vibratory.net

Love Toys Special Cleaner – čistič pomůcek s dezinfekcí (50 ml)

Čistící sprej s přídavkem dezinfekčních látek vám poslouží pro čištění všech erotických pomůcek.

  • použitelný se všemi druhy materálů

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/630250
  • Balení: plastová lahvička s mechanickým rozprašovačem (50 ml)
  • Výrobce: Love Toys

Čistící sprej s přídavkem dezinfekčních látek vám poslouží pro čištění všech erotických pomůcek. Bez obav jej můžete použít se všemi běžnými materiály jako guma, PVC, latex, plasty i silikon.

Udržujte své vibrátory, umělé penisy a vagíny, panny a jiné pomůcky v důkladné čistotě díky tomuto šikovnému prostředku. Special Cleaner od Love Toys je dermatologicky testovaný. Použití je rychlé a snadné. Nastříkejte na čištěnou plochu a utřete kusem tkaniny. Působí preventivně proti velké části bakteriálních a plísňových ochoření. Skvělá volba pro všechny, kteří si potrpí na čistotu a zdravotně nezávadné erotické hrátky.

Hodnotili 4 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Iv | před 22 měsíci 80%

Velikost tak akorát. Dobrý způsob pro zanechání "hraček" v pořádku

Komarek Ondrej | před 30 měsíci 80%

Pro všechny ty, kteří zacházejí s erotickými hračkami patří mezi neopomenutelnou výbavu. Poměr cena-výkon super, tento produkt doporučuju.

Metalll | před 38 měsíci 80%

Normálně myji mýdlem co používám a vodou a dezinfikuji je každých pár použití obvyklým dezinfekčním sprejem. POSTUP v jednom kroku: postřikat, otřiit utěrkou a hotovo. Dobrou alternativou, pokud je potřeba rychle něco umýt, nebo druhý netoleruje suchý dezinfekční sprej na sliznice.

BarbiiiNA | před 46 měsíci 80%

Sprej je opravdu skvělý! Teď už nemusím po použití smýt vodou a mýdlem, ale stačí několikrát nasprejovat, vzít ubrousek a je to pryč.

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Jak to dělají gayové?

T. / 04.11.2014

Zeptáte-li se kteréhokoliv homosexuála, jaké otázky ohledně své sexuální orientace nejčastěji dostává, odpoví vám obšírným seznamem, zahrnujícím mj. snad všechny fáze coming outu. Stranou od „uvědomění“ sebe i ostatních leží ale otázka, která se stává silnou palebnou municí na večírcích, které kombinují gaye a veliké množství alkoholu – jak vlastně probíhá sex mezi dvěma (a více) muži?

Celý článek

18.11.2017

Celý článek

Podobné produkty