – společnosti ZADO.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/254878
  • Rozměry: délka 42 cm; šířka 9 cm
  • Velikost: univerzální
  • Barva: černá
  • Materiál: kůže štípenka, kovové zdobení a přezka
  • Výrobce: ZADO

Robustní široký obojek částečně omezující pohyb krku a hlavy od známého producenta kožených doplňků – společnosti ZADO. Využijete jej k částečné fixaci pohledu subíka nebo subinky nosící tento krásný obojek.

Obojek je zdobený dvěma řadami cvočků, vpředu a po bocích naleznete očka pro uchycení vodítka či jiných doplňků, spoutaných rukou, nebo k celkovému připoutání vám podřízené osoby.

Díky zapínání na přezku v zadní části nastavíte potřebnou velikost v širokém rozmezí. Luxusní obojek pro nezapomenutelné žhavé BDSM chvilky.

Hodnotilo 5 zákazníků: 88 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Stefan | před 22 měsíci 80%

Zvykám si na to, jelikož je kůže hodně tuhá, ale člověk by měl ten obojek asi cítit. Bylo by dobrý kdyby šel zamknout. Celkově jsem spokojenej.

Kalle | před 24 měsíci 80%

Silná kůže s jednoduše řezanýma okrajema. Proužky jsem měla na krku ještě celý další den v kanceláři!!!

Sebastian | před 28 měsíci 100%

Hlava se nemůže hejbat a na kůži je obojek jemnej, ale není na celou noc. Nechte si ho přes noc jen když budete chtít mít na krku pěkně viditelný červený pruhy...

Zrůdička | před 30 měsíci 100%

Je to spíš náhrdelník než krční korzet, protože zabraňuje pohybu celý hlavy. Zpracování je dobré, ale kdo by čekal polstrovanou kůži jako u jinejch výrobků, bude zklamanej. Vypadá to, že záměrem je, aby byl nepohodlnej.

Hanka | před 39 měsíci 80%

Za tu cenu dobrý :). Kůže je dost tvrdá, ale odpovídá to ceně.

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 2/2

20.04.2014

V druhém dílu článku o bizarnostech ze světa erotických pomůcek vám představíme například sofistikovaný trenažer pro lepší výdrž při orálním sexu, periskop rozkoše, díky kterému můžete nahlédnout do nitra své vyvolené, nebo masturbační zástěrku, která umí zařídit, abyste po ruční rychlovce už nikdy nemuseli uklízet. Zajímá vás více o těchto a dalších podivných erotických pomůckách? Tak se s námi na ně pojďte podívat z blízka.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

Podobné produkty