vibratory.net

Síťované barevné minišaty PLUS SIZE

V síťovaných minišatech s barevnými proužky v plus size/queen size velikosti si budete připadat jako duha.

  • plus size/queen size velikost pro skutečné dámy
  • sexy síťovina, která nic neskryje
  • pestré barvy se nedají přehlédnout
  • dlouhé rukávy s otvory na palce

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 32865879354

Velikost: univerzální XL/XXL
Barva: pestrobarevná
Materiál: 92% polyamid, 8% spandex
Výrobce: Leg Avenue

V síťovaných minišatech s barevnými proužky v plus size/queen size velikosti si budete připadat jako duha. Schválně, najde váš partner na jednom z konců poklad? :)

Minišaty jsou průsvitné a vůbec nic neskryjí. Pokud tedy partnerovi nechcete ukázat úplně vše, oblečte si pod ně nějaké kalhotky nebo tanga. Šatičky mají dlouhé rukávy s otvory na palce a velký otvor v půlce zad, který přechází až na boky.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty