vibratory.net

Love Toys Special Cleaner – čistič pomůcek s dezinfekcí (50 ml)

Čistící sprej s přídavkem dezinfekčních látek vám poslouží pro čištění všech erotických pomůcek.

  • použitelný se všemi druhy materálů

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/630250
  • Balení: plastová lahvička s mechanickým rozprašovačem (50 ml)
  • Výrobce: Love Toys

Čistící sprej s přídavkem dezinfekčních látek vám poslouží pro čištění všech erotických pomůcek. Bez obav jej můžete použít se všemi běžnými materiály jako guma, PVC, latex, plasty i silikon.

Udržujte své vibrátory, umělé penisy a vagíny, panny a jiné pomůcky v důkladné čistotě díky tomuto šikovnému prostředku. Special Cleaner od Love Toys je dermatologicky testovaný. Použití je rychlé a snadné. Nastříkejte na čištěnou plochu a utřete kusem tkaniny. Působí preventivně proti velké části bakteriálních a plísňových ochoření. Skvělá volba pro všechny, kteří si potrpí na čistotu a zdravotně nezávadné erotické hrátky.

Hodnotili 4 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Iv | před 18 měsíci 80%

Velikost tak akorát. Dobrý způsob pro zanechání "hraček" v pořádku

Komarek Ondrej | před 26 měsíci 80%

Pro všechny ty, kteří zacházejí s erotickými hračkami patří mezi neopomenutelnou výbavu. Poměr cena-výkon super, tento produkt doporučuju.

Metalll | před 34 měsíci 80%

Normálně myji mýdlem co používám a vodou a dezinfikuji je každých pár použití obvyklým dezinfekčním sprejem. POSTUP v jednom kroku: postřikat, otřiit utěrkou a hotovo. Dobrou alternativou, pokud je potřeba rychle něco umýt, nebo druhý netoleruje suchý dezinfekční sprej na sliznice.

BarbiiiNA | před 43 měsíci 80%

Sprej je opravdu skvělý! Teď už nemusím po použití smýt vodou a mýdlem, ale stačí několikrát nasprejovat, vzít ubrousek a je to pryč.

23.07.2017

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – tvůj první prst v zadečku

Mersey / 28.04.2015

Chceš poprvé zkusit proniknout do zadečku a chybí ti odvaha? Pojď, pomůžu ti zahodit strachy a zábrany. Muži i ženy, tuhle dírku můžeme používat k potěšení všichni. V prvním díle to bude zejména o opatrném zkoušení.

Celý článek

Vyjádřete politický názor análním kolíkem

Michaela Kurtaničová / 30.03.2014

Politici všeobecně nepatří mezi osobnosti s rozsáhlými základnami fanoušků. Mezi nejméně oblíbené politiky světa se v poslední době bezesporu řadí ruský prezident Vladimír Putin. Svůj politický názor se netradiční formou rozhodl vyjádřit grafický designer Fernando Sosa, jenž vyrobil anální kolík, který je zmíněnému státníkovi až nápadně podobný. Pojďte se s námi podívat, jak pomocí erotických pomůcek lidé vyjadřují svůj názor na dění v Rusku.

Celý článek

23.07.2017

Celý článek

Podobné produkty