vibratory.net

Síťovaný catsuit s krajkou a vzrušujícím šněrováním PLUS SIZE

Když si oblečete luxusní síťovaný catsuit od Leg Avenue v plus size/queen size velikosti, zajistíte si partnerovu pozornost na 100%.

  • ozdobná květinová krajka
  • vzrušující šněrování
  • otevřený rozkrok

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 32891690254

Velikost: XL/XXL
Barva: černá
Materiál: 94% polyamid, 6% spandex
Výrobce: Leg Avenue (USA)

Když si oblečete luxusní síťovaný catsuit od Leg Avenue v plus size/queen size velikosti, zajistíte si partnerovu pozornost na 100%. Uvidíte, jak bude slintat nad vašimi ladnými křivkami :)

Catsuit je ozdobený květinovou krajkou a vzrušujícím šněrováním na předním i zadním díle, které v obou případech sahá až hluboko do klína - vepředu smyslně odhaluje část ňader a bříška, zatímco vzadu zase záda a kulatý zadeček. Otevřený rozkrok je pak už jenom taková vzrušující třešnička na dortu...

Se špagetovými ramínky.

Jak potěšit muže po ránu

Mersey / 25.01.2015

Jednou ráno, ještě když spal, mu vklouzla pod peřinu. Pomalu ho probouzela jemnými dotyky rty a jazykem. V první chvíli nedokázal rozlišit, jestli je to sen nebo realita. Dělal, že spí, ale to moc dlouho nešlo. Z peřiny vykukoval její nahý zadeček. To fakt nešlo moc dlouho vydržet...

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Podobné produkty