vibratory.net

Štětec pro body paint - malování na tělo

Štětec pro nanášení slíbatelných barev na tělo pochází z kolekce Fun Factory Love Yourself.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 74320
  • Barva: Bílá
  • Výrobce: Fun Factory

Štětec pro nanášení slíbatelných barev na tělo pochází z kolekce Fun Factory Love Yourself. Nechte se vtáhnout do kouzelného světa barev a příjemných doteků a vytvořte tak se svým partnerem nezapomenutelný zážitek.

Naneste na štětec barvu a nechte jemná vlákna klouzat po jeho pokožce. Vychutnejte si jeho slastný výraz, až jej budete bílým štětcem příjemně šimrat. Ještě více se můžete těšit na opojný stav, do kterého se dostanete při pomalém a intenzivním slíbávání vašeho uměleckého díla.

Nebojte se udělat si napínavou kreativní předehru a ještě lépe si tak vychutnat každý detail vašich těl. Prohlubte své sexuální zážitky malováním před milováním.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Záporák | před 29 měsíci 100%

Ať už hledáte nový způsob, jak vydráždit svého milence nebo chcete svoje umění přenést na lidské tělo, tohle bude skvělý nákup. Díky měkkým štětinám je tahle hračka skvělým dráždidlem i bez barvy! Pro ty, kdo rádi malují, tohle může být způsob, jak přenést jejich vášeň do ložnice. Přišel jsem na 3 způsoby, jak štětec použít. Nejjednodušší je jenom hladit kůži vašeho milence měkkými štětinkami. To poskytuje vzrušení, skoro až lechtání, které je příjemné na bradavkách i genitáliích nebo klidně na celém těle. Pokud jste milovník jedlých barev na tělo, štětec nebude jenom víc vzrušující než vaše prsty, ale dokonce s ním budete schopní nakreslit mnohem náročnější obrazy. Tyhle barvy se jednoduše umývají. Stačí jenom štětec omýt teplou vodou a pokud jsou štětiny pořád zabarvené, můžete použít běžné mýdlo. Takhle se dá kreslit i na latex. Než budete produkt kdekoliv skladovat, ujistěte se, že ne naprosto suchý. Během sušení ho dejte do vysokého hrnku štětinami nahoru. A až je suchý, nasaďte zpátky plastovou ochranu, aby se štětec neohýbal. Podle mě je tohle skvělá koupě pro fanoušky malování na tělo. Štětce, co většinou dostanete vypadají spíš jako dětské hračky. S tímto můžete malovat detailněji a tím pádem vytvářet krásné obrazce. Kromě toho je to taky skvělý pocit na těle.

Jedlé erotické pomůcky, aneb když láska prochází žaludkem

Michaela Kurtaničová / 18.03.2014

Ono je vlastně jedno, jestli věříte nebo nevěříte, že láska prochází žaludkem. Osladit si život a okořenit si vztah se může hodit vždycky. Pojďte si s námi virtuálně pochutnat na 7 erotických hračkách pro mlsné jazýčky.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 5/7 – role z běžného života

Mersey / 25.09.2014

Ten den si vzala na sebe do práce novou minisukni a elegantní lodičky, vypadala vkusně vyzývavě a měla ze sebe dobrý pocit. Práce se jí ale nevedla a nálada šla dolů. Takhle na ni bude šéf pěkně naštvaný. Když se odpoledne vrátil do kanceláře, našel ji nervózní, roztěkanou a asi před chvílí brečela. Vypadala neskutečně roztomile. A sakra sexy! Dal jí facku, až jí vyhrkly slzy. Hned na to další a druhou rukou ji silně přitáhl za vlasy. Otočil si ji k sobě zády, zatáhl vlasy až se s výkřikem prohnula v zádech. Vykasal ji sukni a rozepnul si kalhoty...

Celý článek

10 tipů na skvělý orální sex

Bildy / 03.02.2015

Muži jistě potvrdí, že nejlepší dárek na poslední chvíli je orální sex. Nic nestojí a věřte, že když svou práci odvedete dobře, potěší ho víc, než nová vrtačka. Orální přebornici z vás sice pár minut čtení neudělá, ale inspirativní rady a vychytávky se vždycky hodí a my jich pro vás máme celou řadu. Připravte mu pusou zážitek, na který jen tak nezapomene.

Celý článek

Prasárničky na zlínském Majálesu

Michaela Kurtaničová / 02.05.2014

S majálesy se roztrhl pytel a střídavě snad ve všech našich univerzitních městech studenti hojně slaví příchod května, toho měsíce, který předchází poslednímu měsíci školního roku. Úplně první se do oslav pustili ve Zlíně, kde místní studentský Majáles zorganizovali studenti z Univerzity Tomáše Bati. Zajímá vás, k jakým prasárničkám se v úterý 22. dubna ve Zlíně strhlo? Veškeré informace najdete v článku, a to včetně bohaté obrazové přílohy.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Podobné produkty