vibratory.net

Síťovaný návlek na penis s cvočky
(Svenjoyment Underwear)

Tato symbolická dekorace na penis vám dozajista padne do oka, pokud patříte k typům, které se rádi partnerce či partnerovi předvádějí.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 21002070000
  • Velikost: univerzální
  • Materiál: 100% polyester s polyuretanovou povrchovou úpravou
  • Barva: černá
  • Výrobce: Svenjoyment Underwear

Tato symbolická dekorace na penis vám dozajista padne do oka, pokud patříte k typům, které se rádi partnerce či partnerovi předvádějí. Trojice řemínků s cvočky, mezi kterými se nachází síťovaná látka, obepne váš penis a varlata a přinese tak vzrušení vám i vaší polovičce.

Díky několika cvočkům si návlek nastavíte na potřebnou velikost právě na vaše nádobíčko. Řemínky vás nebudou tlačit, jsou vyrobeny z měkké tkaniny s lesklou povrchovou úpravou. Nasaďte si tento miniobleček na vaši chloubu a nechte polovičku, ať si vás rozbalí jako dáreček!

Hodnotili 2 zákazníci: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Richard Dr | před 34 měsíci 100%

Taková pánská taštička :D, vypadá dobře a přitahuje to pozornost :). Doporučuju.

Kaamil | před 37 měsíci 20%

Líbilo se mi to, tak jsem to koupil. Ale ať jsem s tím točil a kroutil jak jsem chtěl, nepovedlo se mi to nasadit. Takže to nepoužívám.

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 2/2

20.04.2014

V druhém dílu článku o bizarnostech ze světa erotických pomůcek vám představíme například sofistikovaný trenažer pro lepší výdrž při orálním sexu, periskop rozkoše, díky kterému můžete nahlédnout do nitra své vyvolené, nebo masturbační zástěrku, která umí zařídit, abyste po ruční rychlovce už nikdy nemuseli uklízet. Zajímá vás více o těchto a dalších podivných erotických pomůckách? Tak se s námi na ně pojďte podívat z blízka.

Celý článek

Podobné produkty