vibratory.net

Love Toys Special Cleaner – čistič pomůcek s dezinfekcí (50 ml)

Čistící sprej s přídavkem dezinfekčních látek vám poslouží pro čištění všech erotických pomůcek.

  • použitelný se všemi druhy materálů

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/630250
  • Balení: plastová lahvička s mechanickým rozprašovačem (50 ml)
  • Výrobce: Love Toys

Čistící sprej s přídavkem dezinfekčních látek vám poslouží pro čištění všech erotických pomůcek. Bez obav jej můžete použít se všemi běžnými materiály jako guma, PVC, latex, plasty i silikon.

Udržujte své vibrátory, umělé penisy a vagíny, panny a jiné pomůcky v důkladné čistotě díky tomuto šikovnému prostředku. Special Cleaner od Love Toys je dermatologicky testovaný. Použití je rychlé a snadné. Nastříkejte na čištěnou plochu a utřete kusem tkaniny. Působí preventivně proti velké části bakteriálních a plísňových ochoření. Skvělá volba pro všechny, kteří si potrpí na čistotu a zdravotně nezávadné erotické hrátky.

Hodnotili 4 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Iv | před 20 měsíci 80%

Velikost tak akorát. Dobrý způsob pro zanechání "hraček" v pořádku

Komarek Ondrej | před 28 měsíci 80%

Pro všechny ty, kteří zacházejí s erotickými hračkami patří mezi neopomenutelnou výbavu. Poměr cena-výkon super, tento produkt doporučuju.

Metalll | před 36 měsíci 80%

Normálně myji mýdlem co používám a vodou a dezinfikuji je každých pár použití obvyklým dezinfekčním sprejem. POSTUP v jednom kroku: postřikat, otřiit utěrkou a hotovo. Dobrou alternativou, pokud je potřeba rychle něco umýt, nebo druhý netoleruje suchý dezinfekční sprej na sliznice.

BarbiiiNA | před 45 měsíci 80%

Sprej je opravdu skvělý! Teď už nemusím po použití smýt vodou a mýdlem, ale stačí několikrát nasprejovat, vzít ubrousek a je to pryč.

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

24.09.2017

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

24.09.2017

Celý článek

Bizarní erotické pomůcky

Plazboz / 06.10.2011

Lidská sexualita je velmi rozmanitá a podle toho vypadá i nabídka sexshopů. Mezi erotickými pomůckami všech barev a velikostí občas najdete opravdové lahůdky. Divné, škaredé, či vyloženě asexuální erotické hračky, u nichž si nedokážeme představit, že by si je vůbec někdo koupil. Podívejte se s námi na opravdu ujeté erotické pomůcky.

Celý článek

Podobné produkty