vibratory.net

Stimul8 - čisticí ubrousky na erotické pomůcky, 5 ks

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu ženy i muže a k čištění erotických pomůcek.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100004201

Obsah: 5 ks samostatně balených vlhčených ubrousků (á 2,5 ml)
Použití: vyjměte ubrousek z ochranného obalu a otřete jím erotickou pomůcky nebo intimní partie
Složení (INCI): Aqua, Polysorbate 20, Calendula officinalis extract, Gossypium oil, Glycerin, Parfum, Lactic acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Coumarin, Geraniol, Eugenol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Benzyl alcohol, Potassium sorbate
Skladování: Uchovávejte na chladném, temném místě.
Originální název: Stimul8 Cleaning Wipes
Výrobce: Cobeco Pharma/PH Bodycare (Nizozemí)

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu ženy i muže a k čištění erotických pomůcek. Speciální složení umožňuje bezpečné použití ubrousků na zevních intimních partiích i celém těle a zároveň k očistě a desinfekci všech druhů hraček.

Vhodné zejména na cestách, na dovolené a výletech, a vždy, když se chcete sexuálně vydovádět v přírodě a zrovna není po ruce zdroj čisté vody :)

Ženy ocení diskrétní balení, které se bez problému vleze do každé kabelky. Mužům se budou ubrousky hodit třeba v přihrádce v autě - jeden nikdy neví, kdy budete muset například vyměnit kolo...

Každý z ubrousků je zabalen zvlášť.

UPOZORNĚNÍ: Před prvním použitím ubrousku proveďte test snášenlivosti - přetřete ubrouskem pokožku na předloktí. Pokud se objeví alergická reakce, ubrousky nepoužívejte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Nejčastější mužské chyby při sexu a jak to muže odnaučit

xOV / 31.05.2013

Asi každá dívka zažila rande, které probíhalo skvěle, dokud nedošlo na intimnosti. Ačkoliv nápadník byl velmi sympatický, stačilo pár kiksů a bylo po všem. Přesto nad ním nemusíte lámat hůl. Dobrých mužů je jako šafránu, takže proč ho raději nezkusit převychovat? Přinášíme Vám návod, jak je to odnaučit.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

24.10.2017

Celý článek

Podobné produkty