vibratory.net

Love Toys Special Cleaner – čistič pomůcek s dezinfekcí (50 ml)

Čistící sprej s přídavkem dezinfekčních látek vám poslouží pro čištění všech erotických pomůcek.

  • použitelný se všemi druhy materálů

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/630250
  • Balení: plastová lahvička s mechanickým rozprašovačem (50 ml)
  • Výrobce: Love Toys

Čistící sprej s přídavkem dezinfekčních látek vám poslouží pro čištění všech erotických pomůcek. Bez obav jej můžete použít se všemi běžnými materiály jako guma, PVC, latex, plasty i silikon.

Udržujte své vibrátory, umělé penisy a vagíny, panny a jiné pomůcky v důkladné čistotě díky tomuto šikovnému prostředku. Special Cleaner od Love Toys je dermatologicky testovaný. Použití je rychlé a snadné. Nastříkejte na čištěnou plochu a utřete kusem tkaniny. Působí preventivně proti velké části bakteriálních a plísňových ochoření. Skvělá volba pro všechny, kteří si potrpí na čistotu a zdravotně nezávadné erotické hrátky.

Hodnotili 4 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Iv | před 15 měsíci 80%

Velikost tak akorát. Dobrý způsob pro zanechání "hraček" v pořádku

Komarek Ondrej | před 23 měsíci 80%

Pro všechny ty, kteří zacházejí s erotickými hračkami patří mezi neopomenutelnou výbavu. Poměr cena-výkon super, tento produkt doporučuju.

Metalll | před 31 měsíci 80%

Normálně myji mýdlem co používám a vodou a dezinfikuji je každých pár použití obvyklým dezinfekčním sprejem. POSTUP v jednom kroku: postřikat, otřiit utěrkou a hotovo. Dobrou alternativou, pokud je potřeba rychle něco umýt, nebo druhý netoleruje suchý dezinfekční sprej na sliznice.

BarbiiiNA | před 40 měsíci 80%

Sprej je opravdu skvělý! Teď už nemusím po použití smýt vodou a mýdlem, ale stačí několikrát nasprejovat, vzít ubrousek a je to pryč.

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Jak to dělají gayové?

T. / 04.11.2014

Zeptáte-li se kteréhokoliv homosexuála, jaké otázky ohledně své sexuální orientace nejčastěji dostává, odpoví vám obšírným seznamem, zahrnujícím mj. snad všechny fáze coming outu. Stranou od „uvědomění“ sebe i ostatních leží ale otázka, která se stává silnou palebnou municí na večírcích, které kombinují gaye a veliké množství alkoholu – jak vlastně probíhá sex mezi dvěma (a více) muži?

Celý článek

26.04.2017

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Příručka análního začátečníka – tvůj první prst v zadečku

Mersey / 28.04.2015

Chceš poprvé zkusit proniknout do zadečku a chybí ti odvaha? Pojď, pomůžu ti zahodit strachy a zábrany. Muži i ženy, tuhle dírku můžeme používat k potěšení všichni. V prvním díle to bude zejména o opatrném zkoušení.

Celý článek

Podobné produkty