vibratory.net

Skleněné dildo Icicles No. 29

Milovníci elegantního designu si přijdou na své s dildem z ručně foukaného skla.

  • hladký povrch snadno očistíte a namažete
  • dildo dobře drží teplotu
  • spirálové vroubkování pro více vzrušení
  • možnost použít jakýkoliv lubrikant
  • pevné, netříštivé sklo

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 5075390000
  • Délka: 17,8 cm
  • Průměr: 3,2 - 3,4 cm
  • Materiál: Pyrex (borosilikátové sklo)
  • Výrobce: Pipedream

Milovníci elegantního designu si přijdou na své s dildem z ručně foukaného skla. Dildo využijete během vaginální i anální stimulace. Tento krásny kus tvrzeného čirého skla vás bude dráždit jemným spirálovým vroubkováním, které spolehlivě ucítíte během průniku! Hladká špička dilda se postará o snadné zavádění, spodní rozšíření funguje jako ochrana proti nadměrnému vniknutí.

S údržbou a očistou tohoto dilda nebudete mít nejmenší potíže! Hladký povrch totiž stačí opláchnout vodou po použití. Materiál vám nezpůsobí žádné alergické reakce a samozřejmě vás nebude otravovat nežádoucím pachem. Pro lubrikování tohoto krasavce můžete použít jakýkoliv gel.

Skleněná dilda dobře udržují teplotu. Překvapte svou partnerku - zkuste dildo před použitím ponořit na chvíli do studené vody nebo dát na chvíli do ledničky. Na stimulaci bradavek a klitorisu výborná věc. Nebo naopak - při ponoření do teplé vody se rychle nahřeje a bude vás uvnitř hřát.

Hodnotilo 36 zákazníků: 89 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Marek | před 20 měsíci 100%

Skvělý tvar, jednoduše se čistí. Doporučuji každé ženě, která chce zkusit něco nového!

Josef | před 21 měsíci 80%

Je trochu chladnější kvůli materiálu. Naštěstí mojí přítelkyni to vůbec nevadí po krátkém čase se zamilovala

Meer | před 21 měsíci 40%

Dorazilo v originální krabičce od Icicles, která byste klidně mohli vystavit na poličce a vydávat ji za dekoraci. Ale budete si k němu muset koupit taštičku na uchování, pokud nemáte na krabičku místo. Abych na bod G alespoň trochu dosáhla, musela jsem nepohodlně natáčet zápěstí. Obecně vzato mám radši menší skleněné hračky, proto se mi na první pohled tělo dilda moc zamlouvalo. Ale zároveň musí tyhle menší hračky mít výraznou texturu nebo umět něco zajímavého a tohle se mnou vůbec nic nedělalo. To zahnutí na opravdovou stimulaci bodu G vůbec nestačilo. Spirálky nebyly tak výrazné, jak by se mi líbilo. A spodek je na dildovej postroj moc velký. Pak už jsem vlastně neměla ani chuť ho používat. Nuda.

Jana F. | před 21 měsíci 100%

Je to vážně překrásná hračka. Velmi dobře udělaná. Funguje velmi dobře na stimulaci bodu G. Vroubkování je pěkně cítit. Dávejte pozor při čistění, je to sklo, takže vám může lehko vyklouznout z ruky.

Cecíčka | před 22 měsíci 100%

Tohle je jedno z nejpřitažlivějších fake penisů, který jsem viděla. Miluju tu barvu a detaily na zákrutech, které toto dildo zdobí. Velice oceňuju, že se dá velmi jednoduše zchladit a zahřát. Prostě si k posteli postavím dva kbelíky. Jeden s ledovou vodou a druhý s horkou. :-) Sklo je velni hladké, takže se dovnitř vsouvá skoro samo i bez lubrikantu, ale já taky nemám problém se zavlahováním. :-D Tohle sklo fakt žeru, je to jedna z mých neoblíbenějších hraček. Je to ale taky největší dildo, které mám. Kdyby bylo trošičku menší, bylo by to lepší. Spodek vypadá skvěle a je moc příjemném.

Štěpa | před 23 měsíci 70%

Překvapil jsem s touto hračkou moji manželku. Opravdu se jí líbila. Vypadá trochu vybraněji než ostatní hračky a vypadá to, že jí dává přednost. Protože je to sklo, je to tvrdší a jí se to zdá jiné, ale lepší. Jedinou nevýhodou je tělo dilda. Zeptal jsem se jí, jestli cítí to plastické žebrování a ona řekla: „Ne, nemají náhodou něco širšího?“ Snadno se myje.

Píchavka | před 24 měsíci 100%

Jedna z dálších frajeřinek od Icicles. Je to moje druhá skleněná hračka a ani jedna mě nezklamala. Příjemné tvrdé dilfo s spirálkovými rýhováním po jeho celé délce, akorát žalud je hladký bez jakékoliv textury. A dámy, vemte jed na to, že si najde váš bod G. Velmi příjemně se drží a používá. Můžete snadno měnit jeho teplotu od ledové po teplounkou. Úžasné pocity! Po použití se velice snadno umyje. Odteď přesedlávám na sklo!!!

Cara55 | před 24 měsíci 80%

Tohle je velmi hezká hračka. Balení je odolné, ale bohužel není přiložena žádná taštička na přenášení dilda. Icicles je ze skla, takže se přirozeně budete chtít ujistit, že bude bezpečně uloženo, aby se zabránilo poškrábání. Borosilikátové sklo je celkem tvrdé, dildo mi několikrát spadlo a i přes to na něm nebyla sebemenší známka poškození. Nejvíce mi teda padalo, když jsem se ho optimisticky pokoušela použít v postroji a stejně se s ním nic nestalo. I tak ale stojí zato na něj dávat pozor. Textura téhle hračky je fakt úžasná, a konec směřuje přesně na bod G. Dildo je celkem dlouhé a proto ho ani nevsouvám celé. Rukojeť se dobře drží – to hodně oceňuju. Když ho strčím dovnitř je studené, ale rychle se adaptuje na teplotu těla. Není ani potřeba brát moc lubrikantu. Kroutit s dildem, když je uvnitř není vůbec příjemné. Protože žalud nekontrolovatelně tlačí na moje vaginální stěny. Zakřivení je taky moc malé a proto není snadné odhadnout jakým směrem hračku natočit, abych mohla bezpečně určit kde je středobod mé rozkoše. Takže jsem na to vymyslela takovou techniku. Dildo do sebe jemně zabodávám a zároveň s ním točím, dokud necítím to maximální vzrušení. Musím taky říct, že pořádně vyčistit tuto hračku rozhodně není žádná hračka. Ta „medonosná“ textura, kterou zbožňuju, je sice hrozně fajn, no ale nadruhou stranu hodně blbě se z těch rýh dostávají zbytky lubrikantu a vaginálních tekutin, i když to drhnu kartáčkem na zuby ostošest. To je na zešílení. Ale ten pocit stojí za tu údržbu. Textura fajn, na potěšení bodu G ideální.

anonym | před 25 měsíci 80%

Žeru dilda od Icicle. Dojde vám v kvalitní krabičce na magnet vystlaný heboučkou pěnou. Hrbolky na povrchu dilda jsou fakt zajímavý, ale zdá se mi, že při styku s kůží jsou o něco ostřejší než jsem čekala. Ale nakonec splnili svou práci na výbornou. Ráda používám skleněný dilda při pokojoví teplotě, protože když je strkám dovnitř, tak jsou trošec studený, ale brzy se zahřejou. Navíc si můžete pohrát s teplotou předem (zahřát / zchladit). Svůj bod G jsem našla, když jsem s ním tvrdě a rychle jezdila tam a zpět. Měla jsem z toho několik vaginálních orgasmů. Po skončení akce jsem ale zjistila, že mě to vevnitř trochu bolí. Myslím si, že je to kvůli té spirále, jenže bez toho tvrdýho a rychlýho pohybu bych nedosáhla těch zmiňovaných G-orgasmů. To je moje jediná výtka. I tak ho budu používat dál, protože má vážně neodolatelný výsledky… ;-) Když to schrnu, tohle je krásný dildo, který nezklame váš bod G.

pokušitelka | před 25 měsíci 100%

Vybrala jsem si schválně tady toto, protože jsem už delší dobu sháněla něco, co by bravurně drářdilo můj bod G.Dorazilo v elegantní krabičce, když jsem ho držela v ruce bylo opravdu příjemné a hodně tvrdé, ta barva se mi velice líbí. Jedna z výhod – nepotřebujete tolik lubrikantu. Dovnitř vklouzl úplně hladce a pocit to byl královský. Cítila jsem jeho výstupky, když jsem jím pohybovala tam a zpět, což bylo bezva. Kvůli těm výstupkům je ale na druhou stranu trochu náročnější ho umýt, proto je lepší to udělat hned po použití, pak to jde ohodně snadněji. Dilda od Icicles si schovávám do jejich originálních krabiček, protože jsou tam na bezpečném místě. Navíc to balení je opravdu šik. Bohužel k němu nepřidávají taštičku, takžesi ji musíte koupit zvlášť.

Ivanka | před 25 měsíci 100%

Je naprosto boží vnímat jak dildo klouže mezi mými rozžhavenými a napuchlými pysky, pomazaný lubrikantem, připravený vstupit. Můj ztopořený klitoris mě nedočkavě lechtá jak přes něj přejíždí provokativní hrbolky a potom už hladký žalud najde můj hladovou bránu a vydá se na cestu do mých slastných hlubin. Když dildem jezdíte tam a zpět výhody hrbolků necítíte jen uvnitř, ale také zvenčí na vašich pyscích, což je dvojnásobná rozkoš! Dildo se poholdně drží a ovládá díky ploché rukojeti. Super!

Zákazník | před 26 měsíci 100%

Slouží skvěle. Sklo je úžasné a já jsem rád, protože se to i lehko čistí. Vroubkování po těle je definitivně plus.

Barbora Hodonín | před 28 měsíci 80%

Skleněná dilda naprosto miluju! Už mám Icicles 5, a proto jsem měla obrovskou radost, když mi dorazil i tento kousek. Vroubkovaná dekorace je ve skutečnosti v tmavější modré než na obrázku. V ruce je celkem těžké, ale ne tak, aby to bylo nepohodlné. Bohužel se mi zdá, že kvůli tomu zahnutí jen z vaginální stimulace orgasmu nedosáhnu. Nicméně, vy holky, které máte to štěstí, že máte G-orgáč tomuto dildu určitě propadnete! Žalud vypadá trochu špičatě, takže jsem se bála, že z toho budu mít bodavý pocit, jak to často bývá u hraček, které mají hladkou zaoblenou hlavu. Ale nic takového s tímto krasavcem naštěstí nenastalo. Zjistila jsem, že ty spirálky prožitku moc nepřidávají. Myslím si, že je to tím, že jsou tak blízko u sebe. Kvůli nim je taky dost těžký dildo umýt, protože vždycky mezi ně nanesu hodně lubrikáče. Celkem mě vytáčí, že tu povrchovou texturu cítím spíš na mých pyscích (a to jen fakt trochu) než vevnitř. Ale i přesto tohle byla fakt skvělá investice!

grrrr | před 29 měsíci 30%

Výrobce inzeruje, že tohle je hračka speciálně navržená pro stimulaci bodu G, ale skutek utek. Povede se vám to jen, když se snažíte dildo držet v relativně přímé poloze, takže zahnutí je k ničemu. Zdá se, že je to kvalitní výrobek, s příjemnou váhou a hladkými liniemi. Nenašla jsem na něm žádné kazy. Bohužel krása není všechno. Byla jsem celkem zklamaná, když jsem ho vyzkoušela. Spirálky jsou moc u sebe a nejsou tak vystouplé, abych si je pořádně užila. Na můj bod G to vůbec nefungovalo. Zkoušela jsem ho několikrát, protože jsem to s ním nechtěla úplně vzdát, ale vždycky to byla děsná nuda. Ať už jsem použila jakýkoliv lubrikant, vůbec se to nezlepšilo. Bylo úplně jedno co jsem s ním dělala – kroucení, rychlé ježdění, natáčení, pomalu rychle – pro mě žádný efekt. Icicles 29 rozhodně není pro mě, což je škoda, když si vzpomenu jak moc jsem se snažila si ho oblíbit. Je přece modré! Spirálkové! Za rozumnou cenu! Ožná bych ho doporučila jako první skleněnou hračku, protože ta textura není tak děsivá. Je dost štíhlej, takže pro začátečníky, co se bojí tlustých párků, je tohle zřejmě skvělá volba. Já jsem ho vrátila a upřímně řešenoi vůbec nechybí…

gin v lahvi | před 30 měsíci 100%

Koupil jsem ho jako dárek pro moji ženu. Vybrali jsme ho společně, takže věděla, co jí kupuju. Když přišlo byly jsme naprosto odvaření z toho, jakej vyvolávalo pocit. Bylo hladké alae zároveň obtočené jemnou vroubkovanou strukturou. Celkem těžké ale i tak supr. Od té doby co jsem ho na ní poprvé vyzkoušel si ho oblíbila. Je velmi studené, když ho předtím vůbec nenahřejete, ale zdá se že mojí ženě se to líbí. Vždycky vyvrcholí, když jí přimáčknu vibrační náboj na klitoris a ve vagíně jí jezdím Iciclem. Dostane se do partií, do kterých jiné hračky ne. Ani nepotřebujete žádný lubrikant, protože je kluzký, což je bonus. Použili jsme ho v pozici ve stoje a to moji ženo přivedlo k orgasmu ještě rychleji. Doporučil bych toto dildo komukoliv, kdo má zájem vyzkoušet něco trochu jiného, aby trochu okořenil požitek z milování…

P. | před 31 měsíci 100%

Excelentní produkt! Je užší než jsem původně čekal ale skončilo to tak že je to nakonec LEPŠÍ protože má prostě velikost akorát!! Je odolné, čisté, a snadno se umývá. Jinak poznámka pro nezkušené (osobně jdu vždycky do všeho po hlavě): je VROUBKOVANÝ takže jestli to hodláte používat vzadu BUĎTE OPATRNÍ (ale každý jsme jiný no :).

Agatha | před 31 měsíci 80%

Za tu cenu jsem to musela zkusit. Dorazilo mi rychle v diskrétním obalu. Když se otevře krabička, je tam průhledné okýnko, takže je hračka pěkně vidět. První, čeho jsem si všimla, byla barva. Spirálky na dildu jsou opravdu jedinečné, ale jsou trochu tmavší než na obrázku. Tvar hračky je ideální na stimulaci bodu G. Pár takhle tvarovaných skleněných hraček už mám. Je na to spoleh. Tohle sice není moje úplně nejoblíbenější skleněná hračka, ale i tak je úžasná. Ta textura vypadá fakt unikátně. Ty výstupky teda žádné sexuální zázraky nevykouzlí, spíše jsou na efekt.

Nikita | před 31 měsíci 100%

No co k tomu říct. Je báječný, krásně propracovaný, má fantastický tvar a je přesně takový jak je uvedeno v popisku na krabičce. Prostě miluju to vzrůšo, když s ním kloužu dovnitř a ven. Přesně se trefuje do těch nejcitlivěch míst. Pokud jste ještě nikdy nevyzkoušeli žádnou skleněnou hračku, sáhněte po ttéto, určitě nebudete litovat.

Kamilá | před 32 měsíci 100%

To, že je tenhle fešák od Icicles ze skla znamená, že se velice snadno čistit. Vyvolává ve mě mimořádně příjemné pocity a vypadá fakt bomba! Na skleněných zasouvákách se mi nejvíce líbí, že mě přivedou k několikanásobným orgasmům a ten předmět sám o sobě vypadá jako umělecké dílo. Většina zasouvátek od Icicles se neprodává s taštičkou na ukládání, což je škoda. Takže jestli dildo nechcete pořád dávat do krabičky, doporučila bych vám koupit si taštičku, je to rozhodně skladnější, navíc si můžete vybrat nějakou sexy a praktickou zároveň, prostě, tu která bude lahodit vašemu oku. Kupte si ho, rozhodně nebudete litovat!

kika | před 32 měsíci 100%

Tuhle věcičku miluju a můj partner jakbysmet. Pokaždé když otevřu šuplík, vzpomene si naněj a chce mě s nímvynést k vrcholu. Jeho žlábkovitý kmen dráždí vaše závojíčky a vyboulená baculatá špička míří přímo do bodu G. Můj přítel mi ho koupil a je to teď můj oblíbenec. Děkuji miláčku!

Rita | před 32 měsíci 80%

Protože jsem momentálně single, zatoužila jsem si koupit něco, co by mě uspokojilo za dlouhých nocí. Dorazilo v roztomilé krabičce s průhledným okýnkem díky kterému se dildo krásné vyjímalo. Nejprve se mi zdálo dost těžké, ale nelenila jsem a jned jsem ho vyzkoušela. Je velmi snadné ho zavést. Nicméně ta špička je celkem velká, takže doporučuji nejprve použít gel. Přivedlo mě k orgasmům, které jsem ještě nezažila!

Nefertiti | před 33 měsíci 100%

Můj božínku, objednala jsem si tohle dildo, abych překvapila manžela. Dorazilo v pěkné krabičce, do které ho taky ukládáme i nadále. Je prostě náramný – jeho váha je příjemná, tak akorát. Je hladký a zároveň hrbolatý. Z chladu skleněného těla mám šokojcí ale přitom fantastický pocit. Na rozdíl od normálních umělých ptáků je tenhle pěkně tvrdý, ach je tak dobrý! Hladká křivka a pevný žalud naráží přímo do bodu G. A dy výstupky jsou prostě boží. Poprvé jsme si s ním hráli velmi jemně, ale křičela jsem slastí jako nikdy, můj manžel byl jako skála a jen mě pozoroval. Podruhé už jsme trochu přitvrdili a ječela jsem už po pár sekunách! Oba ho zbožňujeme!

noname777 | před 33 měsíci 100%

Tohle je ctvrte sklenene dildlo, ktere jsem si koupila a je zdaleka nejlepsí. Diky tomu zaobleni dosahne na vsechny erotogenni zony. Ta textura hratkam dodava jeste vetsi šmrnc. Navic vypada moc hezky. Taky je k nemu vkusna krabicka. Jednoznacne vysoce kvalitni vyrobek. Vsem tohodle skleneneho frajera doporucuju. Umocnil mou touhu po sklenenych hrackach.

Žížala Jůlinka | před 33 měsíci 80%

Ta hlavička je už trochu moc velká, takže nedoporučuju strkat do zadku. Můžete to zkusit, jestli chcete, ale asi bude lepší to nezkoušet. Vroubkování je úžasné a líbí se mi i prohnutí. Tohle je moje první hračka a mám ji moc ráda.

iRs | před 33 měsíci 80%

Tohle NENÍ hračka pro začátečníky! Velmi intensivní....potřebuje hodně lubrikantu. Na druhou stranu...velmi vzrušující...

Frida | před 34 měsíci 100%

Moje kámoška mi koupila tohle dildo a jsem jí za to moc vděčná. Je tak krásné, zamilovala jsem se do něj jamile jsem ho viděla. Hlava je vyrobená z čirého skla, ale tělo je ozdobené překříženými spirálkami, takže dildo vypadá opravdu originálně. Vůbec z něho nemám křeče v ruce, když ho používám.Váží tak akorát.Jsem ráda, že je tahle hračka zahnutá,protože se mi zdá,že by bylo nepříjemné,kdyby bylo rovné. Ráda ho používám s minivibrátorem nebo dokonce i s magic wand,pokud si zrovna troufnu držet dvě celkem objemné hračky zároveň! Mám ráda, když je sklo studené. Obvykle dám dildo na 20 minut do mrazáku, pak to je perfektní.Vyndám ho z mrazáku,svlíknu se a nanesu lubrikant přesně ve správném okamžik.Opravdu bych nechtěla,aby se mi to někam dole přilepilo – Áááu to by bolelo.Je to super přírůstek od mé skromné skleněné sbírky.Doufám, že se bude dále rozrůstat.

Milen(k)a | před 35 měsíci 80%

Jakmile jsem tento Icicles vybalila, celých 10 minut jsem na něj zírala s otevřenou pusou a obdivovala jsem ten vzor. Vypadá to, že se spirálky na povrchu pohybují, když dildem otáčíte. Asi bych z něho měla hezkou dekoraci, kdybych s tím nechtěla šu***. Hned jak jsem si ho tam strčila, zamilovala jsem si ho. Zvýrazněný žalud dokonale naráží do mého bodu Gigaslasti. Textura je sice decentní ale rozhodně je cítit. Masírovala jsem si poštěváček a zároveň drsně přirážeka a udělala jsem se za pár minut. Byl to solidní několikanásobný orgasmus! Bohužel jsem si ale všimla jedné nemilé věci. Možná je to jen tím, že mám kluzké ruce, ale zdá se mi, že se ve mně dildo samovolně přetáčí. Tímpádem ztrácím kontrolu nad tlakem na bod G. Snažím se tudíž hračku naštelovat do správného úhlu a vůbec to není jednosuché. Řeknu Vám, že mi tyhle trefovací pokusy nepřijdou moc zábavné. Bylo by lepší, kdyby dildo mělo rukojeť ve tvaru kapky, abych lépe cítila, jakým směrem je hračka natočená. Používala jsem výlučně tohle dildo celý první týden, co jsem ho měla. I teď ho ze šuplíku vyndávám velmi často oproti ostatním načančaným hračkám, které jsem si od té doby pořídila.

Lucy | před 35 měsíci 80%

Je to tak, tale věcička bude za tepla určitě nejlepším kámošem každé holky, ale jestli jsi moc nadržená a nechce se ti tohle skleněný dildo nahřívat, může pro tebe první okamžik po vsunutí být trochu šokující. Tohle skleněné dildo je velmi krásné a klidně by mohlo najít uplatnění taky jako dekotace na krbovou římsu! Velmi jednoduše se ovládá, není ani příliš velké ani příliš malé. Ta spirálková textura tomu přidává šťávu. Je velmi robustní, ačkoliv je to sklo. Má ale taky pár nedostatků. Už jsem zmínila, že není moc příjemné používat ho zastudena, ale to se dá snadno napravit. Zadruhé, špička je nepatrná, ale špičatá, takže jestli budete hodně nedočkavá a zbrklá, mohlo by se taky snadnostát, že se narazíte do svého děložního hrdla a způsobit si bolest. Dále je důležité dbát na hygienu a pořádně dildo po každém použití umýt. Je to sklo, takže každá nečistota jde vidět. Ale tohle se dá snadno vychytat. Celkově musím říct, že tohle je velmi dobrá hračka a doporučila bych ji komukoliv, kdo hledá něco unikátního a elegantního zároveň… Skvělá hračka pro mírně pokročilé.

Emily | před 36 měsíci 100%

Hlavička je dost velká ale funguje to skvěle, první skleněná hračka kterou jsem zkusila.

EtanolH | před 36 měsíci 100%

Tenhle výrobek je jednoduše ÚŽASNÝ! Dneska jsem ho dostal a už jsem ho dvakrát použil! Perfektní pro nás gay kluky! Ještě jsem si k němu pořídil Icicles #2 a ti dva se SKVĚLE DOPLŇUJÍ! Jestli se chystáte si koupit tohle, tak vám rozhodně doporučuju objednat zároveň i #2!

kráčející masiv | před 36 měsíci 100%

Moje žena se mi zmínila, že by chtěla zažít nějaké teplotní vzrušení. Takže jsem začal pátrat po vhodné hračce. Věděl jsem, že bych chtěl něco ze skla, protože se to dá zahřát i zchladit a navíc se jednoduše čistí. Potom se jsem prošel všechny možnosti jsem se rozhodl pro Icicle No 29. Na obrázku vypadal úžasně a už jsem se nemohl dočkat, až jí ho tam strčím. Byl mi doručenej ve standardním diskrétním balení. Krabička ve které bylo dildo vloženo vypadala parádně.Vepředu to má okýnko, aby byla hračka pěkně vidět. Hned po otevření krabičky a potěžkání dilda jsem byl příjemně překvapen. Váží asi 240 g. Hned šlo poznat, že je kvalitní. Na špičce je hladký vypouklý žalud a tělo je po celé délce pokryté modrými spirálkami. Žalud má průměr je široký 3,8 cm. Spodek měří stejně a dildo se na něj dá postavit. Zahřátí a zchlazení dilda je pro mou ženu naprosté blaho. Šířka je pro ni ideální a vejde se do ní skoro celé. Když to shrnu, toto je velmi kvalitní skleněné dildo, které splňuje to, co výrobce slibuje.

Kristián | před 37 měsíci 100%

Předávám hodnocení od přítelkyně: :-)Dildo Icicles NO.29 od Pipedream je díky svému zakroucenému a neobvyklému tvaru velmi vzrušující hračkou. Díky skleněnému materiálu je pocitový zážitek velmi vzrušující. Kdo už má dost klasických plastových nebo silikonových hraček a chce vyzkoušet něco nového, těm můžu doporučit skleněné dildo.Za doporučení určitě stojí, už jsem si objednala nějaké další skleněné hračky. :-)

ZákazNice | před 38 měsíci 100%

Už nějakou dobu si tohle dildo chcu koupit. A teď jsem se konečně jsem se k tomu odhodlala a sem za to ráda. Tohle péro je krásný, je to víc než umělecký dílo. Tak nádherně propracovaný, radost pohledět a navíc se s ním cítím jako v sedmým nebi. Textura je navržená tak, aby dildo naráželo do těch správných bodů. Během pár minut jsem dosáhla fantastických orgasmů. Ten tvar je prostě skvost.

Valerij | před 39 měsíci 100%

Tohle je skvela hracka.cVelikost je perfektni neni ani velka ani moc mala. Textura je taky perfektni, neni hladka, ale ma perfektni male spiralky ktere moc nevycnivaji. Na cisteni budete mozna potrebovat kartacek abyste ho vycistili dukladne. Zakladna hracky by mohla byt vetsi...neda se dat do strap-onu nebo monkey rockeru protoze ta zakladna je tak mala.

šmoulinka | před 40 měsíci 100%

Tohle je s přehledem nejlepší dildo, které jsem kdy měla. Když je vevnitř cítím se skvěle a mám z něho úchvatné orgasmy. V minulosti jsem jich pár už vyzkoušela, ale tenhle opravdu dosáhne díky perfektnímu zakřivení na ta správná místa! Taky skvěle vypadá a dobře se drží. Mě a mého partnera moc baví ho používat.

AOWI | před 42 měsíci 60%

Tohle dildo je absolutne nadherny, ale nedoporucuju jho zacatecnikum. Muzete mit problem zasunout hlavicku, muze to byt bolestive, pokud jste vzadu uzsi a neni to nejprijemnejsi zazitek potom. Je ze skla, takze se nebude ohybat jako ty vyrobene z gumy. Dobre je, ze se da snadno vycistit a prave protoze neni z gumy nezazijete ten palcivy pocit.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

18.10.2017

Celý článek

Podobné produkty