vibratory.net

Škraboška Entice Mystique

Nasaďte si na obličej nádhernou škrabošku Entice Mystique v barvě růžového zlata a zahalte se do roušky anonymity a tajemství.

  • nádherně vyřezávaný kov v barvě růžového zlata
  • lesklé ozdobné krystaly
  • díky předtvarovaní a možnosti dotvarování sedí skvěle na obličeji

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
679

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3002272043

Rozměry: délka cca 18 cm, výška cca 6,5 cm
Barva: růžové zlato
Materiál: kov (bez obsahu niklu), syntetické krystaly, polyester
Produktová řada: CalExotics Entice
Výrobce: California Exotic Novelties

Nasaďte si na obličej nádhernou škrabošku Entice Mystique v barvě růžového zlata a zahalte se do roušky anonymity a tajemství. Maska podtrhne vaši krásu a ženskou sexualitu.

Škraboška je vyrobená z tenkého kovu, do kterého je vyřezaný krásný ornament dozdobený několika lesklými krystaly. Díky předtvarování a stuze pro uvázání za hlavou na obličeji skvěle drží a navíc ji můžete podle potřeby mírně dotvarovat.

TIP: Maska se hodí k erotickým hrám, ale můžete v ní vyrazit i do společnosti, třeba na ples nebo maškarní bál.

Hodnotili 3 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Princezna | před 1 měsícem 100%

Je to hezký doplněk, který vás trochu okrášlí. Protože je maska ohebná, padne pěkně každému.

Vrabčák | před 2 měsíci 100%

Tuhle masku naprosto žeru. Většinou se mi nelíbí tenhle odstín zlaté, ale na téhle masce vypadá krásně. Je za skvělou cenu a fakt kvalitní. Padne mi perfektně, takže je pohodlná a stužka ji drží pevně na místě. Vydrží mi na hlavě celou noc. Paráda!

Sběračka stínů | před 2 měsíci 100%

Tahle škraboška je nádherná! Balení není nic světoborného, ale pokud jste jako já a zajímá vás spíš, co je uvnitř, tak vám to bude jedno. Uvnitř se totiž skrývá kvalitně vyrobený a velice sexy doplněk do ložnice. Maska je zlatá, vzadu se zavazuje černou stužkou. Kovová "krajka" je krásně udělaná, takže nevypadá lacině, to je vždycky u podobných výrobků risk. Kamínky ji krásně dozdobují a zvlášť když je v pokoji přítmí krásně odráží světlo, takže vypadáte ještě záhadněji. Nevšimla jsem si žádných ostrých okrajů a masku jsem na sobě měla pohodlně tři hodiny. Měla jsem ji na sobě k černé saténové košilce a saténovým poutům a upřímně jsem se nikdy v životě necítila tak sexy. Mám hodně nízké sebevědomí, takže to už něco znamená. Pod maskou se můžete odtrhnout od vlastní identity a proměnit se ve své lepší já. Nemám žádnou výtku, nemůžu si masku vynachválit. Je elegantní, tajemná a naprosto splňuje všechno, co by měl sexy doplněk mít.

Podobné produkty