vibratory.net

Síťované samodržící punčochy s mašličkou

Samodržící punčochy ze síťovaného materiálu s rozvernou stužkou nahoře.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/2520214
  • Barva: Černá, červená stužka
  • Velikosti: Univerzální velikost S-L
  • Materiál: 90 % polyamid, 10 % elastan
  • Výrobce: Cottelli Collection

Samodržící punčochy ze síťovaného materiálu s rozvernou stužkou nahoře. Síť je tvořena drobnými očky a zdobena pravidelnými černými čtverečky. Horní lem je netradičně vysoký. Kromě drobných ornamentů ve tvaru srdíček je jím navíc provlečena červená okrasná stužka.

Lem je pro dobrou přilnavost opatřen silikonovými proužky. Punčochy jsou bezešvé a mají zesílenou prstovou část.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty